Xiaomi Mi MIX 2S dostaje MIUI 11 (Android 10) stabilną aktualizację

image

Chiński gigant produkcji, Xiaomi, wydał najnowszą stabilną aktualizację MIUI 11.0.1 do Xiaomi Mi MIX 2S. Nowa stabilna wersja jest oparta na systemie Android 10. Dziennik aktualizacji wskazuje, że niektóre aplikacje innych firm nie są na razie kompatybilne z systemem Android 10. Jednocześnie jest to aktualizacja w wersji krzyżowej z systemem Android. Aby zmniejszyć ryzyko aktualizacji, użytkownicy powinni tworzyć kopie zapasowe danych osobowych przed aktualizacją. Aktualizacja jest oznaczona jako MIUI V11.0.1.0 QDGCNXM i waży 2,1 GB.

Xiaomi Mi MIX 2S otrzymuje MIUI 11 (Android 10) changelog

System

  • Stabilna wersja MIUI 11 na górze Android 10

Ekran blokady, pasek stanu, pasek powiadomień

  • Usuwa problem, w którym awatar telefonu komórkowego nie mógł wejść na stronę ustawień powiadomień aplikacji za pośrednictwem paska powiadomień.

Asystent sieciowy

  • Naprawiono problem nieprawidłowych statystyk białej listy Naprawiono problem zacinania się podczas wyszukiwania aplikacji w niektórych przypadkach Rozwiązano problem nieprawidłowego sterowania siecią po wymianie karty SIM.

Przyspieszenie gry

Dołącz do GizChiny w telegramie

  • Naprawić problem niepełnego wyświetlania zawartości wyskakujących okienek po otwarciu pływającego okna w grze.

Inne

  • Zajmuje się problemem nakładania się obrazów na siebie na dole długiego zrzutu ekranu.

Specyfikacje Xiaomi Mi MIX 2S

Xiaomi Mi MIX 2S to pierwszy okręt flagowy wprowadzony na rynek przez Xiaomi w 2018 roku. Zastosowano w nim 5,99-calowy wyświetlacz bez wycięć o rozdzielczości 2160 × 1080. Korpus jest czteroramiennokształtną ceramiką o pełnej teksturze. W konfiguracji rdzeniowej, Xiaomi MIX 2S wyposażony jest w mobilną platformę Qualcomm Snapdragon 845, połączoną z pamięcią LPDDR4X + pamięcią flash UFS 2.1. Z przodu znajduje się kamera 5MP, a z tyłu szerokokątna 12MP (Sony IMX363) + podwójna telefoto 12MP, która obsługuje czteroosiową optykę Anti-shake. Wyposażona jest w akumulator o pojemności 3400 mAh i umożliwia bezprzewodowe ładowanie.

Teraz, gdy Xiaomi Mi MIX 2S otrzymuje nowy MIUI 11 oparty na systemie Android 10, wydajność została jeszcze bardziej zwiększona. Nowy MIUI 11 obsługuje międzyplatformowy, szybki transfer plików, a także jest szybszy i wygodniejszy w przenoszeniu zdjęć, plików, a nawet aplikacji pomiędzy telefonami komórkowymi. Ponadto, MIUI 11 obsługuje wszechstronny screencasting. Telefon komórkowy to Twój pager, edytor tekstów i wskaźnik laserowy. Obsługuje ponad 300 telewizorów, dokumentów, filmów, gier i aplikacji.