10 najlepszych aplikacji na Androida, które zmienią Twoje życie

image

Czy wiesz, że aplikacje dla systemu Android, których używamy, są zazwyczaj 1,5 razy szybsze niż mobilne strony internetowe? Czy to fakt? Tak, według medium.com, nawet aplikacje mobilne działają szybciej niż strony mobilne.

Istnieje powszechne założenie, że ludzie wolą przeglądać strony internetowe bardziej niż aplikacje mobilne. Ciekawostką jest jednak fakt, że wielu użytkowników urządzeń mobilnych zużywa 87% swojego czasu na aplikacje. Oznacza to, że aplikacje mobilne są wykorzystywane w większym stopniu w porównaniu do stron internetowych.

Nie uwierzyłbyś, że według activatedesign.co.nz, w sklepie z aplikacjami codziennie ukazuje się tysiąc plusów, podczas gdy średnio w sklepie Google Play ukazuje się 4300 plusów. Zabawne! Prawda?

Nie ma wątpliwości, w Internecie można znaleźć miliony aplikacji mobilnych. Jednak prawdziwą walką jest, aby znaleźć Android aplikacji, które oferują niektóre najfajniejsze funkcje, które nigdy nie widziałem.

Dlatego chcesz pobrać nową aplikację na telefon komórkowy? Która z nich ma zaawansowane funkcje, kompatybilne z telefonem komórkowym i oferuje przyjazny interfejs użytkownika? Pozwólcie, że powiem Wam coś zaskakującego; W dzisiejszym temacie zamierzamy omówić 10 najlepszych aplikacji dla systemu Android.

Jestem pewien, że będziecie zaskoczeni ich fajnymi funkcjami. Dlatego też, czy jesteście gotowi odkryć kilka nowych fajnych aplikacji na telefon komórkowy? Chcesz ułatwić sobie życie i uczynić je wygodniejszym?

Zaczynajmy.

Top 10 aplikacji dla systemu Android, które zasługują na szerszą publiczność

#1 Bouncer-Mobile Security App

Martwisz się o prywatność swojego telefonu? Chcesz chronić swoje dane? Doskonale, Bouncer jest aplikacją zabezpieczającą, która posiada unikalne funkcje bezpieczeństwa. Pozwala na natychmiastowe nadanie uprawnień innym aplikacjom. Ponadto, chroni Twoje dane, a ta aplikacja pomaga zwiększyć żywotność baterii.

Uwierz mi. Jeśli masz aplikację bouncer, nie musisz się martwić o to, jakie aplikacje zachowują się w tle. Wreszcie, konfiguracja tej aplikacji jest jak walkover, a nie nauka o rakietach. Kliknij na przycisk "Pobierz" i gotowe.

#2 Menadżer haseł LastPass

Czy masz więcej niż jedno konto online? Czy trudno jest Ci zapamiętać hasła do wszystkich tych kont? Pozwól, że ci pomogę; Last Pass Password Manager jest unikalnym narzędziem, które pozwala na zapisywanie haseł.

Może on również chronić Twoje istotne informacje, takie jak paszporty, dane karty kredytowej, informacje bankowe, itp. Poza tym, jesteś w stanie używać tego samego konta na swoim komputerze, telefonie komórkowym i tablecie, itp. Posiada również funkcję dzielenia się hasłami. Wydaj tylko 12 dolarów rocznie i uzyskaj możliwość korzystania z jego funkcji premium.

#3 Spotify-Podążaj za swoim ulubionym artystą

Ta wspaniała aplikacja pochodzi z kategorii muzycznej. Pozwala na przesyłanie ulubionej muzyki w dowolnym czasie i miejscu. Posiada jedne z najfajniejszych funkcji, takie jak możliwość wybrania ulubionego utworu i umieszczenia go na swojej liście. Na domiar złego, jeśli jesteś fanem starej muzyki, to Spotify jest najbardziej korzystny, ponieważ ma dużo muzyki dawnej, z lat 20-tych, 30-tych, 40-tych i wyższych.

#4 Netflix - Online Streaming App

Netflix jest aplikacją do transmisji strumieniowej online. Ta fajna aplikacja pozwala na oglądanie ulubionych filmów, dramatów, pokazów, filmów dokumentalnych i wielu innych ciekawych treści w dowolnym miejscu i czasie.

Najfajniejszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że możesz oglądać swoje ulubione treści w trybie offline. Wystarczy, że zapłacisz 9 dolarów miesięcznie, aby jednym kliknięciem obejrzeć ulubione treści.

#5 AdvanceSwiftKey Keyboard

Szczerze mówiąc, używam tej aplikacji od dwóch lat, a ta aplikacja jest po prostu wow! Klawiatura z szybkimi klawiszami jest najszybsza, najbardziej dokładna, dość inteligentna i oferuje niesamowite funkcje. Posiada ona przyzwoitą funkcję autokorekty i tłumacza w czasie rzeczywistym.

Wbudowany kalendarz i skróty słowne są również pewne zaawansowane funkcje, które sprawiają, że ta aplikacja musi spróbować. Uwierz mi, byłbyś zdumiony jej funkcją "swiping".

#6 Google Drive -Keepep your Data Safe

Jeśli chcesz przechowywać swoje dane, to najlepszym rozwiązaniem jest Google Drive. Jest to najpopularniejsza usługa przechowywania plików online, która pozwala na przechowywanie danych do 15 GB. Naprawdę? Tak, możesz!

Poza tym, korzystając z tej fantastycznej usługi, możesz tworzyć i udostępniać foldery i pliki swoim znajomym. Poza tym, Google Drive łączy się z innymi aplikacjami Google, takimi jak Google Photos, Google Sheets, Google Docs, Google Slides, Gmail, Google Keep i innymi.

Dogłębne funkcje udostępniania i współpraca na żywo są również atrakcyjnymi funkcjami tych aplikacji. Płacąc od 1,99 do 299,99 dolarów miesięcznie, można uzyskać dodatkową pamięć i funkcje.

#7 Asystent Google - zawsze gotowy do pomocy

Asystentka Google to niesamowita i potężna aplikacja. Ta doskonała aplikacja jest tylko jedno kliknięcie od Ciebie. Czy wierzysz mi, że za pomocą tej potężnej aplikacji, jesteś w stanie wyłączyć klimatyzator. Ponadto, mądrze byłoby odtwarzać ukochaną muzykę w kilka sekund.

Jeśli chcesz znaleźć najlepszą restaurację w swoim mieście, to nie musisz się martwić, asystent Google znajdzie ją dla Ciebie. Jest on w stanie rozwiązać Twoje krótkie problemy z matematyką. Ta aplikacja jest darmowa i łatwa do pobrania. Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a, to możesz znaleźć wszystkie te funkcje w Siri.

Ta aplikacja jest w pełni kompatybilna z urządzeniami android. Twoim jedynym zadaniem jest włączenie go w telefonie i gratuluje! Zatrudniłeś swojego osobistego asystenta.

#8 Mennica - Zarządzaj swoimi wszystkimi kontami za pomocą jednego dotknięcia.

Chcesz kontrolować swoje miesięczne rachunki z telefonu? Albo chcesz szybko płacić miesięczne rachunki? Ok, aplikacja Mint pomoże ci. Pytanie brzmi, co ta aplikacja robi? Cóż, Mint zestawia wszystkie twoje konta. Plus, ta doskonała aplikacja służy do tworzenia budżetu.

Ponadto, używając tej aplikacji, możesz mieć szansę zarządzać wszystkimi swoimi pieniędzmi w jednym miejscu. Więc dlaczego czekasz? Korzystaj z tej aplikacji, śledź wydatki i monitoruj z łatwością dodatkowe opłaty.

#9 Google Opinion Rewards -Get Google Play Credits

Chcesz dostać trochę pieniędzy? Dobrze, jeśli masz Play Store lub App Store na telefonie komórkowym, to ta aplikacja jest niezbędna. Twoim jedynym zadaniem jest odpowiedzieć na kilka prostych pytań i otrzymać trochę odszkodowania.

Możesz korzystać z tej aplikacji w lepszy sposób, jeśli włączysz swoją lokalizację. Możesz brać udział w tej ankiecie raz w tygodniu i mieć szansę na zdobycie kredytów Google play.

#10 TickTick -"Najlepsze z obu światów

Ten przyjazny dla użytkownika Android app zdobył 4,7 oceny na Google play store z powodu jego oszałamiających funkcji. Dlatego ta aplikacja jest naszym ostatnim wyborem dla fajnych aplikacji dla systemu Android.

Trackery tworzące nawyk, pozostałości i tracker promocyjny są jednymi z najnowszych funkcji tej wspaniałej aplikacji. Znajdziesz tę aplikację pomocną, jeśli chcesz skupić się na swoich zadaniach i odrzucić wszelkie przeszkody.