TOP 10 AKCESORIÓW MOBILNYCH 2020

image

Podróż oznacza różne sposoby obsługi smartfonów. Przez cały dzień znajduje się w kieszeni i na zewnątrz kieszeni lub torebki; jest trzymany w ręku przez cały czas, nawet podczas sprintu, aby uchwycić swój lot. Cały ten zgiełk znacznie zwiększa ryzyko utraty telefonu komórkowego, a to z kolei znacznie pogorszy Twoje samopoczucie.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nasze smartfony zmodyfikowały sposób, w jaki podróżujemy. Od rezerwacji noclegów i lotów, przez znajdowanie instrukcji, po robienie zdjęć, to gadżet, który bez tego wczasowicze mogliby mieć trudny czas podróży.

Zanim wyruszysz w kolejną podróż, upewnij się, że spakujesz kolejne wysokiej jakości dodatki do swojego telefonu na nadchodzące podróże!

Niewiele z nich zostało omówionych poniżej:

  1. Futerał na telefon i futerał na kozę Ochraniacze ekranu i cienka optyka
  2. Obudowa wodoodporna i gniazdo pop
  3. Ładowarki samochodowe i kablowe
  4. Banki zasilania i przesuwna skrzynka identyfikacyjna
  5. Ładowarki ścienne i głośnik, który ładuje Twój smartfon
  6. Kij samojezdny i uchwyty samochodowe
  7. Ręczny stabilizator wideo i wentylowana podstawa ładująca
  8. Obiektywy kamery do smartfonów i chwytak pierścieniowy
  9. Lampa błyskowa Selfie i słuchawki

1. Futerał na telefon komórkowy i koziołka

Nie ma nic gorszego niż upuszczenie smartphone'a i wybranie go z pękniętym wyświetlaczem.

Zdobądź walizkę i zapisz wszelkie wyboje i upadki na telefon.

Futerał na kozy wykorzystuje technologię nano-ssysania, która pozwala wkleić go na gładkie i płaskie powierzchnie, takie jak lustra, okna w domu czy płytki, i jest idealny do samodzielnej podróży.

Bonus: można ją myć.

2. Ochraniacze ekranu i cienka optyka

Osłona ekranu wyświetlacza to przezroczysty arkusz tworzywa sztucznego, który przylega do ekranu telefonu komórkowego. W przypadku, gdy nie chcesz inwestować w obudowę smartfona, jest to Twoja kolejna świetna okazja, aby uchronić się przed upuszczeniem telefonu przed pęknięciami.

Jeśli potrzebujesz przestudiować okulary i łatwo je zgubić, kompaktowa optyka telefonu z wieloma przyczynami jest dla Ciebie.

Płaska para okularów wsuwa się w dolną tylną część obudowy, a Ty możesz wybrać z rozstawu kolorów oprawek i mocy recepty.

3. Wodoodporna obudowa i gniazdo pop

Zapisz swoją katastrofę na basenie lub plaży z wodoodporną obudową w swoim smartfonie. Podoba mi się ten twardy worek, ponieważ owija szyję i daje dużo miejsca na przechowywanie różnych rzeczy (np. monet i kart do gry).

Dla osób z dużymi smartfonami ten akcent jest bezcenny jako uchwyt telefonu. Gniazdka pop są podwójne jako podstawki pod telefon i można je przytwierdzić ponownie do każdego futerału lub telefonu.

Pop sockets są również doskonałym wsparciem dla utrzymania spójności smartfonu podczas filmowania lub robienia zdjęć. Nie zauważysz czegoś dodatkowego w swoim telefonie komórkowym, jeśli zachowasz go w kieszeni, ponieważ uchwyt składa się płasko. Możesz nawet zakupić ilość (tzw. pop klips) w otworze wentylacyjnym w samochodzie, która podtrzymuje gniazdo pop.

4. Ładowarki samochodowe i kablowe

Wyobraź sobie jazdę po zamorskim lądzie bez wiedzy o kierunku, w którym się znajdujesz, ponieważ Twoja komórka nie jest naładowana.

Potrzebna jest ładowarka do smartfonów dla każdego turysty!

Najbardziej ekscytującą maszyną techniczną może nie być ładowarka do kabli na tej liście. Jednakże, jest to o wiele bardziej istotne jako sposób na utrzymanie smartfonu w ruchu.

Niezależnie od tego, trwałość i układ ładowarek kablowych do smartfonów poprawia się z każdym mijającym 12 miesięcy. Substancje, do których trafiają, są wykonane z chromowanej stali, plecionego nylonu, a nawet pozłacane.

5. Banki zasilania i wysuwana obudowa id

Regularnie odnajdujemy się nawet w podróży, że nasz telefon jest szybki, a nasz dzień ledwo się rozpoczął.

Robienie nieograniczonej ilości zdjęć i nagrań wideo również może mieć z tym coś wspólnego. Jednakże, posiadanie przenośnego banku energii w telefonie komórkowym sprawi, że Twój smartfon będzie ostatecznie naładowany, aby móc robić więcej zdjęć i filmów!

Suwak z identyfikatorem może być pierwszorzędnym etui na telefon komórkowy do odwiedzenia. Uwolni Cię ona, gdy nie chcesz mieć pełnego portfela na wakacjach. Zazwyczaj korzystam tylko z karty debetowej i identyfikacyjnej lub karty kredytowej. Z tym etui na smartfon podróżny można przejść portfel luzem, a to oznacza o jedną rzecz mniej, aby martwić się mniej więcej upadkiem.

6. Ładowarki ścienne i głośnik, który ładuje Twój smartfon

Zwiedzanie przez lotnisko w poszukiwaniu wylotu, najlepiej zlokalizować wszystkie? Wieloportowa ładowarka USB może dodatkowo uchronić Cię przed wyjściem z soku przed wejściem na pokład samolotu.

Port zasilania Anker stale ma piękne oceny.

Jaki jest pożytek z przenośnego bezprzewodowego Bluetooth do odtwarzania melodii w przypadku, gdy Twój telefon nie ma soku? Na szczęście, niektóre przenośne głośniki Bluetooth nadal podwajają się jako ładowarka do telefonów komórkowych!

JBL ma wodoodporne, przenośne głośniki. Mają też niesamowite recenzje!

7. Kij samojezdny i uchwyty samochodowe

Włączając w to kije samozwańcze, i są tu po to, by żyć. Rozwinęły się one w pewnym momencie latami, co przemawia do ich rozwijającej się reputacji (i reputacji) od czasu, gdy ruch autobiznesu w mediach społecznościowych rozpoczął się ponownie kilka lat temu.

Teraz, są one w kompaktowych rozmiarach, styl akcesoriów, Bluetooth zwycięski lub wodoodporny, lista idzie dalej.

Dla tych, którzy mogą odbywać podróże uliczne, posiadanie uchwytu samochodowego na telefon komórkowy jest najważniejsze, aby stworzyć swoją podróż czysty i bezproblemowy. Jest to szczególnie właściwe podczas korzystania z telefonu na zamorskiej ziemi.

8. Ręczny stabilizator wideo i statyw ładujący Venteva

W przypadku, gdy nagrywasz swoje podróże za pomocą robienia wielu zdjęć filmowych, ręczny stabilizator wideo jest obowiązkowym akcesorium podróży w Twoim telefonie.

Urządzenie to oferuje czyste i regularne filmowanie, zapobiegając powstawaniu filmów bez wstrząsów.

Podoba mi się podstawka ładująca ventev do długich lotów; ładowarka kombinowana - podstawka jest znakomita do oglądania sugestii w telefonie komórkowym (podczas ładowania). To urządzenie jest na tyle kompaktowe, że nie wchłania dużo miejsca. To działa fantastycznie do ładowania telefonu komórkowego w kurorcie stojak nocny pokój.

9. Obiektywy aparatu do smartfonów i chwytak pierścieniowy

Włączając w to kije samozwańcze, a mogą być tutaj, by żyć. Rozwinęły się one przez te wszystkie lata, co świadczy o ich rosnącej popularności i uznaniu od kilku lat, kiedy to rozpoczął się ruch autobiznesu w mediach społecznościowych.

Teraz są one dostępne w kompaktowych rozmiarach, rodzaj dodatków, Bluetooth lub wodoodporne - lista idzie dalej. Selfie-sticks prawdopodobnie jest jednym z wykwintnych akcesoriów podróży dla telefonu komórkowego dzisiaj.

Ten mobilny smartfonowy akcent jest niezwykle poręczny podczas zwiedzania. Można go używać jako stoisko do nauki, oglądania filmów itd. I to jest również niesamowite, aby umieścić swój smartfon spójne podczas filmowania lub robienia zdjęć. Składa się płasko, gdy nie jest już używany, dzięki czemu możesz trzymać telefon komórkowy w kieszeni lub chwytać go bez konieczności wkładania większej ilości rzeczy.

10. Lampa błyskowa Selfie i słuchawki

Zabierzcie ze sobą wszędzie dokładne światła! Wiele z tych przenośnych telefonów latarka led łatwo podłączyć do telefonu i czyścić do zastosowania.

Nieważne, czy łapiesz ulubione programy telewizyjne, czy filmy. Uważaj na swój ulubiony utwór lub podcasty albo rozmawiaj z kumplami - to jest element, który musisz mieć. W żadnym wypadku nie wsiadaj do pociągu, niezaprzeczalnie ani do samochodu bez swoich słuchawek.