Przedstawienie Huawei Mate 40 Pro 5G

image

Nowy model serii Mate na rok 2020, Huawei Mate 40 Pro 5G wysuwa wszystkie ograniczniki. Ten gotowy do pracy w systemie 5G system Android jest wyposażony w kinowy wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,76 cala, zaawansowaną tylną kamerę z potrójnym obiektywem, a nawet posiada funkcję AI Gesture Control, dzięki czemu można korzystać z urządzenia bez konieczności jego dotykania.

Dowiedz się więcej o innowacyjnym urządzeniu Huawei Mate 40 Pro 5G poniżej.

Huawei Mate 40 Pro 5G Design and Display

Równowaga i symetria są centralnym elementem konstrukcji tego smartfonu, z potrójnym obiektywem i dodatkowym czujnikiem laserowym, który znajduje się w centrum uwagi z tyłu słuchawki. W górnej części jego szklanej tylnej części znajduje się kamera umieszczona wewnątrz unikalnej konstrukcji Space Ring Huawei.

Z przodu znajduje się żywy 6,76-calowy wyświetlacz OLED Full HD+ Horizon, z zaokrąglonymi narożnikami i 88% proporcją ekranu do ciała, co zapewnia w pełni wciągające doznania oglądania. Zaokrąglone krawędzie zapewniają wygodny uchwyt, a urządzenie jest lekkie i waży zaledwie 212g.

Huawei zadbał o to, by telefon zawsze dostarczał płynny, szczegółowy obraz, zwiększając częstotliwość odświeżania ekranu do 90Hz oraz zwiększając częstotliwość próbkowania dotykowego do 240Hz . Ten telefon nie przegapi żadnej sztuczki, a można go nawet odblokować na pierwszy rzut oka za pomocą funkcji 3D Face Unlock lub za pomocą bezpiecznego skanera odcisków palców na ekranie.

Huawei Mate 40 Pro 5G AI Gesture Control

Intuicyjny czujnik gestów w połączeniu z ulepszoną jednostką przetwarzania neuronowego (NPU) sprawiają, że Huawei Mate 40 Pro 5G posiada funkcję kontroli gestów AI. Umożliwiając sterowanie urządzeniem poprzez interakcje bezdotykowe, nie musisz przerywać pracy, aby w pełni wykorzystać możliwości tego Huawei.

Bez względu na to, czy musisz obudzić telefon, aby sprawdzić godzinę lub przychodzące powiadomienia, przewinąć przepis w sieci lub pominąć piosenkę na liście odtwarzania - wszystko to jest możliwe dzięki funkcji AI Gesture Control. Akcje takie jak Air Wake, Air Swipe i Air Scroll z łatwością pomogą Ci wykonać wszystkie powyższe czynności, podczas gdy ruch chwytający uchwyci zrzut ekranu w kilka sekund, a Air Press pozwoli Ci wstrzymać ulubione filmy z YouTube.

Możesz odbierać połączenia również dzięki funkcji Air Answering lub zmniejszyć głośność połączenia przychodzącego jednym spojrzeniem przez Eye Control.

Kamera Huawei Mate 40 Pro 5G

Huawei ma za sobą historię współpracy z ekspertami z firmy Leica przy tworzeniu swoich smartfonowych aparatów fotograficznych, a para ta powróciła do tego urządzenia. Znajdziesz w nim trzy unikalne obiektywy wraz z dodatkowym sensorem laserowym, które umożliwiają dokładne i szybkie ustawienie ostrości.

Główny szerokokątny obiektyw 50MP zapewnia, że nawet najmniejsze szczegóły zostaną uchwycone w aparacie, a Ty na pewno będziesz pod wrażeniem jego dokładności kolorystycznej. Nie ma znaczenia, gdzie i kiedy robisz zdjęcia, zawsze uzyskasz wyraźny obraz w dzień i w nocy. W rzeczywistości, tryb nocny Huawei sprawia, że słabe oświetlenie nigdy nie wpływa na rezultat Twoich zdjęć.

Ultra-szeroki obiektyw 20MP pomaga wciśnąć więcej w kadr, podczas gdy ostatni teleobiektyw 12MP powinien być Twoim ulubionym narzędziem do robienia zdjęć portretowych lub zdjęć makro z bliska. Dzięki 10-krotnemu cyfrowemu zoomowi hybrydowemu, 50-krotnemu zoomowi cyfrowemu i dodatkowemu czujnikowi laserowemu do dokładnego i szybkiego ustawiania ostrości, może on przenieść Twoją fotografię w smartfonie na wyższy poziom.

Jeśli chodzi o wideo w tylnym aparacie, tryb wideo Huawei XD Fusion HDR automatycznie poprawi zarówno jasność, jak i kontrast. Twarze będą zawsze widoczne i dobrze oświetlone, a ciemniejsze warunki nie spowodują pogorszenia kolorów. Steady Sh ot i Tracking Shot są również po Twojej stronie, zapobiegając powstawaniu wstrząsających, nieostrych nagrań.

Aparat 13MP Ultra Vision Selfie Camera wykorzystuje szerokokątny obiektyw, aby ułatwić wykonywanie autoportretów, a dzięki dodatkowej kontroli gestów AI możesz zrobić zdjęcie poruszając ręką. Obsługiwane jest nawet wideo 4K, a dzięki funkcji Dual View można uchwycić moment z dwóch różnych perspektyw, nagrywając jednocześnie w przedniej i tylnej kamerze.

Huawei Mate 40 Pro 5G Power and Battery

Z zaawansowanym systemem 5nm Kirin 9000 5G zainstalowanym na urządzeniu, możesz być pewien, że Huawei Mate 40 Pro 5G ma wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia najwyższej klasy wydajności. Nie tylko może on sprostać wymaganiom szybkich sieci 5G, ale także wkracza w fazę gier online i aplikacji AR.

EMUI 11 - najnowszy system operacyjny Huawei - tylko jeszcze bardziej zwiększa możliwości telefonu. Dzięki zupełnie nowemu silnikowi latencji EMUI 11 pomaga zoptymalizować prędkość systemu, zapewniając płynną i błyskawicznie szybką pracę. Możesz bez obaw korzystać z animowanego wyglądu EMUI 11, a funkcje takie jak Multi-Window będą działać bez zakłóceń.

Trwały akumulator o pojemności 4 400 mAh może z łatwością sprostać wymaganiom 5G i zaawansowanego systemu kamer. Dzięki niemu będziesz mógł pracować przez cały dzień, a gdy będziesz potrzebował zatankować, będziesz miał do dyspozycji wiele opcji. Podłącz go do kompatybilnej ładowarki, aby cieszyć się szybkim ładowaniem 66W, a zamiast tego korzystać z bezprzewodowego ładowania do 50W. Możesz nawet przesyłać energię do innych urządzeń dzięki technologii ładowania wstecznego - idealne rozwiązanie, jeśli jesteś z przyjacielem, który jest w zasięgu ręki i potrzebuje zastrzyku energii, aby bezpiecznie zabrać je do domu.