POWODY, DLA KTÓRYCH IOS 12 ROZŁADOWUJE BATERIE IPHONE

image

POWODY, DLA KTÓRYCH IOS 12 ROZŁADOWUJE BATERIE IPHONE

Oprogramowanie IOS 12 stało się oficjalnie dostępne dla większości ludzi w poniedziałek, 17 września 2018 roku. Dziesiątki milionów ludzi na całym świecie podłączyło oprogramowanie do swoich iPhonów i iPadów już pierwszego dnia. Wkrótce po aktualizacji, wiele z nich zaczęło doświadczać problemów z rozładowywaniem baterii IOS 12.

Może złośliwy program lub wślizgnął się przez długi beta próbuje się do ostatecznej konstrukcji. Albo może tak właśnie jest z pierwszymi aktualizacjami oprogramowania.

Pierwszorzędnym sposobem na wymianę baterii urządzenia jest jabłko. Jest to również dość niski koszt zbyt szczególnie do rezygnacji z tego 12 miesięcy przy obniżonej cenie. Istnieją liczne recenzje klientów wymieniających baterię starszego iPhone'a, po czym nagle wydajność i tempo po raz kolejny są rewelacyjne. Modna bateria będzie miał najlepsze możliwe istnienie baterii też.

Jest to doskonały wybór w przypadku, gdy jesteś zaniepokojony około kilku problemów sprzętowych.

Co prawdopodobnie powoduje problem z rozładowaniem baterii IOS 12?

Niektóre iPhony i iPady wydają się tracić moc szybciej niż powinny po aktualizacji do najnowszego oprogramowania. Od razu po zainstalowaniu oprogramowania, zaczyna organizować i ponownie indeksować aplikacje i fakty do krótkiego spojrzenia na punkt widzenia. Zużywa całkiem sporo energii procesowej i baterii. Może to być jeden z motywów, z którymi boryka się problem zużycia baterii ios 12.

Innym powodem, dla którego bateria w twoim urządzeniu wyczerpuje się szybciej niż się spodziewasz, mogą być automatyczne aktualizacje aplikacji w sklepie z aplikacjami. Jeśli włączyłeś go dawno temu, po aktualizacji ios 12 wszystkie formy aplikacji mogą zacząć aktualizować się do swoich aktualnych wersji. Deweloperzy mają tendencję do wypychania aktualizacji po pierwszym uruchomieniu programu, aby upewnić się, że ich aplikacje współpracują z zupełnie nowym systemem operacyjnym.

Sposoby na jego naprawę

Jeśli nadal nie widać poprawy w stylu życia baterii, oto jak można przywrócić problem z rozładowaniem baterii IOS 12:

1- Zajmij się aplikacjami do rozładowywania baterii

Masz dziesiątki aplikacji stworzonych dla twojego urządzenia IOS. Niektóre z nich wraz z FB, Pokemon przenieść lub Pubg jest prawdopodobnie przy użyciu maksymalnej energii. Możesz spojrzeć na większość aplikacji pobierających energię z baterii, przechodząc do ustawień > Bateria.

Teraz, gdy zdajesz sobie sprawę, które aplikacje pochłaniają maksimum energii z komórki, możesz je odinstalować, szukać opcji lub ograniczyć ich potencjał do odświeżenia wewnątrz historycznej przeszłości. Aby ograniczyć częstotliwość odświeżania aplikacji historycznych, przejdź do ustawień > trendy > odświeżanie aplikacji z historyczną przeszłością i wyłącz swoje aplikacje.

2- Uruchom ponownie iPhone'a

To jedna z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić w przypadku problemów z rozładowaniem baterii IOS 12.

Wyłącz iPhone'a, oglądaj przez 30 sekund do 1 minuty, a następnie włącz go ponownie. Sprawdź, czy wydajność baterii wzrosła teraz.

3- Włącz tryb małej mocy.

Tryb niskiego poboru mocy w IOS 12 może pomóc w wydłużeniu czasu pracy narzędzia na baterii. Zazwyczaj iPhone'y i iPady zachęcają użytkowników do pokazywania w trybie małej mocy, gdy bateria osiąga 20%. Jednakże, możesz włączyć go za każdym razem, gdy tego potrzebujesz. Istnienie baterii w IPhone SE nie robi takiego wrażenia, więc dostarczyłem tryb niskiego poboru mocy do centrum sterowania. Następnie utrzymuję go włączonego, aby stał się extra ponad 80% czasu. Wyłącza on oferty i aplikacje działające w tle, które rozładowują baterię.

Możesz go włączyć, przechodząc do ustawień > baterii > trybu małej mocy i włączyć go. W przypadku, gdy chcesz włączyć tryb małej mocy, aby kontrolować środek. Przejdź do ustawień > zarządzania centrum > dostosowywania elementów sterujących, a następnie dotknij przycisku '+' po włączeniu trybu małej mocy. Zostanie on teraz wyświetlony jako ikona baterii wewnątrz manipulowanego środka.

4- Wyłącz oferty lokalizacji dla niektórych aplikacji

Oferty lokalizacyjne są całkiem przydatne. Możesz jednak nieświadomie stać się serwisem lokalizacyjnym dla aplikacji, z których rzadko korzystasz. Wyłączaj ich dostęp do lokalizacji iPhone'a lub iPada. Korzystając z zapisów lokalizacji, można również korzystać z baterii. Zmniejszenie liczby aplikacji, które mogą korzystać i korzystają z danych statystycznych dotyczących lokalizacji, musi więc wydłużyć czas pracy baterii telefonu iPhone lub iPada.

Przejdź do ustawień > prywatności > ofert dotyczących lokalizacji, aby sprawdzić, które aplikacje są dostępne w pobliżu Twojego narzędzia. W przypadku aplikacji, które nie zawsze chcą rozpoznawać Twoją lokalizację, możesz ją wyłączyć.

W ios możesz też całkowicie wyłączyć wszystkie usługi związane z lokalizacją. Jednak nie jest to teraz wspaniała koncepcja dla maksymalnej liczby klientów, ponieważ aplikacje takie jak mapy i pogoda będą chciały, aby statystyki lokalizacji były poprawnie wyświetlane.

5- Dokonaj modyfikacji wyświetlania i jasności

Sam pokaz zużywa różne rodzaje energii z baterii. Jeśli jasność jest lepsza niż musi być, można wyłączyć auto-jasność i zmodyfikować ją ręcznie. Wyłączyć go, przechodząc do ustawień > trendy > dostępność > karczmy wyświetlacza > jasność.

Możesz dodatkowo odwrócić tę poprawę, aby poprawić charakterystykę budzenia i zwiększyć żywotność baterii telefonu iPhone lub iPada. Funkcja ta ożywia wyświetlacz, gdy poruszasz się po urządzeniu od strony biurka. Wyłącz go z ustawień > Display & brightness > raise to wake.

6- Wyłącz łańcuch klawiszy iCloud

Łańcuszek na klucze iCloud nie powinien mieć większego wpływu na działanie baterii. Jednak użytkownicy zauważyli wewnątrz, że wyłączając łańcuch kluczy iCloud, od razu po jego włączeniu rozwiązuje on problemy z bateriami na starszych odmianach ios.

Jeśli jedna z powyższych podpowiedzi nie zadziała, należy ją dostarczyć w formie próby. Przejdź do ustawień > tożsamości jabłek > iCloud > breloczek, a następnie wyłącz i włącz go.

Jeśli problem z rozładowaniem baterii IOS 12 wynika z błędu, musimy liczyć na to, że Apple wkrótce wypchnie aktualizację oprogramowania, która rozwiąże ten problem.

7- Wyłączenie odświeżania aplikacji historii

Odświeżanie pozwala na aktualizację aplikacji, które znajdują się w historycznej przeszłości. Aspekt efekt pozwalając aplikacji do aktualizacji w starożytnej przeszłości jest to, że będą one zużywać więcej energii i wyczerpać baterię w przeszłości historycznej również.

Otwórz aplikację "ustawienia", a następnie odwiedź stronę "standard"> odświeżanie aplikacji zabytkowej > i przerzuć to przeniesienie do roli "off".

Często samo wyłączenie funkcji odświeżania aplikacji z przeszłości znacznie zwiększa ogólną wydajność baterii iPhone'a lub iPada.

Jest to cecha, którą szczerze lubią niektórzy zaawansowani użytkownicy iPadów, szczególnie ci, którzy ustawiają iPada z klawiaturą Bluetooth. Używają go jako laptopa, jednak dla maksymalnej liczby klientów wyłączenie go jest pomijane.

8- Uruchomienie siłowe

Przymusowe ponowne uruchomienie iPhone'a lub iPada może raz na jakiś czas spowodować decyzję o zużyciu baterii. Jeśli rozładowanie się baterii jest wynikiem jakiegoś nietypowego działania aplikacji z dziedzictwem kulturowym, aplikacja prowadzi do szaleństwa. Rozsądnie łatwe rozwiązywanie problemów trick, więc nie ma wiele do niego przeszedł tylko na siłę ponownie uruchomić urządzenie:

- Dla iPada i iPhone'a mody z klikalnym przyciskiem domu: zachować w dół przycisk energii i przycisk domowy razem, aż zobaczysz godło Apple na wyświetlaczu. Sposób na wymuszone ponowne uruchomienie dowolnego iPhone'a lub iPada za pomocą klikalnego przycisku domowego.

- W przypadku iPhone'a 7 i iPhone'a 7 plus: zachowaj wciśnięty przycisk zasilania i przycisk zmniejszania zasięgu, aż do momentu, gdy na wyświetlaczu pojawi się symbol jabłka. Ten ruch spowoduje ponowne uruchomienie urządzenia.

- W przypadku iPhone'a x, iPhone'a 8, iPhone'a 8 plus i iPhone'a xs max oraz iPhone'a xs, choć te są fabrycznie zainstalowane w systemie IOS 12. Kliknij na przycisk zwiększania głośności, a następnie przejdź, kliknij przycisk zmniejszania ilości, a następnie puść go. Teraz naciśnij i przytrzymaj przycisk energii i nadal trzymać przycisk zasilania, aż do pojawienia się godła jabłka na ekranie wyświetlacza.

9- Sprawność baterii

Przyjrzyj się kondycji baterii i w razie potrzeby wymień ją.

Jeśli czujesz, że żywotność baterii jest okropna, a może wydajność jest powolny zbyt, to może to być z powodu baterii idzie źle w iPhone.

Odwiedź "ustawienia" aplikacji następnie do "baterii" i sprawdzić stan baterii

Jeśli "maksymalna wydajność" jest mniejsza niż wybrana, lub jeśli ogólna wydajność szczytowa jest wyłączona, należy zaktualizować baterię.

Możesz sprowokować przywrócenie i wymianę baterii iPhone'a za pomocą apple aid tutaj.

10- Wyłączenie czasu wyświetlania

Niektórzy użytkownicy sugerowali, że wyłączenie czasu wyświetlania na ekranie iPhone'a lub iPada może skutkować znacznie dłuższym czasem pracy baterii. Charakterystyka czasu na ekranie jest fantastyczna. Jednak może to być warte starań dla kilku klientów, którzy stwierdzają, że ogólna wydajność baterii jest stale niższa z powodu korzystania z IOS 12 i później.

Możesz wyłączyć czas wyświetlania w aplikacji ustawień, lub szczególnie odkryć sposoby na wyłączenie czasu ekranowego w ios tutaj za pomocą indywidualnych poleceń.

11- Obniżenie klasy IOS 12

Innym (ograniczonym czasowo) wyborem jest obniżenie klasyfikacji z IOS 12 do IOS 11.4.1, ale możliwość osiągnięcia tego jest ograniczona i nie ma gwarancji, że poprawi to żywotność baterii. Prawdę mówiąc, jeśli obniżysz klasę IOS 12, mimo to będziesz chciał przejść przez regularną technikę "ready", która została zatwierdzona na samym początku tego biuletynu.

Obniżenie klasy IOS 12 powinno być najprostsze, biorąc pod uwagę doskonały hotel końcowy, i bez wątpienia tylko wtedy, gdy różne kwestie mają wpływ na iPhone lub iPad też, jak kilka niezgodności aplikacji. Nie bierz procesu obniżania oceny delikatnie, niepowodzenie obniżenia może spowodować wieczne statystyki brak wszystkich informacji na temat samego narzędzia.

13- wyłączanie urządzenia do śledzenia sprawności fizycznej

Miłośnicy aplikacji Fitness byli pod dużym wrażeniem, podczas gdy jabłko dostarczyło swój koprocesor ruchomy m7 z 5s. Ten wybór wyczuwa hobby fitness i kroki użytkownika. Funkcja ta wydaje się niesamowita w tym samym czasie co ćwiczenia. Zużywa jednak różną ilość energii z baterii. Dlatego też zaleca się wyłączenie tej opcji, gdy nie jest używana.

Aby wyłączyć tę opcję, kliknij na Ustawienia stukania> Stuknij w Ruch i zdrowie >, a następnie wyłącz urządzenie śledzące zdrowie.

14- Wyłącz Bluetooth, gdy urządzenie nie jest już używane.

Generacja zestawów słuchawkowych wi-fi, bezprzewodowych opasek na rękę i Bluetooth łączy te urządzenia z telefonem iPhone. Niestety, bezprzewodowe przesyłanie informacji wymaga ogromnej ilości energii elektrycznej z baterii. Tak więc o wiele korzystniej jest pokazywać na Bluetooth tylko wtedy, gdy jest on teraz w użyciu i unikać korzystania z tych zewnętrznych gadżetów, gdy poziom baterii jest niski.

Ale kolejną przyczyną będzie to, że użytkownicy mają tendencję do stosowania swoich iPhone'ów i iPadów częściej niż zwykle po wprowadzeniu nowej aktualizacji. To dlatego, że aby odkryć wszystkie fajne, unikalne funkcje.

Jeśli bateria narzędzia szybko się wyczerpuje z powodu tych motywów, sprawy muszą się przenieść ponownie do 24-48 godzin. Historyczna taktyka z przeszłości i aktualizacje aplikacji muszą zakończyć się w tych ramach czasowych.

15- Spójrz na siłę sygnału sieciowego Twojego iPhone'a

Sprawdź znak swojej sieci komórkowej. Jeśli czujesz, że sieć komórkowa podlega wahaniom, zaleca się zresetowanie ustawień sieciowych smartfonu. Jeśli Twój telefon komórkowy jest w sieci 3g, a ubezpieczenie nie jest cudowne. Musisz wyłączyć tryb 4G LTE i używać telefonu komórkowego w sieci 3g lub wolniejszej, aby szybko rozładować baterię telefonu iPhone.

Inne propozycje

Wstrzymaj się z funkcją automatycznej aktualizacji na telefonie iPhone. W razie potrzeby najlepiej sprawdzaj swoją pocztę elektroniczną. Ustaw czas działania funkcji automatycznego blokowania na co najmniej jedną lub więcej minut. Odrzuć na bok funkcję Push faktów w telefonie komórkowym, a historyczne aplikacje z przeszłości odświeżą się, co jest charakterystyczne dla bezużytecznych aplikacji.

Unikaj umieszczania dynamicznych teł. Wyłączaj ustawienia obszaru i oferty lokalizacji, gdy nie są już używane. Upewnij się, że zachowałeś swój prywatny hotspot i wi-fi, gdy nie jesteś w użyciu. Sprawdzaj powiadomienia w trybie push w poszukiwaniu aplikacji i wyłączaj tę funkcję w przypadku aplikacji, których już nie używasz. Jeśli zauważysz, że Twój telefon komórkowy nagrzewa się do temperatury ciała, powinieneś natychmiast zrestartować iPhone'a.