Pixel 4 XL i Redmi Note 7 są najbardziej delikatnymi smartfonami z 2019 roku.

image

Google Pixel 4 XL i Xiaomi Redmi Note 7 zostały właśnie przegłosowane przez Jerry'ego Rig All jako najbardziej delikatne smartphone'y roku 2019. Jak przypomina nam YouTuber, są to jedne z rzadkich telefonów na rynku, które nie przetrwały tradycyjnego testu na zginanie. Wśród dobrych studentów w tym rankingu, kamerzysta, z drugiej strony, podkreśla Google Pixel 3a.

Pixel 4 XL i Redmi Note 7 są najbardziej delikatnymi smartfonami z 2019 roku.

Jerry Rig Everything ujawnił ranking najbardziej odpornych i najłatwiejszych do naprawy smartfonów z ubiegłego roku. W tym roku, Redmi Note 7 Xiaomi jest najbardziej delikatnym smartfonem.

Podczas swojego testu, Jerry Rig Everything zdołał złożyć urządzenie gołymi rękoma. Ta sama historia po stronie Pixela 4 XL, który zajmuje drugie miejsce w tym smutnym rekordzie. Podczas testu składania, szklanka z tyłu smartfona całkowicie się rozbiła.

Niespodziewanie, Jerry Rig Everything również żałuje kruchości Royole Flexpai. Który jest pierwszym składanym smartfonem na rynku. Oprócz składanego telefonu Samsung Galaxy Fold i OnePlus 7T (który również nie przeszedł testu na zginanie). W dzisiejszych czasach niewiele jest smartfonów, które nie przetrwały tego testu.

Pixel 3a jest najtrwalszym smartfonem roku.

Mimo to Google udaje się znaleźć na szczycie listy najbardziej odpornych telefonów z Pixelem 3a. Jest to smartfon średniej klasy, wprowadzony na rynek w maju 2019 roku. Według JerryRigEverything, Pixel 3a wyróżnia się zarówno swoją wytrzymałością (przeszedł test torturowania), jak i łatwością, z jaką można go naprawić. Wystarczy kilka minut, aby zdemontować smartfon i wymienić pewne elementy, w tym ekran.

Z drugiej strony, iPhone'y 11, 11 Pro i 11 Pro Max należą do najmniej wytrzymałych smartphonów. Youtuber szczególnie ubolewa nad bardzo wysokimi kosztami naprawy. W zeszłym roku, był już przypinanie iPhone XS z podobnych powodów. Wreszcie, on naprawdę docenił Samsung Galaxy A80 za bardzo udany wygląd jego wewnętrznych elementów. Co sądzisz o tym rankingu? Czekamy na Twoją opinię w komentarzach.