Najlepsze ścienne gniazda wyjściowe z portami ładującymi USB

image

Jeśli jesteś zmęczony polowaniem na telefon i ładowarki do laptopów rozsiane po całym domu, gniazdka ścienne z wbudowanymi portami USB oferują łatwy i niedrogi sposób na zapewnienie, że zawsze możesz się podłączyć. Gniazda te zapewniają taką samą moc jak ładowarka do telefonu USB, kosztują mniej niż dwa razy więcej, a także uwalniają gniazda AC. Leviton's T5635 (lub 20-ampowy T5835) to model, który proponujemy Ci zainstalować, ponieważ posiada dwa przyszłościowe porty USB-C o dużej mocy i łącznym poborze mocy 30 watów. To wystarczy do zasilania małego laptopa lub do ładowania dwóch smartfonów jednocześnie. Bezpieczną instalację można również przeprowadzić samodzielnie. Przed zakupem upewnij się tylko, że gniazdo wyposażone w złącze USB będzie pasowało do Twojego pudełka z gniazdem.

Leviton T5635 jest jedynym gniazdem ściennym wyposażonym w złącze USB, które może ładować z jednego portu 30 W lub rozdzielić tę moc pomiędzy dwa porty USB-C, bez konieczności rezygnacji z gniazd AC. Sprawdził się jak reklamowany w naszych testach i jak każde dobre gniazdko ścienne, jest wpisany na listę UL i jest zgodny z National Electrical Code, więc jest tak samo bezpieczny jak standardowe gniazdko, gdy jest poprawnie zainstalowany. Leviton jest wiodącym producentem osprzętu elektrycznego, a jego produkty są szeroko dostępne, jeśli starasz się szybko wykonać projekt. T5835 ma te same porty USB, ale jego gniazda AC dostarczają 20 amperów dla narzędzi, gadżetów i urządzeń wymagających dużej mocy. Nie jesteś pewien, który model wybrać? Jeśli chcesz wymienić gniazdo 15-ampowe, kup T5635; jeśli chcesz wymienić gniazdo 20ampowe, wybierz T5835.

Jeśli chcesz zaoszczędzić kilka dolców i nie potrzebujesz najwyższych prędkości ładowania (może masz starszy telefon, albo po prostu chcesz zasilić urządzenie Alexa), lubimy Topgreener TU21558AC. Zarówno jego porty USB-A, jak i USB-C idą tak szybko, jak te na każdej porównywalnej ładowarce ściennej plug-in 12 W i 15 W, z szacunkiem - i w przeciwieństwie do wszystkich innych podobnych opcji próbowaliśmy, to nie zwolni, nawet jeśli używasz tych dwóch portów w tym samym czasie. USB-A jest starszą i wolniejszą technologią, a USB-C szybko ją zastępuje, więc uważamy, że inwestycja w konfigurację z dwoma portami USB-C ma teraz sens. Jednak USB-A będzie działać doskonale tak długo, jak długo będziesz miał potrzebne kable. Dołączone do zestawu Topgreener, wymienne płyty czołowe są miłym bonusem, jeśli bardziej zależy ci na estetyce niż szybkości.

Jeśli chcesz mieć porty USB-A i USB-C, a Topgreener TU21558AC jest już wyczerpany lub kupujesz swoje gniazdka w sklepie sprzętowym typu big-box, kup Leviton T5633. Porty USB w tym modelu sprawdziły się prawie tak samo dobrze jak w Topgreenerze, natomiast port USB-C został przetestowany około 10% wolniej, ale nie będzie to miało większego znaczenia, gdy będziesz ładował większość smartfonów lub tabletów. Jako bonus, T5633 jest wyposażony w wiele płyt czołowych, co pozwala na zmianę jego wyglądu.