Najlepsze ładowarki do laptopów i tabletów USB-C

image

Podczas gdy kupno nowej ładowarki do laptopa było kiedyś trudne i kosztowne, komputery z ładowarką USB-C sprawiły, że ich wymiana stała się łatwiejsza i bardziej przystępna niż kiedykolwiek. Najlepszym wyborem dla prawie każdego nowoczesnego tabletu lub laptopa jest ładowarka ścienna ZMI zPower Turbo 65W USB-C PD. Ta ładowarka jest tak samo wydajna i niezawodna jak zamiennik od producenta laptopa, i jest mniejsza niż prawie wszystkie inne, które widzieliśmy. Jest nawet wyposażony we własny kabel USB-C do ładowania, co czyni go szczególnie wartościowym.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wymienić oryginalną ładowarkę, czy po prostu chcesz mieć coś więcej w domu lub w biurze, powinieneś dostać ZMI zPower Turbo 65W USB-C PD ładowarkę ścienną. Będzie ładować prawie każdy USB-C laptopa z pełną prędkością, zasilanie 2018 iPad Pros szybciej niż cegła, która jest w pudełku, a nawet szybko ładować większość nowoczesnych smartfonów. ZPower Turbo jest również mniejszy niż jakikolwiek inny 60- lub 65-watowa ładowarka, którą znaleźliśmy i jest wyposażony w odłączany kabel. Pomimo wszystkich tych korzyści, to kosztuje mniej niż jedną czwartą ceny równoważnej ładowarki i kabla Apple.

Port 1: 65 W USB-C
Kabel USB-C: 5-metrowy, zdejmowany

ZMI's zPower Turbo jest najlepszą dostępną ładowarką, ale jeśli jest ona niedostępna w magazynie, polecamy Nekteck's 60W Type-C Wall Charger zamiast niej. Jej 60 W to mnóstwo mocy dla większości laptopów i wszystkich tabletów, i podobnie jak ładowarka ZMI, Nekteck jest wyposażony w solidny kabel zdolny do przenoszenia odpowiedniej mocy. Głównym powodem, dla którego nie jest to nasz najlepszy wybór, jest jego rozmiar: jest o około półtora cala dłuższy i szerszy niż zPower Turbo, dzięki czemu jest około dwukrotnie większy.

Port 1: 60 W USB-C
Kabel USB-C: 6 stóp, zdejmowany

Prawie wszystkie komputery ładowane przez USB-C mają maksymalną prędkość ładowania 60 W - ale 15-calowy MacBook Pro może ładować do 87 W, a 16-calowy model ma maksymalną moc 96 W, co czyni z nich najbardziej godne uwagi wyjątki. Jeśli potrzebujesz dodatkowej mocy, najlepszą opcją jest ładowarka Nekteck USB-C PD o mocy 90W. Ta 90-watowa ładowarka, która jest nieco mniejsza niż własna ładowarka Apple, wyposażona jest w odłączany kabel USB-C ładowarki i kosztuje mniej niż połowę ceny tego, co pełny zestaw zastępczy kosztowałby od Apple.

Port 1: 90 W USB-C
Kabel USB-C: 6 stóp, zdejmowany

2-portowa ładowarka ścienna RAVPower o mocy 90W (RP-PC128) pasuje do szybkości naszego 15- i 16-calowego MacBooka Pro, ale ma drugi port USB-C i jest znacznie mniejszy. Dzięki łącznej mocy 90 W oznacza to, że można ładować komputer 15- lub 16-calowy samemu, lub 13-calowy laptop i telefon, oba z pełną prędkością, w tym samym czasie. Połączenie dwóch potężnych portów w małym pakiecie sprawia, że jest to świetna wartość dla każdego, kto chce mieć jedną, podróżną ładowarkę do laptopa i telefonu lub innego urządzenia. Dostarczana jest nawet z kablem USB-C-USB-C. Jeśli potrzebujesz naładować więcej niż tylko komputer i chcesz wydać więcej, to właśnie to dostaniesz.

Port 1: 90 W USB-C
Port 2: 90 W USB-C
Kabel USB-C: 5-metrowy, zdejmowany

5-portowa ładowarka ścienna USB o mocy 111W firmy Nekteck to mocny punkt w przypadku ładowania wielu urządzeń. Umożliwia ona nie tylko ładowanie do 87 W z portu USB-C, nawet w przypadku laptopów wymagających dużej mocy, takich jak 15- lub 16-calowe MacBooki Pro, lecz także posiada cztery porty USB-A dla wszystkich innych urządzeń i akcesoriów, takich jak telefon, słuchawki czy bank zasilania. Wyposażony jest w kabel USB-C do ładowania, co czyni go jeszcze bardziej wartościowym. Ale waga i duże rozmiary sprawiają, że najlepiej nadaje się do stałej pozycji na biurku.

Port 1: 87 W USB-C
Port 2: 12 W USB-A
Port 3: 12 W USB-A
Port 4: 12 W USB-A
Port 5: 12 W USB-A
Kabel USB-C: 3-metrowy, zdejmowany