Najlepsze jak dotąd rozwiązanie przyspieszające, czyszczące i ożywiające Twój iPhone

image

Poprzedni sposób tworzenia plików PDF ze strony internetowej na iPhonie lub iPadzie Następny ' Najlepsze gadżety techniczne dla maniaków

Powiązane wiadomości Wszystko, co musisz wiedzieć o identyfikatorze twarzy Apple Czy hartowane szkła ochronne są niebezpieczne dla Twojego telefonu? 14 tajnych aplikacji Androida i IOS [ 2020 ]

Jeśli cokolwiek, starzenie się, czasami jego wydajność staje się powolna w porównaniu z pierwszym dniem, Kiedy urządzenie staje się bezużyteczne, oczywiście mówimy wrzucić go do śmieci. Ale wiemy, że nie da się wyrzucić wszystkiego, bo niektóre rzeczy są cenne, jak i pamiętne.

Jeśli stanie się nadające się do naprawy, abyśmy mogli je naprawić i sprawić, że będą korzystne dla innych prac. To słynne przysłowie, że STARY JEST ZŁOTY.

Podobnie, gdy nasz iPhone staje się stary, jego wydajność staje się niezadowolona, a to wpływa na naszą pracę z powodu jego powolnego tempa, każdy człowiek martwi się o tej sytuacji, może to być nasza wina. Nie rozumiesz, o co chodzi? Pozwólcie, że powiem, że wiele egoistów, ściąganie piosenek i filmów to jeden z głównych powodów.

Poza tym powinniśmy uchronić naszego iPhone'a przed robakami i wirusami poprzez różne aplikacje. Upewnij się, że to nie uszkodzi twoich plików.

Ta prędkość zaburza nasze nastroje również dlatego, że dziś życie nie może istnieć bez smartfona czy iPhone'a; jedzenie czy picie, a nawet spanie nic nie jest możliwe bez telefonu. Najpierw naprawiamy naszego iPhone'a, potem życie toczy się dalej. Prawda?

Szybkie przyspieszenie, sprzątanie i ożywienie iPhone'a

Teraz rozmawiamy o problemach, które mogą spowolnić Twój markowy iPhone.

Jak przyspieszyć iPhone'a?

1. Zrestartować iPhone'a

Po pierwsze, aby zwiększyć prędkość swojego iPhone'a, usuń swoje nieużywane aplikacje i zapisz zdjęcia oraz osobiste filmy wideo na USB lub kartach pamięci, co sprawi, że Twój iPhone będzie zadowolony. Upewnij się, że Twój iPhone pracuje nieprzerwanie przez kilka dni lub tygodni, powinien odpocząć, wyłączyć go i uruchomić ponownie. Od czasu do czasu ta prosta sztuczka rozwiązała nasz problem i uchroniła nas od bólu głowy.

2. Nie dopuszczaj do automatycznych aktualizacji

Przejdź do ustawień iPhone'a w sklepie z aplikacjami i wyłącz automatyczne aktualizacje, czasami instalujemy więcej aplikacji na raz, które nie są używane ponownie. Jeśli aktualizacje nie wyłączą się, aplikacje te wypełnią dodatkowe miejsce, co wpływa na szybkość działania naszego iPhone'a. Pamiętaj, że powiadomienie powinno być otwarte, gdy aktualizacja jest wymagana dla każdej aplikacji, której nie przegapisz.

3. Zainstaluj jakąś aplikację czyszczącą

Po pierwsze, upewnij się, że masz kopię zapasową plików w swoim iPhone'ie, jeśli pojawi się jakiś problem, nie martw się i zainstaluj aplikację czyszczącą, która zapisuje pliki przed błędami lub wirusami. Informują Cię one o stanie pamięci masowej Twojego iPhone'a, o stanie miejsca w Twoim telefonie.

4. Aktualizacja IOS

Nowy iOS może nie zaakceptować szybko starych aplikacji bez aktualizacji. Ponieważ nowy iPhone musi zaktualizować politykę dla najnowszej wersji iPhone ze względu na kilka zgłoszeń błędów w oprogramowaniu; Dlatego podczas aktualizacji iPhone, sprawdzić swoje aktualizacje, aby uruchomić na zwiększenie jego prędkości.

5. Uwolnij miejsce na telefonie iPhone

Pojemność naszego iPhone'a jest lżejsza niż naszych plików do pobrania. Filmy, dramaty, gry i pliki piosenek zajmują dużo miejsca. Dlatego zdecydowanie zalecamy usunięcie filmów lub programów po ich obejrzeniu. Pomimo pobierania ulubionych treści, oglądaj je na YouTube.Bo YouTube udostępnia wszystkie najnowsze lub aktualne dramaty i filmy dokumentalne za darmo.

Poza tym, Przejdź do ustawień swojego iPhone'a i sprawdź swoje miejsce w pamięci masowej, gdzie różne kolory pokazują różne miejsca przechowywania plików. Usuń pliki, które zajmują więcej miejsca. Martwisz się o to, jak je usunąć? Nie martw się, usunięcie lub usunięcie tego pliku staje się łatwe.

Czasami instalujemy jakąś nową aplikację, która potrzebuje dużo miejsca, a po odinstalowaniu tych aplikacji z pewnością szybkość działania iPhone'a jest znacznie większa. W większości przypadków nasz iPhone posiadający miejsce za każdym razem, gdy instalujemy jakąkolwiek aplikację, aplikacja ta zasila wirusy, powoduje to problemy z szybkością, jak również z przechowywaniem telefonu.

Próbowałeś kiedyś nagrać rozmowę przez skype'a? Pokryłem cały proces tutaj.

Jak wyczyścić iPhone'a?

Pierwszym krokiem, który powinieneś spróbować jest wyczyszczenie mniej ważnych plików na iPhone'ie, aby oczyścić telefon. Pliki, których od dawna nie używałeś, nie muszą pozostać na telefonie. Może to być iTune lub długotrwały plik muzyczny; albo jest to Twoja praca wykonana w biurze, albo dokument z jakiegokolwiek wykładu, musisz się go pozbyć, jeśli nie jest używany teraz.

To łaska IOS, że Twój iPhone pozostaje załadowany z pamięci podręcznej, plików tymczasowych, plików cookie i innych nie udało się pobrać plików. Możesz użyć kilku profesjonalnych narzędzi, aby wyczyścić te ukryte pliki, aby oczyścić swój iPhone.

To nie tylko Twój problem, że Twój stary iPhone zwalnia, ale każdy użytkownik iPhone'a boryka się z tym samym problemem. W rzeczywistości, Apple przyznało również, że najstarszy telefon iPhone'a boryka się z powolnym tempem i wysysaniem baterii.

Jeśli również masz problem z żywotnością baterii swojego iPhone'a, to kontroluj jego ustawienia. Z pewnością obciążyłeś iPhone'a pobierając niepotrzebne aplikacje. Musisz odpowiednio sprawdzić poniższe ustawienia, aby upewnić się, że Twój telefon jest czysty.

  • W ustawieniach możesz przesuwać powiadomienia o wiadomościach e-mail, w tym o kontaktach, poczcie i kalendarzach. Możesz szybko przyspieszyć wysyłanie powiadomień dla aplikacji (Settings-Notifications). Wyłącz ping w sekcji Restrictions (Ograniczenia), obecnej w General w ustawieniach. Usługi lokalizacyjne w ustawieniach należy dostosować do własnych potrzeb.

Lepiej zrozumieć swoje potrzeby w zakresie utrzymywania powiadomień. Nie potrzebujesz codziennie powiadomień z każdej aplikacji. Tak więc włączaj i wyłączaj powiadomienia dla każdej aplikacji zgodnie z potrzebami.

Jak ożywić iPhone'a?

Wejdź w ustawienia telefonu i zapoznaj się z tabelą jego pamięci. Odpowiednio zrozum tę tabelę, pokazującą, ile miejsca w telefonie zostało zużyte i ile zostało do wykorzystania. Poniżej przedstawiamy pięć istotnych błędów, które można wykorzystać do ożywienia telefonu iPhone:

1.Powstrzymanie się od odświeżania aplikacji w tle

Aktualizujemy nasze aplikacje na iPhone'ie, nie znając zawartości tła naszego telefonu, która jest automatycznie aktualizowana. Na przykład, zawartość wiadomości e-mail lub Twittera jest nadal aktualizowana. Zajmuje to również dużo miejsca. Aby ją ograniczyć, musisz wyłączyć funkcję odświeżania aplikacji w tle lub wyłączyć ją dla poszczególnych aplikacji.

2. Wyłączanie nieużywanych aplikacji

Aby zabezpieczyć więcej starych rozmów i załączników w telefonie, należy odłączyć Nieużywane aplikacje. Po włączeniu tej funkcji w telefonie iPhone pozbędziesz się w odpowiednim czasie jednorocznych wątków i załączników.

3. Aktualizuj swoje aplikacje

Stare aplikacje nie działają z IOS 11. Te stare aplikacje nie są obsługiwane w nowych formatach iPhone'a. Tak więc, wybierz opcje aktualizacji dla aplikacji, które czujesz się wolniej w telefonie.

4. Nigdy nie włączaj automatycznych aktualizacji dla aplikacji

Nie powinieneś włączać automatycznej aktualizacji aplikacji, ponieważ obciąża ona Twój telefon automatycznymi aktualizacjami. Musisz tylko ręcznie aktualizować aplikacje, które chcesz aktualizować.

5. Sprawdź swój efekt redukcji ruchu i przejrzystości

Jeśli masz problemy z powolną pracą iPhone'a, to zwolnij efekt ruchu. W ustawieniach ogólnych otrzymasz opcję Zmniejszenie ruchu w sekcji Dostępność. Włącz ją.

W celu uzyskania lepszych efektów przyspieszenia możesz również przełączyć funkcję Auto-Play Message, ale zajmie to również trochę zabawy tekstowej.

Ostatnie słowa:

Oto kilka sugestii, które mogą przyspieszyć iPhone'a. Dla powstrzymania iPhone'a od spowalniania stanu, oczyścić jego przestrzeń regularnie. proszę dać nam znać, jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności w powyższych tematach Jesteśmy zawsze gotowi Ci służyć.