Najlepsze darmowe aplikacje Vpn dla iPhone'a Aby chronić swoją prywatność online

image

VPN lub Wirtualne Sieci Prywatne są niezwykle użytecznymi narzędziami, które można mieć w swoim arsenale sieciowym. Mogą one zachować Twoją tożsamość chronioną online, pozwalają na bezpieczne przeglądanie nawet w zacienionych sieciach WiFi, pomagają obejść wiele regionalnych ograniczeń na stronach internetowych, dostęp do zablokowanych treści w sieci i wiele więcej. Tak więc, jeśli szukasz ochrony swojej prywatności podczas przeglądania Internetu na swoim iPhone'ie, oto najlepsze darmowe aplikacje VPN dla iPhone'a, które możesz wykorzystać w 2020 roku.

Najlepsze darmowe aplikacje VPN na iPhone'a i iPada w 2020 r.

Podczas gdy wszystkie wymienione poniżej aplikacje oferują płatne opcje, my udostępniamy je ze względu na ich solidne darmowe plany. Każda z nich obsługuje swoje darmowe plany w inny sposób. Podczas gdy niektóre ograniczą cię do korzystania z nich, inne mogą ograniczyć cię do korzystania tylko z wybranych ich serwerów. Inne mogą nałożyć ograniczenia na prędkość połączenia. Przeczytajcie więc listę i znajdźcie aplikację, której ograniczenia nie przeszkadzają wam i idźcie z nią. Z pominięciem tego, przejdźmy do naszej listy, dobrze?

1. TunnelBear

TunnelBear to bardzo dobrze znana aplikacja VPN. Aplikacja TunnelBear dla systemu iOS pozwoli Ci połączyć się z siecią VPN i bezpiecznie przeglądać ją z wielu miejsc. Możesz pozwolić aplikacji wybrać najlepszą lokalizację do VPN z, lub możesz wybrać lokalizację, która chcesz. W wolnym planie, TunnelBear oferuje 500 MB danych miesięcznie, co może być dość niskie, ale może być wystarczające, jeśli nie jesteś ciężkim użytkownikiem. Co więcej, aplikacja zapewnia szyfrowanie bitowe AES-256 i posiada silne serwery w ponad 22 krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Kanie, Francji i innych. W skrócie, jeśli chcesz iść na prosty i bezpieczny wolny VPN dla urządzenia z systemem iOS, TunnelBear może być silnym przeciwnikiem dla Twoich potrzeb.

Zalety:

 • Całkiem schludny interfejs użytkownika Zapewnia niezbędną ochronę danych osobowych AES-256 bitowe szyfrowanie

Wady:

 • Oferuje tylko 500 MB danych miesięcznie w wersji freemium Serwery dostępne tylko w około 22 krajach

2. VPN przez SurfEasy

Jedna z najwyżej ocenianych aplikacji w App Store - VPN by SurfEasy to zdecydowanie dobra aplikacja VPN. Domyślnie, aplikacja wybiera najbardziej optymalną lokalizację serwera do kierowania ruchu, ale jeśli chcesz, możesz zmienić lokalizację do kraju, który preferujesz. Dzięki niezawodnej polityce no-log wraz z bezpieczeństwem bankowym klasy A-256, Twoje dane osobowe pozostają chronione. Ponadto, zapewnia on podręczny algorytm blokowania urządzeń śledzących, który utrzymuje pliki cookie (używane przez urządzenia śledzące dane) na dystans, dzięki czemu możesz przeglądać strony internetowe z zachowaniem odpowiednich zabezpieczeń. Dodaj do tego ochronę hotspotów WiFi oraz obsługę ponad 28 krajów, a SurfEasy zamieni się w całkiem dobry VPN, który może dopasować się do potrzeb większości ludzi. Ale pamiętaj, że bezpłatna wersja tej aplikacji VPN ma kilka ograniczeń i trzeba będzie zaktualizować do premii (1,99/$ miesięcznie) oferując odblokować wszystkie funkcje.

Zalety:

 • Szybkie połączenie Niezawodna polityka no-log WiFi ochrona hotspotów A-256 bezpieczeństwo klasy bankowej

Wady:

 • Czasami czuje się mniej responsywny Automatycznie odłącza się od sieci czasami

3. Tarcza Hotspot Shield

Hotspot Shield to kolejna aplikacja iOS VPN, która otrzymała wysokie oceny w App Store. Aplikacja prosi o zarejestrowanie się (lub zalogowanie się) przy pierwszym uruchomieniu. Możesz ją pominąć, jeśli chcesz z niej korzystać bez tworzenia konta. Oprócz tego, że aplikacja oferuje jeden z najszybszych serwerów VPN, ma ona obsługę ponad 70 lokalizacji. Nawet na froncie ochrony, Hotspot Shield jest do tego stopnia, że w dużej mierze dzięki wojskowemu szyfrowaniu ruchu pomiędzy serwerami a podłączonym urządzeniem. Co więcej, jest zintegrowany z 1Password, aby ułatwić zarządzanie hasłami, a także trzymać je z dala od wścibskich oczu. Ale pamiętaj, że darmowa wersja Hotspot Shield nie ma wiele do zaoferowania. Tak więc, będziesz musiał zapisać się do wersji pro (plan roczny: 7,99/$ miesięcznie), aby korzystać ze wszystkich funkcji bez żadnych ograniczeń.

Profesjonaliści:

 • Militarnie szyfrowany ruch Zintegrowany z hasłem 1Password Posiada jeden z najszybszych serwerów VPN

Wady:

 • Nie tak łatwy w użyciu język projektowania mógłby być nieco lepszy.

4. Betternet

Betternet jest bardzo minimalnie zaprojektowaną i łatwą w użyciu aplikacją VPN, z bardzo pozytywnymi ocenami w App Store. Wersja darmowa aplikacji jest ograniczona i zawiera reklamy, których można się pozbyć za pomocą zakupów w App Store (35,99/$ rocznie). Szyfruje ona całe Twoje dane, aby chronić je przed urządzeniami śledzącymi dane. A dzięki zaufanej polityce no-log, nie musisz się martwić, że Twoje poufne informacje zostaną niewłaściwie wykorzystane. Ponadto, aplikacja posiada serwery w wielu krajach i działa dość dobrze w automatycznym połączeniu z najszybszym serwerem VPN, dzięki czemu można przeglądać z pożądaną prędkością. Ogólnie rzecz biorąc, Betternet jest, jeśli chodzi o aplikacje VPN iść, najłatwiejszy w użyciu aplikacji VPN, że można dostać się na App Store.

Zalety:

 • Szyfruje całe Twoje dane Automatycznie łączy się z najszybszym serwerem VPN Polityka Trusted no-log

Wady:

 • Wersja freemium jest dość podstawowa

5. VPN w kontakcie

Inna aplikacja VPN dla iPhone'a, którą można wypróbować, nazywa się VPN in Touch. Choć może ona nie być bogata w funkcje, to jest w stanie zapewnić potrzebną ochronę Twoich danych. Jedną z moich ulubionych funkcji tej aplikacji jest algorytm kompresji danych, który może być bardzo pomocny dla ludzi, którzy zawsze szukają sposobów na zmniejszenie wykorzystania danych. Co więcej, posiada on również niezawodny bloker reklam, który zapewnia płynne przeglądanie stron internetowych, nie plącząc się w reklamach. Chociaż ta aplikacja VPN jest dostępna za darmo, będziesz musiał zaoszczędzić trochę pieniędzy (29,99/$ rocznie), aby uzyskać dostęp do wszystkich gadżetów bez żadnych ograniczeń. Ogólnie rzecz biorąc, VPN w kontakcie jest jednym z najbardziej niezawodnych aplikacji VPN dla iOS i jest zdecydowanie warto spróbować.

Zalety:

 • Zapewnia niezbędną ochronę danych Dobry algorytm kompresji danych Zintegrowany bloker reklamowy

Wady:

 • Interfejs wygląda na przestarzały Może nie spodobać się tym, którzy szukają bardziej spersonalizowanego doświadczenia

6. VPN Proxy by Seed4.Me

VPN Proxy to kolejna darmowa aplikacja VPN dla iOS, którą można wykorzystać do ochrony swojej prywatności w Internecie, oraz do obchodzenia geoograniczonych stron internetowych i treści. Aplikacja ma bezpośredni interfejs do punktu, zaczynając od pozwalając wybrać lokalizację, z której chcesz VPN. Gdy to zrobisz, zostaniesz poproszony o zainstalowanie profilu VPN, aby umożliwić dostęp do VPN z aplikacji. Aplikacja działa dobrze i z pewnością może być używana w przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie chcesz używać innych aplikacji z tej listy. Instalacja profilu VPN odbywa się zgodnie z preferencjami Safari. Gdy to zrobisz, będziesz mógł swobodnie przeglądać Internet, nie martwiąc się o swoją prywatność online.

Zalety:

 • Łatwe w użyciu narzędzia Wiele zabezpieczeń chroniących prywatność w Internecie Brak rejestracji i brak prowadzenia dziennika

Wady:

 • Opóźnienia w dziale wydajności

Pobierz z App Store (Free, 4,99/$ miesięcznie)

7. VPN Proxy Master

Można również sprawdzić VPN Master Free, do przeglądania sieci VPN w telefonie iPhone. Aplikacja ma bardzo ładny interfejs i działa dość szybko. Domyślnie, łączy Cię poprzez dowolne miejsce, które uzna za najlepsze dla większych prędkości i stabilności. Możesz jednak wybierać spośród wielu innych lokalizacji, które są dostępne w aplikacji. Warto zauważyć, że bezpłatna wersja aplikacji pozwala połączyć się z ograniczoną liczbą lokalizacji, ale można odblokować plan VIP, aby uzyskać dostęp do wielu innych lokalizacji. Usługa VIP w aplikacji może być subskrybowana w cenie 11,99$ miesięcznie.

Zalety:

 • Ładny interfejs i szybka wydajność Możliwość wyboru spośród wielu innych lokalizacji Bezpieczeństwo hotspotu WiFi Zapobieganie śledzeniom

Wady:

 • Zbyt wiele reklam w wersji darmowej wydaje się tłumić to doświadczenie.

8. HexaTech

HexaTech, to łatwa w użyciu aplikacja VPN, która wykonuje swoją pracę. Nie musisz się rejestrować przed rozpoczęciem korzystania z usługi, a połączenie z serwerem VPN jest szybkie i proste, wystarczy jedno dotknięcie przycisku. Domyślnie, aplikacja (jak wiele innych) łączy się z serwerem VPN w oparciu o optymalną wydajność. Pozwala ona na podłączenie do 5 urządzeń jednocześnie, dzięki czemu można bezpiecznie przeglądać sieć na dowolnym z urządzeń. A dzięki wojskowemu szyfrowaniu do uruchamiania aplikacji nie ma sobie równych, jeśli chodzi o obronę poufnych informacji przed urządzeniami śledzącymi. Należy pamiętać, że HexaTech nie oferuje pełnego darmowego planu. Tak więc, jeśli chcesz korzystać z tej aplikacji VPN bez żadnych granic, będziesz musiał wyłuskać 12,99/$ miesięcznie.

Zalety:

 • Łączy cię z serwerem VPN w oparciu o optymalną wydajność Połącz do 5 urządzeń na raz Nieograniczona przepustowość i czas oczekiwania na połączenie dla członków premium

Wady:

 • Nie oferuje pełnego darmowego planu Za 12,99/$ miesięcznie, oferta premium jest trochę za droga.

9. Daily VPN

Jest to rodzaj aplikacji VPN, która może zaspokoić gusta większości ludzi, głównie ze względu na elastyczność, jaką oferuje. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do wielu innych konkurentów na rynku, aplikacja ta ma dość dobry wariant freemium. A po drugie, pozwala na anonimowe surfowanie w sieci, bez konieczności korzystania z dużej przepustowości. Jeśli chodzi o sieć globalną, to jest ona na równi z ponad 100 serwerami w ponad 20 krajach. Ponadto, jeśli kiedykolwiek znajdziesz darmową wersję, która nie spełnia Twoich wymagań, możesz zaktualizować ją do wersji pro (12,99/$ miesięcznie), aby odblokować więcej serwerów, a nawet usunąć reklamy.

Profesjonaliści:

 • Całkiem dobry wariant freemium Ponad 100 serwerów w ponad 20 krajach.

Wady:

 • Aplikacja zamraża się czasem z powodu reklam w wersji darmowej

10. Larwa VPN

Gdybym miał wybrać aplikację VPN opartą na prostym interfejsie i łatwych w użyciu narzędziach, "Larva" byłaby prawdopodobnie liderem. Prawdopodobnie najlepsze w tym jest to, że nie wymaga żadnej rejestracji, aby rozpocząć pracę. Po prostu otwórz aplikację, połącz się z preferowanym serwerem i jesteś gotowy do pracy. Co więcej, dostarcza najwyższej klasy serwery geo-streamingowe w ponad 40 krajach, a także działa przez proxy, dzięki czemu możesz spokojnie przeglądać sieć. Innym obszarem, w którym Larva okazała się całkiem dobra jest blokowanie reklam, złośliwego oprogramowania i stron phishingowych. A przy niskiej sieci wynoszącej zaledwie 2%, jest również bardzo efektywna pod względem zmniejszenia wykorzystania pasma.

Zalety:

 • Najwyższej klasy serwery geo-streamingowe w ponad 40 krajach Stosunkowo niska sieć wynosząca tylko 2% Brak logów VPN

Wady:

 • Niektórzy użytkownicy zgłosili problemy z opuszczonym połączeniem

Bonus: Użyj Cloudflare 1.1.1.1 DNS

Cloudflare uruchomiło ostatnio swoją bezpłatną usługę DNS 1.1.1.1, z której może korzystać każdy. Chociaż nie jest to dokładnie aplikacja VPN, 1.1.1.1 DNS app (iOS/Android) używa VPN do kierowania ruchu wyszukiwania do bezpłatnego 1.1.1.1 DNS Cloudflare. Cloudflare obiecuje, że nigdy nie będzie przechowywać swoich danych osobowych na swoich serwerach i że nie będzie sprzedawać swoich danych osobom trzecim. Ponadto, nie jest wymagana rejestracja w Cloudflare, aby korzystać z darmowego DNS, i w przeciwieństwie do większości usług VPN, które mają miesięczne limity użytkowania, usługa Cloudflare jest całkowicie bezpłatna i może być używana bez ograniczeń. W przeciwieństwie do większości usług VPN, które mają miesięczne limity użytkowania, usługa Cloudflare jest całkowicie darmowa i nie wymaga rejestracji.

Użyj tych aplikacji iPhone'a VPN, aby zabezpieczyć swoją prywatność w Internecie.

Podczas gdy korzystanie z aplikacji VPN zwykle spowalnia szybkość z jaką można uzyskać dostęp do sieci, nadal zaleca się korzystanie z usług VPN (tych dobrych), szczególnie podczas przeglądania sieci publicznej. VPN mogą również umożliwiać dostęp do treści zablokowanych geograficznie, do których w przeciwnym razie nie byłbyś w stanie uzyskać dostępu. Korzystanie z serwera VPN do przeglądania Internetu ma wiele zalet. Tak więc, jeśli jesteś nawet zdalnie świadomy swojej prywatności online, zdecydowanie należy rozważyć korzystanie z aplikacji VPN dla iPhone'a. Ponadto, jeśli wiesz o innych aplikacji iOS VPN, które Twoim zdaniem zasługują na miejsce na tej liście, daj nam znać o tym w sekcji komentarzy poniżej.

Jeśli masz iOS 12 na iPhone'ie, to może również chcesz wiedzieć, dlaczego iOS 12 jest odprowadzanie iPhone żywotność baterii.