Najlepsza ładowarka samochodowa USB

image

Za kilka dolców, dobra ładowarka samochodowa USB może ładować telefon i inne urządzenia szybciej niż port, który przyszedł w samochodzie. Po przetestowaniu ponad 60 modeli, uważamy, że najlepszą ładowarką samochodową jest dwuportowy Nekteck PD 45W Type-C Car Charger. Można szybko ładować telefony, tablety i laptopy z portu USB-C, a jednocześnie ładować drugi telefon z portu USB-A. Żadna inna ładowarka nie oferuje tak dużo mocy za lepszą cenę.

W porównaniu ze znanym portem USB-A, mniejszy port USB-C może szybciej ładować większość nowoczesnych telefonów (jeśli używasz odpowiedniego kabla), a nawet ładować tablety i laptopy. Natomiast ładowarka samochodowa Nekteck PD 45W Type-C Car Charger zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Gdy używasz kabla USB-C do oświetlenia, port USB-C ładowarki może ładować iPhone'a około trzy razy szybciej (przy 18 watach) niż ładowarka ścienna USB-A, która jest dostarczana w pudełku od Apple; telefon może ładować od pustego do około 50% w ciągu zaledwie pół godziny, gdy siedzisz w ruchu ulicznym, powiedzmy, lub biegasz na posyłki po mieście. Ta ładowarka Nekteck 45-watowe wyjście i dołączony kabel USB-C-to-C obsługuje również maksymalną prędkość ładowania w telefonach z systemem Android (takich jak Samsung Galaxy S10), 2018 iPad Pro, a nawet wiele laptopów. I można użyć 12-watowy port USB-A w tym samym czasie, aby naładować drugi telefon lub inne urządzenie z dowolnym kablem USB, który już masz.

Port jeden: 45 W USB-C
Port drugi: 12 W USB-A

Dzięki dwóm portom USB-C, Anker PowerDrive III Duo jest tym, co powinieneś otrzymać, jeśli chcesz szybko naładować dwa nowoczesne urządzenia w tym samym czasie. Każdy z portów USB-C PowerDrive III Duo obsługuje pełne 18-watowe ładowanie, dzięki czemu możesz ładować dwa nowoczesne telefony z maksymalną prędkością; oznacza to, że bateria iPhone'a naładuje się od zera do około 50% w ciągu pół godziny, w porównaniu z około 35% w standardowej 12-watowej ładowarce USB-A. Jest to jedna z najbardziej przystępnych cenowo podwójnych ładowarek USB-C dostępnych od firmy, której ufamy, i podczas testów pozostała na miejscu w naszym porcie ładowania samochodu. Możesz nadal używać tej ładowarki ze starszymi telefonami, takimi jak iPhone 7 lub wcześniej - po prostu nie będzie ładować szybciej niż na USB-A ładowarki.

Port jeden: 18 W USB-C
Port drugi: 18 W USB-C

Uważamy, że uzyskanie szybszej ładowarki USB-C jest warte spędzenia trochę więcej, ale jeśli po prostu chcesz dobre, tanie źródło zasilania w samochodzie, idź z ZMI PowerCruise C2 36-Watt Dual USB Car Charger z QC 3.0. Wszystkie dwuportowe, 24-watowe ładowarki renomowanych firm w tym przedziale cenowym działają tak samo dobrze jak wszystkie inne, ale w przeciwieństwie do podobnych modeli, które testowaliśmy, ta ładowarka ZMI wyróżnia się tym, że obsługuje Quick Charge 3.0 na obu portach, oferując nieco większe prędkości dla urządzeń, które obsługują ten standard. Jest ona również wykonana z metalu zamiast z tańszego, czułego na dotyk plastiku prawie każdej innej ładowarki.

Port pierwszy: Quick Charge 3.0 USB-A
Port drugi: Quick Charge 3.0 USB-A