NAJLEPSZA BEZPIECZNA APLIKACJA DO WYSYŁANIA WIADOMOŚCI Z 2019 R.

image

APLIKACJA DO BEZPIECZNEGO PRZESYŁANIA WIADOMOŚCI

Bezpieczeństwo jest w dzisiejszych czasach główną troską wszystkich. Dość istotne jest, aby upewnić się, że posiadacie Państwo doskonałe struktury bezpieczeństwa w tym obszarze, aby upewnić się, że Wasze prawa zostały uwzględnione. Wszyscy prowadzimy prywatne rozmowy i chcemy utrzymać je w tajemnicy.

Bez względu na to, czy jest to żenująca opowieść, plotka w miejscu pracy, czy też zaczyna się od emocji. Ostatnim aspektem, którego potrzebujesz, jest to, aby ktoś zapoznał się z twoimi wiadomościami lub aby wykorzystał je do obsługi twoich ogłoszeń. Jeśli nie korzystasz z aplikacji do przesyłania zaszyfrowanych wiadomości, zostawiasz to wszystko na zewnątrz.

Jednym ze sposobów, w jaki można to zrobić, jest uzyskanie wygodnej aplikacji szyfrowania wiadomości w telefonie lub tablecie.

Jak wybrać wygodną aplikację do wysyłania wiadomości

Na rynku jest wiele aplikacji do wysyłania wiadomości, ale nie wszystkie są teraz tak bezpieczne, jak mówią. Wszystkie aplikacje na tej giełdzie oferują szyfrowanie stop-to-cease. Z tego powodu żadna osoba nie może zobaczyć Twoich "tajnych" rozmów, jeśli nie ma osobistego klucza do odszyfrowania Twojej wiadomości.

Co najważniejsze, oznacza to, że nawet dostawca usług nie może zobaczyć Twoich słów, nawet nie obrażając pracowników, hakerów ani urzędników państwowych. Jednak wszystkie ich dodatkowe funkcje i niedociągnięcia są nadzwyczajne.

Będziemy mówić o niesamowitych, wygodnych aplikacjach do szyfrowania wiadomości, które możesz otrzymać w trakcie próby. Aby pomóc wam chronić się przed ciekawskimi spojrzeniami. Prawdopodobnie jesteście świadomi wielu z tych aplikacji i mamy nadzieję, że te aplikacje będą wam przydatne w codziennym użytkowaniu.

Rzućmy więc okiem.

WhatsApp

 • Korzysta z szyfrowania sygnału
 • Większość twoich kumpli jest na niej najprawdopodobniej
 • Osoba-przyjemna i daje więcej funkcji
 • Posiadany za pomocą facebooka
 • Doświadczyła naruszenia

WhatsApp jest jedną z maksymalnie rozpowszechnionych aplikacji do obsługi wiadomości, która ma ponad 1 miliard użytkowników. Jest łatwa w użyciu i oferuje funkcje obejmujące udostępnianie miejsc i raportów, prezentów, a nawet przewodnika po laptopach. Korzysta również z solidnego protokołu szyfrującego opracowanego dla znaku poprzez otwarte systemy szeptania, który jest brany pod uwagę jako modny w branży.

Funkcjonalność szyfrowania najlepiej sprawdza się w przypadku przekazywania danych w trybie "forward secrecy" (PFS). Z tego powodu, nawet jeśli dana osoba udaje się w jakiś sposób złodziejom. Kluczem do twojej tajnej rozmowy, będą mogli zobaczyć tylko ostateczną wiadomość, którą wysłałeś. Wszystko inne pozostanie prywatne.

Alternatywnie, WhatsApp posiadany w postaci facebooka, co zwiększa znaczne obawy o bezpieczeństwo. Gromadzenie informacji o użytkownikach znajduje się w samym środku tej komercyjnej, wielkiej korporacyjnej wersji mediów społecznościowych i kilka razy nie zachowało bezpiecznych faktów dotyczących użytkowników. Czy jednak możemy zaakceptować jako dokładne z facebookiem, bezpieczne szyfrowanie?

Aktualizacja może dodatkowo 14, 2019: hakerzy w tych dniach odkryli intensywną lukę WhatsApp i wykorzystali ją do zainstalowania złośliwego oprogramowania do nadzoru na określonej ilości telefonów.

To oprogramowanie szpiegujące zostaje wstrzyknięte poprzez wywołania dźwiękowe WhatsApp. Skupiona osoba nie chciała odpowiedzieć na prośbę i dał hakerów uzyskać dostęp do wiadomości tekstowych ofiar, e-maili, wiadomości Whatsapp, informacje kontaktowe, nagrywanie rozmów, lokalizacja, mikrofon i aparat fotograficzny. Luka została teraz naprawiona.

Komunikator FB

 • Maksymalnie twoi przyjaciele są prawdopodobnie używają go
 • Możesz go użyć nawet w przypadku dezaktywacji konta FB.
 • Szyfrowanie nie jest domyślne
 • Nie szyfruje przeszłych rozmów
 • Śledzi twoje zachowanie

Miliardy ludzi korzysta z Facebooka i usług wiadomości na Facebooku, ale niewielu zdaje sobie sprawę, że ich aplikacja daje up-to-give up szyfrowania. To dlatego, że Facebook zrobił ogromny proces ukrywający charakterystykę. Aby to pokazać, odwiedź komunikator i kliknij na ikonę "stwórz nową wiadomość" w lewym górnym rogu. Następnie wybierz 'tajemniczość'. Komunikacja z tą osobą będzie teraz szyfrowana.

Godne podziwu jest to, że FB przyniósł tę cechę. Jednak jest jeszcze wiele powodów, dla których znajduje się ona na dole naszej listy. Media społecznościowe masowo gromadzą jednak dane, takie jak kto pisze lub jak regularnie korzystasz z aplikacji. I nie zapominajmy, że w 2018 roku FB zyskało sławę z powodu kilku rekordów. Skończyło się na tym, że musieli zgodzić się z twoją prywatnością.

iMessage

 • Szyfrowanie zostało uruchomione przy pomocy domyślnej opcji
 • Gromadzi akta osobowe głównie w oparciu o ich zachowanie
 • Nie szyfruje innych drażliwych faktów, takich jak numery telefonów komórkowych, metadane lub pliki przechowywane w chmurze
 • Nie ma wątpliwości, że towary Apple cieszą się doskonałą popularnością.
 • Jeśli chodzi o cybersecurity właścicieli iPhone alternatywnych do komunikatów tekstowych treści.
 • iMessage ma domyślnie podawać up-to-quit szyfrowania.
 • Jednak mimo to ma grupę luk i jest daleko od maksymalnie komfortowej platformy wiadomości.

Dane takie jak numery telefonów komórkowych i rozmowy z listami są przechowywane w niezaprzeczalnym tekście w miejsce haszyszów, podobnie jak znaczniki czasu i adresy IP. Aplikacja nie szyfruje również metadanych i żadnych statystyk synchronizowanych z iCloud. Jeśli każdy włamie się do Twojej chmury, może mieć backdoor, aby uzyskać prawo dostępu do Twojego narzędzia.

Telegram .

 • Oferuje znikające wiadomości i inne, bardziej wyjątkowe możliwości
 • Czysty interfejs Nie jest to już aplikacja open source.
 • Szyfrowanie nie jest domyślne
 • Używa zastrzeżonego protokołu szyfrującego

Ponad 100 milionów ludzi używa telegramów. To prawda, że platforma jest prosta w obsłudze, oferuje wiele innych funkcji. Nie jest zobowiązana do przedstawiania żadnych rekordów użytkowników organizacjom wywiadowczym, z czego zdajemy sobie sprawę. Ale telegram nie jest tak swobodny, jak byśmy chcieli, żebyśmy go rozważali.

Po pierwsze, wydaje się dziwne, że tego rodzaju aplikacja do przesyłania wiadomości zorientowana na bezpieczeństwo nie posiada domyślnie włączonego szyfrowania. Wielu z tych, którzy używają telegramów nie zdaje sobie z tego sprawy, co pokona cel tej aplikacji.

Protokół szyfrowania telegramów jest również błędny. Ewoluuje on za pomocą wewnętrznej grupy z małym zainteresowaniem w crypto, nie sugerowanym przez ekspertów od bezpieczeństwa cybernetycznego. Aplikacja nie jest open source oba, więc kod nie został przetestowany przy użyciu żadnych 0,33 stron. Przedsiębiorstwo nie oferuje również żadnych raportów przejrzystości.

Aplikacja przewodowa

 • Otwarty dopływ
 • Zgodność z prawem Unii Europejskiej dotyczącym rejestrów stosowanych w większości przeglądarek internetowych
 • Gromadzi pewne fakty na temat ich użytkowników

Na pierwszy rzut oka, drut klepie wszystkie pojemniki do pakowania w praktycznie bezpiecznej aplikacji wiadomości. Oferuje on szyfrowanie "stop-to-give up", jest zgodny z wszystkimi przepisami Unii Europejskiej dotyczącymi informacji i prywatności. Jest to aplikacja otwarta i nie jest zobowiązana do udostępniania swojej dokumentacji służbom nadzoru.

Ponadto można ją stosować w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, takich jak Firefox, Chrome, Safari i Opera. Ale sznurek gromadzi i przechowuje pewne dane osobowe.

Twórcy aplikacji przyznali się do prowadzenia ewidencji tego, z kim kontaktowali się użytkownicy i niestety wszystko to zapisane jest w niezaprzeczalnym tekście. Przechowują również e-maile klientów, numery telefonów i nazwy użytkowników. Zgodnie z przewodem, fakty te ułatwiły synchronizację urządzenia i zostały usunięte po dezaktywacji konta.

Aplikacja Wickr

 • Nie potrzebujesz numeru telefonu ani poczty elektronicznej, aby się podpisać.
 • Otwarty dopływ
 • Oferuje charakterystykę "rozdrabniacza
 • Nie gromadzi żadnych rekordów użytkownika ani metadanych sklepowych.
 • Oferuje doświadczony model dla firm Jest prawdopodobnie trudny do zastąpienia przez różne struktury komunikacyjne

Ta aplikacja jest jedną z przyjemnych i łatwych w użyciu aplikacji do wysyłania wiadomości na rynku. Jest to aplikacja open-source, która nie gromadzi statystyk użytkowników ani metadanych. Daje również funkcję "shredder", która robotycznie usuwa wszystkie rozmowy i pliki kiedykolwiek udostępnione na platformie. Aby je usunąć, można na chwilę ustawić zegar.

Co najważniejsze, do rejestracji nie jest potrzebna odmiana telefonu ani adres e-mail, więc jeszcze prościej jest zachować swój osobisty styl życia.

Najskuteczniejszą wadą jest to, że wickr nie jest tak znany jak sygnał czy telegram. Zmienił się przede wszystkim w przeznaczony dla agencji i przedsiębiorstw, więc nie był tak szeroko dostępny dla stałych klientów.

Mimo to wickr daje płatną wersję pro, w której można było prowadzić zaszyfrowane grupowe rozmowy wideo, czego nie daje obecnie żadna inna aplikacja. Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą i musisz zastosować wickr, musisz przekonać swoich znajomych, żeby się tak ładnie poruszali.

Aplikacja Signal

 • Obsługuje wideo, SMS-y, czaty grupowe, wiadomości głosowe, dokumenty i zdjęcia
 • Oferuje znikające komunikaty (z zegarem)
 • Protokół sygnałowy Otwarte zasilanie
 • Nie pokazuje informacji o użytkowniku ani metadanych
 • Zatwierdzony przez
 • Edward Snowden Potrzebuje numeru telefonu, aby się zapisać.

Znak jest ogólnym zwycięzcą zarówno dla klientów ios i android. sygnał stworzył protokół szyfrujący, który został uznany za najkompletniejszy protokół wiadomości app dostępne.

Oferuje on wszystko to, czego mogą chcieć maksymalnie użytkownicy. SMS, wideo i połączenia głosowe, wykresy organizacyjne, udostępnianie plików, znikające wiadomości i wiele innych bez wypełniania aplikacji z reklamami i zbierania statystyk użytkowników.

Jest to dodatkowo otwarta platforma dostaw, dzięki czemu każdy może ją przetestować pod kątem podatności (choć nikt nie określił żadnej z nich). Nawet Edward Snowden, znany sygnalista NSA, zachęcał do korzystania z tej aplikacji.

Najprostszą zaobserwowaną przez nas wadą jest to, że nie można było korzystać z aplikacji anonimowo i chcesz przynajmniej swój numer telefonu, aby się zalogować. Ale nadal zakładamy, że jest to idealny wybór dla przeciętnej osoby.

Aplikacja Riot.im

Mimo zamieszek. Nie mam teraz tak wielkich fanów jak WhatsApp i podobne. Ta aplikacja jest całkowicie pod twoim menadżerem na temat ochrony.

Rebelia oferuje swojemu człowiekowi uwolnienie się od smsów z obawą przed naruszeniem faktów. Możesz procentować najbardziej osobiste i poufne wiadomości do ludzi na całym świecie, bez urazy o swoim naruszeniu bezpieczeństwa i wydobycie faktów.

Ta aplikacja daje uciążliwy sprzeciw wobec konkurencji w zakresie bezpieczeństwa i funkcji bezpieczeństwa, a użytkownicy kochają go.

Riot. Im został rozwinięty, aby uczynić "współpracę lepszą". Aplikacja oferuje swoim klientom wysokowartościowe funkcje ochrony i umożliwia przesyłanie wiadomości, rozmowy głosowe i wideo, połączenia konwencjonalne, zastępowanie plików i wiele innych w aplikacji.

Riot wykorzystuje metrykę dobrze znaną ze współpracy z różnymi aplikacjami zwiększającymi wydajność w jednej aplikacji bez narażania konsumentów na potencjalne zagrożenia cybernetyczne. Wygoda zarządzania wszystkimi partnerami i klientami daje Ci pewność, że wszyscy znajdują się w jednym miejscu w tym samym czasie, a także chroni Twoje fakty w łagodnej formie.

Możesz zarządzać swoimi ustawieniami i dostosowywać je do swoich potrzeb. Aplikacja jest również otwartym źródłem informacji o audycie bezpieczeństwa, dzięki czemu dokładnie zdajesz sobie sprawę, jak bardzo Twoje teksty są swobodne. Pobierz aplikację i przekonaj się, jak ona działa; w końcu od razu Ci się spodoba.

Kaizala app

Microsoft wychwycił wszystko to, czego brakowało w aplikacjach takich jak Whatsapp, Skype, slack i tak dalej i stworzył amalgamat wszystkich tych funkcji wewnątrz formy kaizali. Jak na razie, kaizala jest jedną z najbardziej produktywnych aplikacji w historii aplikacji komunikacyjnych.

Aplikacja pozwala na rozmowę z kumplami, rodziną i współpracownikami, nawet jeśli dodatkowo pozwala na wygodne dzielenie się plikami wśród kontaktów. Kaizala jest aplikacją bazującą na numerach telefonów komórkowych, która obsługuje funkcję Stop to Stop szyfrowania wszystkich rozmów, zarówno osobistych, jak i w organizacjach.

Aplikacja ta została stworzona specjalnie dla firm, aby umożliwić bezpieczną komunikację pomiędzy pracownikami i towarzyszami, w tym dostawcami, klientami i wieloma innymi osobami dla każdej agencji. Ale, pierwszorzędna część platformy jest to, że nie trzeba shuffle wśród aplikacji do konkretnych celów.

Możesz korzystać z platformy do rozmów z osobistymi i zawodowymi kontaktami w tym samym czasie, jak również do pracy biurowej, jak wymiana plików, tworzenie biuletynów, organizowanie spotkań grupowych i wiele innych. Użytkownicy mogą wykorzystać szczególnie korzystne ruchy kaizali do uprawiania wszystkich fachowych sportów na swoich telefonach.

Viber

Viber to świetna aplikacja, która istnieje już od dłuższego czasu. Charakterystyka numer jeden tej aplikacji zmieniła się w celu zapewnienia połączeń VOIP, nawet wcześniej niż WhatsApp włączył tę funkcję. Rozwijająca się lista funkcji WhatsApp sprawiła, że Viber stał się niezwykle przestarzały.

Jednakże, jeśli chcesz odpowiednią okazję dla aplikacji takich jak telegram lub WhatsApp, Viber będzie osiągnąć zadanie. Podobnie jak WhatsApp, Viber łączy się dla Twojego narzędzia za pomocą Twojego numeru telefonu, więc nie chcesz się skręcić w skomplikowanych pinów i nazw użytkowników.

Wszystkie połączenia i wiadomości na Viberze są domyślnie szyfrowane. Zapewniłeś, że żadna z Twoich rozmów nie jest śledzona. Aplikacja pozwala również na wykonywanie połączeń globalnych bez ponoszenia żadnych kosztów, co jest znakomitą cechą.

Ponadto można uzyskać funkcje, takie jak prezenty, naklejki, media i tak dalej, więc nie jest wyjątkowy z innego narzędzia natychmiastowe wiadomości można uzyskać. Nawet jeśli Viber jest niezapięty do pobrania, pochodzi z reklam i zakupów w aplikacji, więc nie jest tak odpowiedni jak kilka alternatywnych aplikacji.

Aplikacja liniowa

Nawet jeśli wcześniej mogłeś nie słyszeć o linii. Jest to najwyżej oceniana aplikacja w Azji z ponad pół miliardem instalacji w sklepie z google play na własną rękę.

Zakres działa również jako sieć społecznościowa na własną rękę, biorąc pod uwagę jej funkcję osi czasu, co pozwala na procentowanie szybkich chwil wraz z kontaktami. Rzeczywiście, jest dodatkowo wyposażony w szyfrowanie, które stało się włączone jako funkcja w 2015 roku.

Wygodny klucz jest zapisywany w narzędziu użytkownika, a nie na cennym serwerze, co oznacza, że nikt nie ma do nich wstępu poza Tobą.

Jeśli chodzi o funkcje, linia ma wiele do zaoferowania. Pozwala na wykonywanie grupowych połączeń wideo lub głosowych, czego nie zapewniają aplikacje do natychmiastowego wysyłania wiadomości.

Zapytania z telefonu lub komputera, w tym dalszą wszechstronność aplikacji. Dodatkowo linia pozwala na natychmiastowe wykonywanie połączeń międzynarodowych z aplikacji, a firma obiecuje bardzo niskie opłaty zgodne z zamówieniem. Apelacje do różnych klientów linii są całkowicie bezpłatne, ale.

Aplikacja posiada również masywną serię naklejek do dekoracji każdego komunikatu. Jest to niezapięty plik do pobrania w play save jednak pochodzi z reklam i zakupów w aplikacji.