Jak wykonać kopię zapasową iphone do icloud?

image

Tworzenie kopii zapasowych iPhone'a w chmurze iCloud jest łatwe, gdy już się do tego przyzwyczaisz. W Internecie dostępne są różne aplikacje, które umożliwiają wykonanie tego ręcznie. Przyjmując takie podejście, musisz ręcznie pobrać i zainstalować oprogramowanie, a następnie będziesz mógł wykonać kopię zapasową iPhone'a do iCloud.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to złapać iPhone'a za pomocą kombinacji klawiszy, która pozwoli Ci na dostęp do iPhone'a. Jeśli nigdy nie korzystałeś z tej konkretnej klawiatury, będziesz musiał ją wypróbować i zapoznać się z nią. Kiedy już będziesz miał telefon, możesz zrobić jego kopię zapasową do iCloud, a następnie przywrócić go w późniejszym terminie.

Wiadomość tekstowa wysyłana przez iPhone'a jest szyfrowana. Istnieją pewne kody, które musisz wprowadzić podczas wysyłania wiadomości, aby upewnić się, że jest ona nieczytelna. Istnieją również inne kody, które są wymagane przez aplikacje do prawidłowego działania. Po zakończeniu procesu szyfrowania wiadomość zostanie wysłana z powrotem do iPhone'a i pozostanie w schowku telefonu.

Kiedy już będziesz miał pod ręką swojego iPhone'a, możesz przystąpić do pobierania oprogramowania, które jest potrzebne do wykonania kopii zapasowej iPhone'a do iCloud. Proces pobierania oprogramowania będzie się różnił w zależności od systemu operacyjnego i będzie również zależał od komputera, którego używasz. Jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows, oprogramowanie zostanie zainstalowane automatycznie. Jeśli jednak nie zainstalowałeś swojego iPhone'a do iCloud na swoim komputerze, będziesz musiał pobrać program, a następnie go zainstalować.

Pierwszym krokiem, jaki musisz zrobić, jest podanie swojego adresu e-mail. Następnym krokiem jest kliknięcie na aplikacje, a następnie przewinięcie w dół do prawej sekcji, aby je wyświetlić. Następnie należy kliknąć na sekcję Backup iPhone to iCloud i podać swoje dane. Aby rozpocząć proces tworzenia kopii zapasowej, należy wpisać wybrane hasło i kliknąć na przycisk Przywróć.

W celu potwierdzenia, że hasło zostało wprowadzone, należy wpisać je ponownie. Po zakończeniu wpisywania hasła należy kliknąć na przycisk Przywróć. Następnym krokiem będzie włożenie pamięci USB lub napędu kciukowego, z którego korzystaliście Państwo w komputerze. Po włożeniu pamięci USB, zostaniesz poproszony o wprowadzenie hasła w celu ochrony danych.

Następnie należy kliknąć na Otwórz oprogramowanie, a następnie kliknąć na ikonę danych i folderu USB. Po załadowaniu oprogramowania, będziesz musiał kliknąć na Otwórz oprogramowanie w sekcji Opcje odzyskiwania. W Opcje odzyskiwania będziesz musiał kliknąć na Przywróć do iPhone do iCloud. Po zakończeniu procesu, będziesz musiał kliknąć na przycisk Przywróć do iPhone'a do iCloud.

Po wybraniu programu, którego używasz i kliknięciu na Start Program, będziesz musiał kliknąć na Uruchom. Spowoduje to przeniesienie użytkownika do folderu, który został pobrany w konfiguracji iPhone'a. Po wybraniu programu i kliknięciu na Start Program, należy kliknąć na Uruchom. Następnie trzeba będzie kliknąć na folder iCloud, aby wprowadzić dane.

Następnym krokiem jest kliknięcie na Menu główne, a następnie na menu. Następnie należy kliknąć na opcję Share to App oraz na Share to iPhone to iCloud, aby uzyskać żądane dane.

Kiedy już będziesz miał dane we właściwym folderze, będziesz musiał kliknąć na przycisk wstecz i kliknąć na przycisk Przywróć. Po kliknięciu na przycisk Restore, kopia zapasowa zostanie zapisana w folderze iPhone to iCloud.