Jak potajemnie śledzić lokalizację iPhone'a

image

Poprzednie pobranie darmowych aplikacji dla systemu Android Następny ' Chcesz zablokować reklamy na YouTube? Teraz możesz! [Szybko i łatwo]

Powiązane Posty Szybkie metody usuwania danych z iPhone'a i tworzenia nowych, zanim je sprzedasz Wszystko, co musisz wiedzieć o Apple Face ID Apple Watch Series 3

Czy zawsze zastanawiałeś się, co może robić twoja dziewczyna lub chłopak, kiedy cię nie ma w pobliżu? A może twój dzieciak spędza ostatnio za dużo czasu na swoim iPhone'ie. Istnieje wiele internetowych drapieżników czai się i chcesz, aby były one bezpieczne.

Ale jak można nawet mieć na nich oko, gdy są zbyt prywatne o ich życiu? Gdyby tylko istniał sposób...

A gdybym ci powiedział, że jest? W tym przewodniku mogę cię nauczyć, jak w bardzo prosty sposób śledzić czyjegoś iPhone'a. Byłbyś zdumiony tym, co możesz zrobić z moim rozwiązaniem.

Chcesz śledzić czyjegoś iPhone'a? To proste i szybkie! W tym artykule, zamierzam przedstawić kilka sposobów na śledzenie iPhone'a.

Spis treści:

 • Śledzenie iPhone'a bez wiedzy Them Track Someone's iPhone bez aplikacji Śledzenie iPhone'a po numerze telefonu Śledzenie czyjejś lokalizacji na iPhone'ie za darmo Śledzenie iPhone'a z telefonu z systemem Android

Część 1: Ścieżka dźwiękowa iPhone'a bez wiedzy o nich

Spyic - Tajna aplikacja, której używają miliony, ale o której mało kto wie.

Moje poszukiwania doprowadziły mnie do Spyica, odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

Czym jest Spyic, którego pytasz? Spyic to narzędzie do monitorowania telefonu, które pozwala na zdalny dostęp do docelowego urządzenia.

Za pośrednictwem przeglądarki internetowej można zdalnie monitorować wszystkie dane urządzenia docelowego za pomocą Spyica. Obejmuje to lokalizację urządzenia, historię rozmów, historię przeglądarki i inne informacje.

1.1 Dlaczego warto używać aplikacji Spyic? Czy jest on niezawodny?

Byłem tak samo sceptyczny jak ty, kiedy pierwszy raz o tym przeczytałem. Aplikacja, która może dać mi wszystkie dane z telefonu docelowego? Bleh... to musi być żart.

Ale wtedy i tak chciałem spróbować. Nigdy w życiu nie byłam bardziej zaskoczona. Ta rzecz naprawdę zadziałała!

W ciągu pięciu minut, namierzałam lokalizację mojego dziecka tuż na ekranie (nadal robię to na zakładce w mojej przeglądarce).

Dlatego mogę poręczyć za Spyica. Jest całkowicie niezawodny. Nie tylko ja, ale i miliony użytkowników, którzy używają Spyica na co dzień, powiedzą ci to samo.

I nie musisz brać za to ich ani mojego słowa. Możesz zobaczyć Spyica w akcji dla siebie w tym darmowym demo tutaj.

Co Spyic może dla ciebie zrobić?

Cóż, odpowiedzią na to pytanie nie jest żadna linijka. Jest tak wiele rzeczy, które Spyic ma do zaoferowania. W pierwszej chwili nie mogłem nawet mrugnąć okiem, by zobaczyć liczbę funkcji szpiegowskich, które były w oknie mojej przeglądarki.

Praktycznie daje ci to dostęp do WSZYSTKICH rzeczy na telefonie docelowym. Oto kilka funkcji, które Spyic ma do zaoferowania (jest ich tak wiele. Proszę spróbować samemu zobaczyć);

Dostęp do lokalizacji

 • To jest chyba główna rzecz, której szukasz. Spyic da ci pełny dostęp do lokalizacji docelowego telefonu. Poza tym, pokaże ci ostatnie odwiedzone miejsca wraz ze znacznikami czasu.

Geo Fencing

 • Spyic pozwala na ustawienie parametrów geograficznych wokół lokalizacji telefonu docelowego. Jeśli osoba przekroczy te granice lokalizacji, otrzymasz ostrzeżenie. Jest to bardzo przydatne do śledzenia miejsca pobytu Twoich dzieci.

Keylogger

 • To jest moja ulubiona rzecz w Spyicu. Śledzi on wszystkie naciśnięcia klawiszy, które są wykonywane przez użytkownika. Obejmuje to wpisywane przez niego wiadomości na czacie, jego dane uwierzytelniające do logowania się do urządzeń, a nawet wyszukiwanie w przeglądarce.

Social Media Monitor

 • Funkcja ta pozwala na szpiegowanie na kontach społecznościowych użytkownika. Możesz mieć oko na informacje A-Z ich uchwytów w mediach społecznościowych. Obejmują one osoby, z którymi rozmawiają, to, o czym rozmawiają, oraz wszystkie strony, które odwiedzają.

Monitor historii przeglądarki

 • Ta funkcja daje dostęp do historii przeglądania strony docelowej. Można nawet ustawić ograniczenia na niektórych stronach internetowych, aby użytkownik docelowy nie mógł ich odwiedzać. Aplikacja MonitorUdostępnia listę wszystkich aplikacji zainstalowanych w urządzeniu. Można wybrać, które aplikacje mają być dozwolone, a które mają podlegać ograniczeniom.

Zaznaczyć opcję Demo na żywo

Śledzenie innego iPhone'a SECRETLY

Dzięki Spyic'owi możesz śledzić każdego iPhone'a w tajemnicy. Druga osoba nigdy nie dowie się, że śledzisz jej iPhone'a. To dzięki najnowocześniejszej technologii, której używa Spyic.

Kiedy używasz Spyic'a do śledzenia iPhone'a, nie ma absolutnie żadnej potrzeby instalowania jakiejkolwiek aplikacji na urządzeniu docelowym. Śledzisz urządzenie zdalnie za pomocą przeglądarki internetowej. Dlatego też, użytkownik nigdy nie dowiaduje się, że jest monitorowany.

Dodatkowo, Spyic nie wymaga od użytkownika włamania do urządzenia (co jest obowiązkowe w przypadku korzystania z innych aplikacji o podobnym charakterze). Włamanie się do więzienia zagraża bezpieczeństwu iPhone'a. Spyic ceni sobie Twoje bezpieczeństwo nad wszystkim innym.

Dlatego też, gdy nawet nie dotykasz telefonu docelowego i nie ma na nim instalacji aplikacji, użytkownik nie ma szans dowiedzieć się, że są one monitorowane. Prawdopodobnie właśnie dlatego zaufało mu tak wielu użytkowników na całym świecie.

1.2 Jak śledzić czyjś iPhone'a bez jego wiedzy

Śledzenie każdego iPhone'a z Spyic'em jest tak łatwe jak ciasto. Wszystko, czego potrzebujesz, to wykonać te proste kroki i jesteś gotowy do drogi.

 • Zapisz się do Spyic'a. To trwa mniej niż minutę. Wybierz typ urządzenia i wybierz plan taryfowy dla tego samego. Proponuję wybrać plan długoterminowy, ponieważ pozwala on zaoszczędzić więcej i nie wymaga comiesięcznego odnawiania.
 • Postępuj zgodnie z podstawowymi instrukcjami kreatora konfiguracji. Zweryfikuj dane uwierzytelniające iCloud urządzenia docelowego. Sprawdzenie systemu zajmie około minuty. Wybierz urządzenie, dla którego chcesz wyświetlić dane kopii zapasowej. Poczekaj kilka minut, aż system pobierze dane. Jesteś gotowy do rozpoczęcia. Hit Start!

Jak widzisz, jest to bardzo łatwe zadanie z ogromnymi nagrodami. Jeśli nadal mi nie wierzysz, wypróbuj to darmowe demo Spyic tutaj i zobacz, ile funkcji oferuje.

Część 2: Śledzenie czyjegoś iPhone'a bez aplikacji

Jeśli chcesz potajemnie śledzić czyjegoś iPhone'a bez aplikacji, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi Cocospy iPhone Spy App.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany rodzicem, który chce monitorować swoje dziecko, czy pracodawca, który chce śledzić swoich pracowników, Cocospy jest najlepszym iPhone Tracker, który może skutecznie pomóc śledzić kogoś iPhone bez instalacji aplikacji.

Cocospy to urządzenie śledzące lokalizację iPhone'a, które daje Ci również dostęp do wielu innych informacji o urządzeniu. Obejmują one wiadomości, połączenia, a nawet konta w serwisach społecznościowych.

A Cocospy osiąga to wszystko nawet bez instalowania pojedynczej aplikacji na docelowym telefonie iPhone. Oto, jak to działa:

Jak działa Cocospy

Pewnie zastanawiasz się, "jeśli nie ma instalacji aplikacji, jak Cocospy będzie monitorować docelowego iPhone'a? Cocospy jest prowadzony przez genialny zespół ekspertów, którzy rozwiązali ten problem.

iPhony są wyposażone w funkcję tworzenia kopii zapasowych w chmurze iCloud. Funkcja ta domyślnie tworzy kopię zapasową danych urządzenia na serwerze chmury.

Cocospy wykorzystuje te dane i wyodrębnia z nich wszystkie istotne informacje. Dlatego wszystko, czego potrzebujesz, aby śledzić urządzenie docelowe, to dane uwierzytelniające iCloud urządzenia docelowego.

Dlaczego powinienem korzystać z Cocospy?

Korzystanie z urządzenia Cocospy Free Cell Phone Tracker przynosi wiele korzyści. Jest to całkowicie legalne oprogramowanie, którego można używać do monitorowania urządzeń iPhone. Używa go i ufa mu ponad 1 milion osób z ponad 190 krajów, więc jest całkowicie godny zaufania.

Ponadto jest wyposażony w funkcję "no-jailbreak", dzięki której można monitorować urządzenie docelowe nawet bez konieczności fizycznego dostępu do niego.

Jak śledzić iPhone'a bez ich wiedzy?

Rozwiązanie Cocospy iPhone jest dostępne w następujących krokach:

Krok 1: Pobierz bezpłatne konto Cocospy

Musisz zarejestrować się na bezpłatne konto Cocospy, postępując zgodnie z instrukcjami i podając te dane:

 • Twój preferowany adres e-mail Hasło

Idź zarejestrować się, aby zakończyć proces.

Krok 2: Korzystanie z danych uwierzytelniających Target iPhone

 • W aplikacji Cocospy, zaloguj się Podaj nazwę użytkownika telefonu docelowego na iCloud W podanym miejscu, wprowadź hasło do konta iCloud.

Krok 3: Śledzenie docelowego iPhone'a bez wiedzy Them

Po podaniu danych logowania do konta iCloud telefonu docelowego będziesz mógł je śledzić. Będziesz mógł przeglądać szczegóły na wyświetlaczu aplikacji po jej synchronizacji w 24-godzinnych odstępach czasu.

Czy muszę włamać się do więzienia lub zainstalować oprogramowanie?

NIE! Nie musisz włamywać się do więzienia iPhone'a ani instalować żadnego oprogramowania.

Dla Cocospy, ma on następujące funkcje bez jailbreak:

 • Dzienniki połączeń
 • Kontakty
 • Istniejące i skasowane wiadomości tekstowe i komunikaty iMessage
 • Historia przeglądarki
 • Uwagi
 • Wydarzenia
 • Lokalizacja w czasie rzeczywistym
 • Komunikaty LINE
 • CosApp Inne zainstalowane aplikacje

Część 3: Śledzenie telefonu iPhone według numeru telefonu

Otrzymujemy wiele pytań od zainteresowanych osób, które chcą dowiedzieć się, jak śledzić iPhone'a według numeru telefonu. Aby rozwiązać ten problem, dodałem tę część w artykule.

Śledzenie iPhone'a po numerze telefonu

BeenVerified jest potężną stroną internetową, która może dostarczyć Ci dane osobowe użytkownika iPhone'a tylko z jego numerem telefonu.

Nie musisz instalować żadnej aplikacji w żadnym telefonie. Wystarczy wpisać numer telefonu (wraz z numerem wewnętrznym) na pasku wyszukiwania i kliknąć na "Rozpocznij wyszukiwanie". W ciągu kilku sekund uzyskasz wszystkie niezbędne informacje.

BeenVerified przeprowadza dokładne wyszukiwanie w tle, które daje następujące informacje o nieznanym rozmówcy iPhone:

 • Imię i nazwisko.
 • Aktualny adres zamieszkania.
 • Poprzednie adresy.
 • Adresy e-mail.
 • Inne numery telefonów, które posiadają.
 • Ich uchwyty w mediach społecznościowych.
 • Dostęp do wszystkich zdjęć dostępnych online.

BeenVerified to idealny iPhone tracker według numeru telefonu. Dzięki niemu możesz uzyskać informacje na temat nieznanego rozmówcy, co pozwoli Ci ustalić, jak sobie z nim poradzić.

Nie może jednak podać aktualnej lokalizacji GPS dzwoniącego, a jedynie jego zarejestrowany adres. Jeśli chcesz poznać lokalizację GPS, musisz skorzystać z profesjonalnej aplikacji nadzorującej, takiej jak Cocospy.

Część 4: Śledzenie czyjejś lokalizacji na iPhone'ie za darmo

Może być wiele różnych powodów, dla których warto śledzić czyjąś lokalizację na iPhone'ie. Być może będziesz chciał śledzić lokalizacje swoich dzieci, aby wiedzieć, że nie błądzą po szkole. Być może zechcesz śledzić lokalizacje swoich współmałżonków na iPhone'ie, aby dowiedzieć się, czy trzymają przed Tobą sekrety lub Cię zdradzają. Być może nie musisz śledzić kogoś innego i po prostu chcesz znaleźć swojego zagubionego iPhone'a.

We wszystkich tych sytuacjach pomocny byłby dostęp do urządzenia śledzącego lokalizację iPhone'a, które może Ci pomóc. Na rynku jest wiele aplikacji do śledzenia lokalizacji iPhone'a.

Jednak wiele z nich wymaga, abyś rozbił docelowego iPhone'a w więzieniu. Jeśli możesz mu pomóc, powinieneś wyrwać się z więzienia, ponieważ to sprawia, że iPhone jest podatny na szkodliwe oprogramowanie i hakerów, a to zwiększa Twoje szanse na złapanie.

Korzystanie z Cocospy Cell Location Phone Tracker

Natomiast Cocospy może śledzić czyjąś lokalizację na urządzeniach iPhone, iPad, Android, Windows lub Mac. Nie ma potrzeby włamywania się do więzienia ani rootowania urządzenia docelowego. Możesz sprawdzić jego LIVE DEMO, aby zobaczyć, jak działa.

Oprócz rozwiązania Cocospy'ego, istnieje kilka innych sposobów na bezpłatne śledzenie lokalizacji iPhone'a.

Część 4: Śledzenie czyjejś lokalizacji na iPhone'ie za darmo

Tutaj pokażę Ci, jak śledzić lokalizację iPhone'a bez aplikacji przy użyciu iCloud.

 1. Wejdź na stronę icloud.com i zaloguj się za pomocą swoich danych uwierzytelniających iCloud. Możesz otrzymać dwuczynnikowy ekran uwierzytelniania, na którym będziesz musiał wprowadzić kod wysyłany do iPhone'a.
 2. W tym przypadku możesz przewinąć w dół i zamiast tego kliknąć ikonę "Znajdź mój iPhone". Jeśli zalogujesz się bez dwuskładnikowego polecenia uwierzytelniania, zostaniesz przekierowany do pulpitu iCloud. Kliknij na ikonę "Znajdź mój iPhone".
 3. Na górnym pasku pojawi się rozwijane menu. Wybierz urządzenie, które chcesz zlokalizować. Jeśli docelowa lokalizacja iPhone'a jest włączona, znajdziesz jego położenie na mapie.
 4. Masz teraz kilka opcji - możesz odtworzyć dźwięk, aby ostrzec osoby znajdujące się wokół niego, możesz uruchomić tryb Lost Mode, aby telefon wyłączył się za pomocą hasła, a na ekranie wyświetliła się niestandardowa wiadomość, lub możesz usunąć iPhone'a, jeśli boisz się, że został skradziony i ktoś może uzyskać dostęp do Twoich danych.
 5. Po uzyskaniu lokalizacji iPhone, można po prostu śledzić mapę i znaleźć go.

Część 5: Śledzenie iPhone'a z telefonu z systemem Android

Podobnie jak w przypadku poprzedniej metody, ta metoda również będzie działać tylko wtedy, gdy w telefonie iPhone jest włączona funkcja lokalizacji. Google i Apple mają tendencję do zbierania wielu informacji z telefonów ludzi, w tym historii ich lokalizacji.

Niektórzy ludzie mogą uznać to za naruszenie prywatności, a tym samym wyłączyć funkcje lokalizacji, ale okazuje się to niezwykle przydatne, gdy ktoś stracił swój iPhone, lub jeśli został skradziony.

Funkcja osi czasu Google (wcześniej nazywana historią lokalizacji) zapewnia ciekawy interfejs, dzięki któremu można dowiedzieć się, gdzie jest iPhone, a także można znaleźć śledzić całą jego historię lokalizacji, aby dowiedzieć się, gdzie to było. Jest to szczególnie przydatne w przypadku śledzenia skradzionego iPhone'a.

Kiedy Google Timeline zbiera dane o Twojej lokalizacji z iPhone'a, mapuje go. Google przechowuje dane o położeniu w dobrze wyglądającym interfejsie, który jest łatwo dostępny. Dzięki temu możesz zobaczyć, gdziekolwiek byłeś, korzystając z tego narzędzia.

Jednak jeśli jesteś wystarczająco sprytny, możesz użyć tego narzędzia do śledzenia iPhone'a z telefonu z systemem Android. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się w przeglądarce za pomocą docelowego konta e-mail iPhone. Za każdym razem, gdy urządzenie jest podłączone do Internetu, jego lokalizacja na żywo będzie zawsze dostępna w Google Timeline.

Aby śledzić osobę, odwiedź google.com/maps/timeline na telefonie android i wybierz "Today" w lewym górnym rogu ekranu. Możesz przewijać linię czasu i zobaczyć wszystkie odwiedzane miejsca. Możesz również wybrać konkretny dzień, który Cię interesuje.

Wniosek

Aplikacja Cocospy umożliwia śledzenie dowolnej lokalizacji iPhone'a w dowolnym momencie. Dzięki temu oprogramowanie szpiegujące jest wygodną opcją, z której możesz korzystać, aby mieć oko na swoich bliskich.

Należy pamiętać, że produkty przedstawione na tej stronie mogą wymagać zgody w niektórych jurysdykcjach - przed rozpoczęciem korzystania z nich należy sprawdzić w odpowiednim obszarze.

Darmowy vs płatny iPhone Tracker

Teraz, gdy dałem ci darmowe, jak i płatne sposoby na śledzenie lokalizacji iPhone'a, porównajmy te sposoby.

Cechy:

Nie ma prawie żadnego porównania między cechami metod płatnych a darmowych. Podczas gdy metoda darmowa daje dostęp do lokalizacji iPhone'a, takie aplikacje jak Spyic i Cocospy oferują o wiele więcej.

Użyteczność

Jeśli weźmiesz pod uwagę inne darmowe metody śledzenia iPhone'a, większość z nich jest bezużyteczna. Zwrócą się do Ciebie z prośbą o przeprowadzenie ankiet i weryfikację ludzi. Kiedy już z nimi skończysz, nic się nie stanie (może poza tym, że Twój system dostanie wirusa).

Jednak w przypadku płatnych aplikacji, takich jak Spyic, nie ma się czym martwić. Miliony użytkowników już z niego korzystają. Dlatego wiesz, że to działa.

Bezpieczeństwo

Darmowe metody śledzenia lokalizacji iPhone oprócz znalezienia mojego telefonu nigdy nie są bezpieczne. Jeśli oferują Ci wiele funkcji za darmo, coś jest nie tak!

Mogą one wyciekać Twoje dane lub ukraść dane uwierzytelniające telefonu docelowego. Jednak aplikacje takie jak Spyic i Cocospy są budowane z myślą o Twoim bezpieczeństwie i ochronie.

Teraz, gdy wiesz, jak śledzić czyjeś iPhone'y na różne sposoby, zacznij już teraz. Wybierz ten, który Ci się podoba.

Happy Tracking! Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, napisz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!