JAK ODBLOKOWAĆ IPHONE

image

Jak odblokować iphone w kilku wschodnich krokach: Apple iPhone jest tanim telefonem, lepiej używać urządzenia ostrożnie, ponieważ naprawy są strome i czas jedzenia. Zazwyczaj, aby powstrzymać innych przed uzyskaniem dostępu do Twoich informacji.

Mogą być zmuszeni do wprowadzenia dokładnego kodu obejścia, jeśli ustawiłeś go w swoim iPhone'ie.

Możesz być zaskoczony, jeśli jest jakiś sposób na łatwe odciążenie niepełnosprawnego iPhone'a, a nawet więcej, bez konieczności korzystania z iTunes. W związku z tym, pokażemy Ci kroki, aby odblokować niepełnosprawnego iPhone'a bez programu iTunes, w międzyczasie, zabezpieczając się przed utratą danych.

KROKI W CELU ODBLOKOWANIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO IPHONE

Skontaktuj się z operatorem Po otrzymaniu potwierdzenia od operatora, że odblokował telefon iPhone, wykonaj poniższe kroki.

Sposób odblokowania telefonu iPhone za pomocą karty sim Wykonaj te kroki:

1. Tworzenie kopii zapasowych nagrań w chmurze lub na komputerze za pośrednictwem iTunes może być doskonałym pomysłem. Odwróć urządzenie wcześniej, niż zabierzesz kartę sim. Odłóż swoją kartę sim i włóż nową.

2. Skonfiguruj ponownie swojego iPhone'a. Lekko wsuń spinacz do otworu w gnieździe karty sim w telefonie, aby wyrzucić starą kartę sim z jego zasobnika.

3. Odwiedź swoją nową kartę sim i wsuń ją ponownie w otwór w telefonie. 3.

4. Kontynuuj wkładanie iPhone'a na swoje miejsce. Jeśli nie masz jeszcze każdej innej karty sim do zastosowania.

Sposób na uwolnienie iPhone'a bez karty sim Użyj tych kroków, aby zakończyć odblokowywanie iPhone'a:

1. Utwórz kopię zapasową swoich nagrań w iTunes.

2. Gdy tworzysz kopię zapasową, usuń telefon, przywracając urządzenie do jego autentycznych ustawień fabrycznych.

3. Naprawić urządzenie z wykonanej kopii zapasowej. 3. Jeśli karta sim włożona do telefonu iphone nie jest już widoczna.

Użytkownik może zobaczyć tę wiadomość w iTunes lub na swoim urządzeniu: "karta sim włożona do tego telefonu iPhone nie wydaje się już obsługiwana. Najskuteczniejsze, dobrze dopasowane karty sim od obsługiwanego operatora mogą być używane do uruchamiania telefonu iPhone. Proszę włożyć kartę sim dostarczoną wraz z telefonem iPhone lub odwiedzić sklep obsługiwanego operatora".

Jeśli zobaczysz tę wiadomość, skorzystaj z poniższych kroków: Napraw iPhone'a do ustawień fabrycznych. Skontaktuj się z serwisem w celu upewnienia się, że urządzenie zostało zwolnione. Odzyskaj telefon iPhone z kopii zapasowej. Skontaktuj się ze swoim dostawcą sieci Wydawało się, że po kolei dowiesz się, jak odblokować telefon iPhone w każdej z najpopularniejszych sieci w Wielkiej Brytanii. Przejdź w dół do swojej usługi, aby dowiedzieć się, jaki jest ich konkretny system. Jak wydać iPhone na EE Jeśli miałeś swoje konto ee na co najmniej sześć miesięcy i funkcja zapłacił wszystkie swoje rachunki do tej pory, EE uwolni iPhone dla Ciebie.

Ale w przypadku, gdy masz iPhone, to jest zablokowany do EE, ale nie jesteś już nabywcą EE. Zrób trochę kopania, a to może być skomplikowane, jeśli masz go z eBay. Będziesz musiał znaleźć oryginalną nazwę właściciela i ee telefonu komórkowego szeroki wybór, a może kilka innych statystyk konta. Jak uwolnić iPhone na Vodafone Poza tym, Vodafone wymaga, aby mieć konto lub rozpoznać informacje o osobie, która to zrobiła. Jeśli nie jest to teraz kłopotliwe, możesz przejść od razu wcześniej i użyć Vodafone'a w kształcie odblokowania online.

Wchłonie do 48 godzin, aby agencja mogła wrócić do Ciebie i do dziesięciu dni, aby uwolnić telefon komórkowy, i jest odpięty, aby to zrobić. Sposób odblokowania iPhone'a Większość przewoźników stwierdza, że każdy iPhone kupiony po styczniu 2014 jest automatycznie odblokowany, gdy tylko dołączysz do niego do bezprzewodowego lub iTunes. Ale nawet jeśli kupiłeś iPhone'a wcześniej, naprawdę chcesz przywrócić urządzenie, aby uwolnić i dołączyć iPhone'a do iTunes. Być może trzeba będzie jednak najpierw ponownie wrzucić zawartość, ponieważ odtworzenie spowoduje wytarcie wszystkich faktów. Zamiast tego, można wypełnić trzy jest formularz online.

Sposób, w jaki można poprosić o bezpłatne udostępnienie swoich treści u operatora

1. Upewnij się, że iPhone jest płatny. Będziesz chciał pomocy dostawcy do uwolnienia telefonu komórkowego i, operatorzy, którzy zapewniają "odblokowanie" zasięg może odmówić uwolnienia telefonu, jeśli mimo to są na planie cenowym dla narzędzia z fantastycznych rachunków, zgodnie z fcc.

2. Kiedy wszystkie są opłacone, a następnie udać się do strony internetowej apple pomocy, aby dowiedzieć się, czy "odblokowanie" jest usługa, którą Twój serwis daje. Firmy dominujące, takie jak at&t, poprawiają mobile, kreska, t-cellular, Verizon, virgin cell, i Xfinity robi.

3. Zadzwoń do swojego serwisu, aby poprosić o odblokowanie. Kiedy masz at&t, możesz użyć tego wygodnego narzędzia do otwarcia portalu, aby uniknąć dzwonienia do działu obsługi klienta. Proces ten potrwa kilka dni.

4. Anuluj swoje stare rozliczenie. Źródło: po prostu napraw to Dotknij swojego operatora Zobacz w przypadku, gdy Twój operator daje odblokowanie. Tylko Twój serwis może zwolnić iPhone'a. Dotknij swojego operatora i poproś o nieobciążenie go. Twoje konto prawdopodobnie chciałbyś spełnić wymagania do odblokowania. Po wysłaniu prośby, jej zakończenie zajmie kilka dni. Aby uzyskać reputację swojej prośby, skontaktuj się z operatorem. Czy odblokowanie Iphone jest legalne? To jest legalne, aby uwolnić swój iPhone w przypadku, gdy skończysz płacić za swoją umowę, lub kupiłeś go całkowicie niesubsydiowany. Jednakże, jeśli mimo to jesteś w środku sposobu finansowania transakcji, nie jesteś właścicielem iPhone'a. Więc najlepiej sprawdzić u swojego operatora przed odblokowaniem go.

Na początek, tutaj jest jak poinformować, czy iPhone jest zablokowany. Najprawdopodobniej będzie to problem, jeśli uzyskasz urządzenie z drugiej ręki lub odziedziczysz je po kumplu lub członku rodziny. Jeśli jest on zablokowany, okaże się, że iPhone nie działa w sieci komórkowej, a to dlatego, że jest związany z odrębną społecznością.