Huawei P40 Render przecieka online z trzema tylnymi kamerami i podwójnym dziurkaczem

image

Podążając za obrazami modułu kamery do Huawei P40 prosto z linii produkcyjnej, które widzieliśmy kilka dni temu, dziś mamy nowy wyciek, który zamiast tego daje nam pierwsze spojrzenie na całą słuchawkę.

Huawei P40 Render przecieka online z trzech tylnych kamer i Dual Punch-Hole.

Wyciekły obraz pochodzi z 91Mobili i według nich są one udostępniane przez "źródła branżowe". Tak więc, zasadniczo, powinny być one uważane za bliskie rzeczywistości, jak to się dzieje.

Tak czy inaczej, obraz wydaje się potwierdzać moduł kamery, który widzieliśmy kilka dni temu, kiedy doszło do przecieku. W szczególności, mamy prostokątny moduł kamery z trzema kamerami umieszczonymi pionowo w lewym górnym rogu. Tymczasem po prawej stronie znajduje się podwójna lampa błyskowa LED i marka Leica, co oznacza, że aparaty będą prawdopodobnie używać szkła niemieckiej firmy.

Dołącz do GizChina na telegramie

Zgodnie z rzekomym renderingiem Huawei P40, smartfon będzie wyposażony w podwójny otwór na dziurki w przedniej części, co pozwoli na zaprojektowanie aparatu fotograficznego w kształcie pigułki.

Niewiele więcej możemy ekstrapolować z obrazu, poza obecnością rockera głośności i przycisku zasilania po prawej stronie, portu USB typu C na dole i brakiem gniazda audio 3,5 mm.

Mówiąc mądrze, kolejny okręt flagowy Huawei ma zapakować ekran o wielkości od 6,1 do 6,2 cala. Tymczasem w dziale kamer powinniśmy znaleźć główną kamerę Sony IMX686 o rozdzielczości 64MP, połączoną z ultraszybkim kątem 20MP i obiektywem peryskopowym 12MP. Sprzęt będzie wtedy zasilany przez najnowszy procesor Huawei Kirin 990 5G.

Co sądzicie o tym ostatnim przecieku? Myślicie, że tak właśnie będzie wyglądać P40? Dajcie nam znać w dziale komentarzy!