Google pozwoli Ci na nagrywanie rozmów z Twojej aplikacji telefonicznej

image

Istnieją setki opcji na Androida, które mogą być wykonane tylko poprzez aplikacje innych firm. Wiele z tych działań jest realizowanych przez sam system operacyjny na przestrzeni czasu. Dzisiaj musimy porozmawiać o nagrywaniu rozmów. Jest to coś, co można łatwo zrobić z aplikacją Google Play, ale nie jest oferowane przez sam system. Wydaje się, że Google od pewnego czasu pracuje nad wdrożeniem nagrywania rozmów w swojej aplikacji telefonicznej. Wiadomo o tym dzięki najnowszej aktualizacji aplikacji. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nagrywają wszystkie rozmowy, wkrótce wszystko może być znacznie prostsze i bardziej intuicyjne.

Nagrania rozmów z aplikacji telefonicznej Google już wkrótce pojawią się

Najnowsza aktualizacja aplikacji na telefon Google nie pozostawiła nam zbyt wielu wiadomości, ale z pewnymi ukrytymi szczegółami w jej kodzie. Dzięki 9to5google możemy wiedzieć, że w kodzie aplikacji znajdują się odniesienia do nagrywania rozmów. Teraz, gdy funkcja ta jest ukryta w aplikacji, jest to kwestia czasu i będzie aktywna dla każdego.

Nie wiemy, czy nagrywanie będzie automatyczne we wszystkich połączeniach, czy będzie można je skonfigurować, ani jakie opcje zintegruje Google. Mimo, że implementacja jest prosta, to ma problemy wykraczające poza programowanie czy integrację z Androidem.

Nagrywanie rozmów nie jest legalne we wszystkich krajach świata. To mogą być główne problemy Google i opóźnienie tej funkcji. Po wdrożeniu, może nie być dostępna we wszystkich krajach. Możliwe jest również, że na niektórych rynkach jest to realizowane z powiadomieniem o nagrywaniu lub podobnych systemów.

Na razie musimy poczekać, bo to kwestia czasu, aby Google ujawnił wiadomości o nagrywaniu rozmów z jego aplikacji telefonicznej. Co sądzisz o tej funkcji? Czy potrzebujesz jej jako zintegrowanej opcji w domyślnej aplikacji telefonicznej?