Pobierz bezpłatne aplikacje na Androida

image

Google Play Store dla systemu Android i Apple App Store dla systemu iOS to dwa największe kanały dystrybucji najlepszych aplikacji mobilnych Są to zazwyczaj bezpłatne platformy dla aplikacji dla systemu Android i IOS, które zaspokajają wszystkie nasze potrzeby. Są one wstępnie zainstalowane na większości urządzeń i zazwyczaj działają dobrze.

Chociaż oferują duży zbiór darmowych aplikacji, niektóre z nich mogą nie być tam dostępne. Jakakolwiek aplikacja może nie być oferowana w Twoim kraju, lub Twój telefon może nie mieć dostępu do niej w Play Store. To nie jest żaden problem. Jest życie poza tymi sklepami z aplikacjami. Na rynku znajduje się wiele alternatywnych sklepów z aplikacjami, z których możesz korzystać w dowolnym momencie.

Pobierając jedną z nich, uzyskasz dostęp do tysięcy aplikacji, które nie są dostępne w Google Play Store i Apple Store. Te sklepy z aplikacjami umożliwiają tylko pobieranie aplikacji, ale mają również bezpłatną wersję płatnej aplikacji lub mogą dać zniżkę na aplikacje premium.

Dlaczego warto korzystać z innego sklepu z aplikacjami?

Istnieje wiele powodów, dla których warto wyjść poza Google Play i Apple store. Większość alternatywnych sklepów z aplikacjami oferuje coś, co pozwoli Ci się wyróżnić. Oto krótki opis głównych zachęt:

  • Wiele sklepów z aplikacjami oferuje darmowe aplikacje, zniżkową wersję Premium lub inną ofertę oszczędzania pieniędzy. Podobnie, sklepy te mogą oferować odpowiednie aplikacje, które nie pojawiają się na najlepszych wykresach Google Play. Niektóre sklepy z aplikacjami mają szczególny nacisk i mniejszy wybór aplikacji, które zostały przefiltrowane pod względem jakości, grupy wiekowej lub celu. Istnieją sklepy z aplikacjami, które specjalnie dla różnych krajów i mogą oferować zlokalizowane aplikacje, które nie znajdziesz na pre-instalowanych sklepów z aplikacjami.

Jakie są zagrożenia?

Możesz myśleć, że musi istnieć pewne ryzyko lub wirusy za tymi aplikacjami, które są pobierane za pośrednictwem tych sklepów. Tak, największym ryzykiem jest złośliwe oprogramowanie. Polityka bezpieczeństwa w różnych sklepach z aplikacjami jest różna; niektóre z nich przeprowadzają podobne kontrole bezpieczeństwa, jak Google, podczas gdy inne mogą chcieć. Kolejnym problemem, który możesz napotkać, jest słaba obsługa użytkownika. W tych sklepach z aplikacjami mogą znajdować się również pirackie wersje aplikacji i gier.

Zasady i warunki mogą prowadzić do wymuszonych promocji, portal deweloperski może być mniej niż przejrzysty, a aktualizacje mogą trwać dłużej. Zaleca się pobieranie potrzebnych aplikacji, a nie zapoznawanie się z alternatywami Play Store.

Jak zainstalować?

Instalacja aplikacji z dowolnego źródła innego niż Play Store jest domyślnie zablokowana. Tak więc, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest umożliwienie instalacji aplikacji z niesprawdzonych źródeł. Aby to zrobić, musisz najpierw wykonać te kroki i bum, jesteś skończony!

  • Wejdź w menu Ustawienia Otwórz zabezpieczenia Zaznacz pole Nieznane źródła

Aplikacje, które pobierasz za pośrednictwem tych sklepów, mogą również nie mieć własnego zabezpieczenia Google. Aby korzystać z tych 3rd party instalatorów aplikacji, ważne jest, aby upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca na urządzeniu.

W tym artykule, mam zamiar pokazać niektóre z najlepszych wolnych sklepów z aplikacjami dla systemu Android.

Zaczynajmy!

My Favorite 5 Android App Stores

Poniższa lista dostarczy Ci kompletnych informacji o najlepszych sklepach z aplikacjami, które są bezpłatne i jak je zainstalować na urządzeniach z systemem iOS i Android.

1# AMAZON APPSTORE DLA ANDROIDA

Amazon Appstore dla systemu Android to sklep z aplikacjami dla systemu operacyjnego Android obsługiwany przez Amazon.com. Jest to sklep internetowy firmy Amazon przeznaczony do zakupu i pobierania oprogramowania i aplikacji mobilnych dla firmowej linii czytników e-booków Kindle oraz innych urządzeń z systemem Android. Najlepszą alternatywą dla Google Play jest Amazon Appstore.

Można tam uzyskać tysiące bezpłatnych i płatnych aplikacji, a także aplikacje płatne za darmo. Amazon Appstore oferuje 487 083 aplikacje dostępne do pobrania Oprócz tego są one bardzo bezpłatne. Najlepszą rzeczą w Amazon App Store jest to, że jest on dostępny zarówno dla użytkowników systemu Android, jak i iOS.

Amazon App Store posiada ogromny wybór książek, filmów i piosenek - często w niższych cenach niż w Google Play. Oferuje niesamowitą funkcję "Free App of the Day". Każdego dnia, aplikacja, często gra była oferowana za darmo. Deweloperzy płacą 70% ceny katalogowej aplikacji lub zakupu w aplikacji.

2# GET JAR

Get Jar to alternatywny niezależny sklep z aplikacjami, które można pobrać za darmo. Jest to jedna z najstarszych dostępnych stron internetowych, aby zaoferować tysiące aplikacji i gier android za darmo. Get Jar jest podstawowa, ale aplikacje są podzielone na kategorie i podkategorie w sklepie, tak aby ułatwić znalezienie. Ten sklep nie jest tylko dla telefonów z systemem Android albo, ma cross-platform wsparcia (iOS, BlackBerry, Windows Mobile, itp.). zatrudnia również komentarze użytkowników (lubi i nie lubi, i wsparcie Facebook).

Dostępnych jest tu mnóstwo aplikacji, a niektóre z nich nie są nawet dostępne w Google Play Store.

Jak zainstalować aplikacje:

W tym sklepie nie ma konkretnych aplikacji, jak inne do instalacji aplikacji. Tak więc, trzeba pobrać bezpośrednie pliki APK z witryny.

  • Przejdź do Ustawienia w urządzeniu android. W Ustawieniach ogólnych, przejdź do Zabezpieczenia. Idź do Nieznane źródła w administracji urządzenia i wybierz go. Pojawi się okienko popup, wystarczy kliknąć OK. Pociągnij w dół zasobnik powiadomień z góry ekranu. Dotknij AppTitle.apk i zainstaluj go.

#3 APTOIDE

Aptoide to alternatywny rynek dla aplikacji mobilnych, który działa na systemie operacyjnym Android. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych źródeł aplikacji jest tam i jeden z największych zewnętrznych android rynków, które pozwalają pobrać ponad 700.000 aplikacji na całym świecie.

Współpracuje z rozproszoną siecią różnych dostawców sklepów i jednoczy je w ramach platformy Aptoide. W przeciwieństwie do Google Play Store, nie ma unikalnego i scentralizowanego sklepu, ale każdy użytkownik zarządza swoim własnym sklepem. Stanowi to jednak poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Aktualizacje aplikacji przechodzą przez Aptoide szybciej niż w przypadku Play Store. Niektóre z płatnych aplikacji są również oferowane za darmo w Aptoide.

#4 SAMSUNG GALAXY APPSUNG

Większość producentów stara się zachęcić ludzi do korzystania z ich aplikacji i usług. Ponieważ Samsung może wstępnie załadować swój własny sklep z aplikacjami na swoje urządzenia z systemem Android, klienci mają aplikacje, które chcą mieć na wyciągnięcie ręki. Galaktyka Samsung jest kompetentna. ma czysty UI, prostą nawigację.

Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja na Galaxy Apps, jest proces składania, aby uzyskać certyfikat aplikacji. Podział dochodów jest standardowy 70/30, z czego 70 procent idzie do dewelopera i 30 procent dla Samsung. Każde urządzenie Samsung Galaxy ma zainstalowany sklep z aplikacjami, więc istnieje natychmiastowa i duża baza klientów.

#5 F-DROID

F-Droid jest jednym ze starszych sklepów z aplikacjami na liście i wśród najbardziej godnych zaufania. Może być zainstalowany z oficjalnej strony internetowej i przedstawia aktualny pomysł. F-Droid oferuje bezpłatne i open-source oprogramowanie Android apps. To proste i podstawowe, ale aplikacje w sklepie są podzielone na kategorie.

Doświadczenie sklepu jest przede wszystkim dla wydajności i zasilania urządzeń użytkownika. Znajdziesz tu duży wybór darmowych aplikacji, bez śledzenia, bez reklam i bez zależności.

F-droid organizacja non-profit wolontariuszy. W przeciwieństwie do innych sklepów z aplikacjami, jest finansowany z darowizn, a aplikacje same nie mają recenzji lub oceny. To jest schludny mały sklep z aplikacjami. Z silną bazą klientów i absolutnie żadnych kosztów, nie ma nic do stracenia, wysyłając swoją aplikację do tego sklepu i testowania jego popularność.

#6 APPBRAIN

AppBrain to duży zbiór narzędzi do promocji aplikacji oraz mobilny sklep z aplikacjami w przeglądarce. Został on stworzony z myślą o zaawansowanych użytkownikach. Ta alternatywa App Store umożliwia dostęp do niektórych szczegółów, które nie są podane w żadnym innym miejscu.

Marki mogą korzystać z tego bezpłatnego App Store, aby ich aplikacje były bardziej widoczne w różnych sklepach z aplikacjami mobilnymi. Istnieje wiele aplikacji, które można przeszukiwać i pobierać z tego sklepu.

System filtrów jest wykonany bardzo dobrze, a innowacyjne funkcje sprawiają, że jest to wyjątkowe doświadczenie dla kogoś, kto szuka głębi funkcjonalności.

#7 SLIDEME

Ten alternatywny Android bezpłatny sklep z aplikacjami ma światowy zasięg i przyzwoitą bazę użytkowników. Slide ME jest zainstalowany na więcej niż połowie urządzeń z systemem Android bez Google Play. Oferuje bezpłatne i premium aplikacje w różnych kategoriach i wszystkie one przechodzą przez proces kontroli jakości.

Slide Me pobiera opłatę w wysokości 20% i oferuje szeroki zakres opcji płatności, w tym PayPal, którego Google Play nie oferuje. Jedna z atrakcji dla użytkowników jest dostępna na całym świecie i obsługuje różne płatności.

Jest to prawdopodobnie większa atrakcja dla deweloperów, ponieważ Slide ME oferuje możliwość dotarcia do szerszej międzynarodowej publiczności. Istnieje również sieć reklam Slide ME, a nawet możliwe jest uzyskanie większego odsetka dochodów generowanych przez aplikację z Slide ME.

#8 MOBOGENIE

Mobogenie to darmowy sklep z aplikacjami na rynku, który zapewnia dobry interfejs. Jego dostęp jest oferowany na całym świecie. Dzięki niemu użytkownicy mogą wybierać spośród różnych kategorii i pobierać powiązane z nimi aplikacje.

Mobogenie działa również jako menedżer plików i pozwala na pobieranie innych treści poza aplikacjami, takich jak tapety, dzwonki, książki i filmy z YouTube.

Program Mobogenie ma kilka interesujących funkcji, takich jak klient PC, co oznacza, że można łatwo przenosić pliki tam i z powrotem między telefonem, tabletem i komputerem.

Deweloperzy mogą również uznać tę darmową aplikację za świetną opcję do sprzedaży swoich aplikacji.

#9 UPDATER APK

Apk updater można dziś ogłosić największą stroną internetową i App Store dla plików Apk. Składa się z listy aplikacji i gier, które są całkowicie darmowe. Dąży do jednego celu: dostarcza aktualizacje wcześniej niż inne. APK Updater nie jest tak naprawdę sklepem z aplikacjami, ale posiada schludną funkcję.

Możesz aktualizować istniejące aplikacje bez konieczności korzystania z innego sklepu z aplikacjami. Aplikacja APK Updater pokazuje listę wszystkich aplikacji, które wymagają aktualizacji, każdą z nich z odpowiadającym jej linkiem APK Mirror lub linkami do innych stron internetowych, z których można pobrać APK.

#10 UPTODOWN

Jest to kolejny bezpłatny mobilny sklep z aplikacjami dla systemu android, który obsługuje również aplikacje dla systemów operacyjnych Windows, Mac i Ubuntu. Z 2,5 mln złośliwego oprogramowania testowane aplikacje dostępne, Upto dół wydaje się być niezawodną alternatywą Play Store. mają fajną funkcję jest dostępny w 12 językach i oferuje zlokalizowane treści dla każdego z nich, zapewniając bezpłatne pobieranie. Uptodown nie ma systemu płatności.

Na tej platformie nie ma płatnych treści. Uptodown wydaje się być schludne, uporządkowane i przyjazne dla użytkownika. Jeśli ogólnie martwisz się o bezpieczeństwo, możesz odpocząć od tego. Używają one Virus Total, po zgłoszeniu wszystkich plików, na podstawie wyników z ponad 50 antywirusów w sumie. Uptodown posiada bloga informacyjnego i samouczki związane z światem oprogramowania, a także oficjalną aplikację dla systemu Android.

#11 ITCH.IO

Chociaż Itch.io obsługuje prawie wyłącznie gry i gracze, to nadal warto wspomnieć. Sklep jest zwykle dostępny za pośrednictwem Internetu na komputerze PC. Istnieje specyficzny dla systemu Android obszar na tym bezpłatnym sklepie z aplikacjami, gdzie można kupić i pobrać wiele ciekawych gier.

Nie znajdziesz tutaj zakupów w aplikacji. Wiele marek odkryło, że gamifikacja sprawia, że ich aplikacje są bardziej atrakcyjne i bardziej prawdopodobne do wykorzystania i włączenie gry do aplikacji może uczynić go bardziej popularnym. Począwszy od darmowych, do kilku dolarów, i z wszystkim, od gier logicznych, do gier przygodowych.

Wspaniałą rzeczą w Itch.io jest to, że został on zbudowany zarówno dla deweloperów i konsumentów, więc obejmuje obie bazy pięknie. mogą kontrolować dokładnie, ile pieniędzy itch.io dostaje na zakupy. Interfejs nie jest jednak tak intuicyjny jak niektóre inne alternatywy na rynku, ale ma jasność co do celu.

#12 ACMARKET

Aplikacja AC Market jest alternatywą dla Google Play Store, który oferuje najnowsze pliki APK najlepszych aplikacji hakerskich za darmo. Niezależnie od tego, czy chcesz hostować swoją aplikację w AC Market, czy nie, powinieneś być świadomy istnienia tego mobilnego sklepu z aplikacjami.

Jest on zaprojektowany specjalnie dla aplikacji złamanych, zhakowanych lub zmodyfikowanych, co oznacza, że znalezione tutaj aplikacje zostały zmienione w celu usunięcia tzw. "niepożądanych" funkcji. AC Market jest bardzo popularny ze względu na swoje niesamowite funkcje i ogromną bibliotekę aplikacji.

Ta aplikacja jest jednym z największych nieoficjalnych sklepów z aplikacjami, z ponad 15.000 aplikacji i darmowe i wszystkie aplikacje, które można pobrać z tego są również bezpłatne. Aplikacja ta jest stale rozwijana i udoskonalenia są często dostarczane przez deweloperów poprzez nowe aktualizacje.

#13 OPERA MOBILE STORE

Opera istnieje od dłuższego czasu. Werbowali je również na niesamowitych przeglądarkach. Każdego miesiąca sklep odwiedza ponad 100 milionów osób, a każdego dnia pobierane jest ponad milion plików.

Ten App Store jest przyjemnie zaopatrzony. Jeśli jednak martwisz się o swoje bezpieczeństwo i chcesz pobierać aplikacje tylko z wiarygodnych źródeł, to jest to tak niezawodne, jak to tylko możliwe.

Deweloper może uzyskać dostęp do tej ogromnej publiczności i to jest całkowicie bezpłatne. Opera Mobile Store, jednak nie bierze 30% każdej sprzedaży, ale to jest warte dla sprzedaży, które są generowane przez tę aplikację.

#14 1MOBILNY RYNEK

Ten Android-tylko internetowy sklep z aplikacjami jest już od kilku lat i rozwinął się prawie jak cult-like następujący. 1Mobile Market jest tylko dla darmowych aplikacji, więc jest to świetne miejsce, aby załadować aplikację, aby przetestować go na rynku. choć koncentruje się głównie na grach i rozrywce, to równie dobrze obsługuje inne rodzaje aplikacji.

Sam rynek nie kosztuje nic, ale nie oznacza to, że jest zatłoczony aplikacjami niskiej klasy. Każda aplikacja w tym sklepie z aplikacjami przechodzi przez proces selekcji w celu sprawdzenia, czy nie zawiera złośliwego oprogramowania i utrzymania wysokiej jakości 1Mobile Market App Store.

Korzystny system rekomendacji oparty na preferencjach oznacza, że aplikacje mogą bardzo szybko odnieść sukces. udostępniając swoją ogromną bazę użytkowników setkom tysięcy wysokiej jakości aplikacji z całego świata. jest to świetne miejsce na wgranie swojej aplikacji.

#15 MOBANGO

Baza milionów klientów i tysięcy pobrań dziennie; Mobango jest prekursorem dla alternatywy Google Play. Sklep Mobango to kolejny unikalny sklep z aplikacjami.

Ma stosunkowo niewielką liczbę aplikacji w swoim sklepie, więc nie jest zbyt trudne, aby stać się jedną z jego najlepszych pobieranych aplikacji. Wgrywanie aplikacji do tego darmowego sklepu jest całkowicie darmowe i nie jest pobierany żaden procent.

PODSUMOWANIE

Wybór najlepszego alternatywnego Android marketu może wydawać się trudnym zadaniem. Każdy sklep ma swoje plusy i minusy. Choć na scenie jest już wiele bezpłatnych, niezależnych sklepów z aplikacjami dla urządzeń z systemem Android - w przyszłości pojawi się ich jeszcze więcej.

Potrzebujemy wielu małych sklepów, z których każdy ma swoje własne cechy, walczących o publiczność i poprawiających jakość usług na co dzień. W tych darmowych alternatywnych sklepach z aplikacjami alternatywnymi można sprzedawać swoje aplikacje na urządzenia z systemem Android, a każdy z nich ma swoje plusy i minusy.