Czy markowe obudowy są lepsze niż te tańsze z Chin?

image

W dzisiejszych czasach powszechnym punktem spornym jest wybór pomiędzy markowymi obudowami telefonów a tanimi z Chin.

Z biegiem lat smartfony stały się bardziej wydajne i zaawansowane technologicznie. Jednak dzięki dużym rozmiarom ekranu bez ramek i szklanych lub metalowych ciał stały się one również oszczędne.

Zachowanie smartfonu przed pęknięciami i zarysowaniami stało się wyzwaniem.

To właśnie tutaj w grę wchodzą markowe obudowy telefonów!

Użycie odpowiedniego futerału telefonicznego jest jedynym rozwiązaniem, które pozwoli utrzymać smartfon w nieskazitelnym stanie.

Ale pytanie brzmi: czy drogie, markowe futerały telefoniczne są lepsze niż te z Chin?

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo rynek jest zalewany chińskimi futerałami telefonicznymi. Wyglądają one dobrze i są niezwykle tanie. Ale czy chińskie futerały są realną opcją w stosunku do markowych futerałów, które są dostępne za dopłatą? Dlaczego miałbyś wydawać dodatkowe pieniądze, skoro możesz dostać to samo za okazyjną cenę?

W tym miejscu podamy kilka istotnych powodów, które potwierdzą fakt, że markowe futerały są lepsze i oferują więcej huku za swoje pieniądze.

Markowe futerały telefoniczne Vs. Tanie z Chin

1. Projekt

Producenci wysokiej jakości budek telefonicznych sprzedają swoje produkty za wysoką cenę. Aby uzasadnić wyższą cenę, wkładają wiele wysiłku w koncepcję i projektowanie każdej obudowy telefonicznej.

W związku z tym, projekt markowej obudowy zawsze wyglądałby nieszablonowo, elegancko i solidnie. Zwraca się uwagę na każdy aspekt projektu, aby etui na telefon było bardziej funkcjonalne, pożądane i wyróżniało się w tłumie.

Na przykład, jeśli na obudowie telefonu wytłoczony jest portret, producent upewniłby się, że nadruk jest nieskazitelny, a projekt wygląda realnie.

2. Jakość materiału

W przeciwieństwie do chińskich futerałów na telefon, które są przeznaczone do używania i rzucania, markowe futerały na telefon są zbudowane tak, aby wytrzymać. Producenci używają wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić, że futerały na telefon są bardzo trwałe i oferują nienaganne dopasowanie i wykończenie.

Oprócz tego, wysokiej jakości obudowy na telefon są dostępne w kilku wysokiej jakości materiałów, w tym skóry, aluminium i stali nierdzewnej, aby dodać ilorazu wyłączności.

Kilku producentów używa prawdziwej skóry lub wysokiej jakości stopów, aby zbudować futerał, który przeżyłby Twój smartfon. Dlatego też, jeśli planujesz używać swojego smartfona przez dłuższy okres czasu, warto zainwestować w markowy futerał na telefon.

3. Fit and Finish

Chiński futerał na telefon wiąże się z ryzykiem niewłaściwego rozmiaru i dopasowania. Źle dopasowane etui telefoniczne całkowicie zrujnuje korzystanie ze smartphone'a.

Wiarygodni dostawcy dbają o to, aby każdy futerał telefoniczny miał precyzyjny pomiar i nie stracił swojej formy w przewidywalnej przyszłości. Oprócz tego dostawcy ci wymyślają również innowacyjne rozwiązania w zakresie obudów telefonicznych.

Markowe etui na telefony mają również delikatne wykończenie, aby dodać produktowi więcej finezji. Bez względu na to, jakiego modelu smartfona Państwo używają, markowa obudowa na telefon z pewnością doda Państwa urządzeniu wyraźnego ilorazu stylu.

4. Gwarancja marki

Możesz dostać chińską walizkę na smartfony po niskich cenach. Ale nie ma gwarancji niezawodnego działania.

Co byś zrobił, gdyby twój smartfon popękał nawet z futerałem?

Chińskie etui na smartfony prawdopodobnie nie będzie ponosić żadnej odpowiedzialności za to.etui na smartfony Premium, z drugiej strony, pochodzą z odpowiedniej gwarancji/gwarancji użytkownika.

Zazwyczaj, marki oferują hojne warunki gwarancji/gwarancji, aby zbudować wiarygodną reputację i przyciągnąć więcej klientów do swoich produktów. Gwarancja marki oznacza również, że możesz korzystać z futerału telefonicznego z pełną swobodą, bez konieczności martwienia się o jego działanie.

A w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki, można łatwo wymienić obudowę telefonu na nowe urządzenie.

5. Wartość za pieniądze

Markowa obudowa telefonu wystarczyłaby na lata, nie wykazując oznak starzenia. Kupujesz trzy tanie chińskie etui w ciągu roku lub używasz jednego markowego futerału - co ma większy sens? Bardziej realna jest jednorazowa inwestycja w dobrej jakości obudowę telefoniczną.

Korzystanie z futerału telefonicznego premium sprawi, że poczujesz się dobrze i nie będziesz się bał pokazywać go w miejscach publicznych.

Markowe etui telefoniczne Vs. Cheap Ones z Chin: Winding-Up

Więc, o to chodzi!

To były niektóre z punktów, które umieściły markowe obudowy telefonów w innej lidze niż ich chińskie odpowiedniki.

Wyżej wymienione punkty wyraźnie potwierdzają fakt, że zakup futerału telefonicznego premium jest bardziej sensownym pomysłem i korzystniejszą cenowo propozycją.