Chcesz zablokować reklamy na YouTube? Teraz możesz!

image

Jestem całkowicie zadowolony, że każda grupa wiekowa kocha YouTube. W rezultacie, obecnie YouTube jest używany przez 2 miliardy ludzi! (Jedna trzecia internetu) Nie masz mowy? Innym ciekawym faktem jest to, że według factlides.com, każdego dnia, na YouTube ogląda się 1 miliard godzin filmów.

Popraw mnie, jeśli się mylę. W tym pracowitym czasie, nikt nie lubi reklam na YouTube. Jest wiele powodów, dla których ludzie nie lubią reklam online. Chcesz znać powody? Spójrzmy na poniższy wykres.

W rezultacie, każdy szuka rozwiązania, które pomoże mu pozbyć się tego problemu.

Pozwól, że powiem ci coś wprost, wielu użytkowników zadaje to pytanie losowo, Czy mogę zablokować reklamy YouTube na moim Androidie? Postawmy sprawę jasno, podążając za pewnymi metodami możesz zablokować reklamy na swoim smartfonie, chcesz znać techniki?

Ok, ale zanim pokażemy Ci każdą technikę, należy spróbować poniżej Top-ocenione aplikacje blokowania reklam. Najlepsze jest to, że nie trzeba root telefon lub jailbreak iPhone dla tych aplikacji poniżej. Gotowy? Zacznijmy.

Top 5 Najbardziej cenione YouTube Ad Blocker dla systemu Android

Będziemy rozmawiać o następujących aplikacjach:

1. YouTube Vanced -Odtwórz teraz swoją ulubioną muzykę w tle

Martwisz się o nielimitowane reklamy na Youtube? Szukasz rozwiązania? Ok, użyj Youtube Venced. Może pierwszy raz zetkniesz się z tym narzędziem, a potem będziesz mógł zapytać, co to narzędzie robi?

Dobre pytanie, YouTube Vanced jest Premium YT App, który posiada kilka unikalnych funkcji. Na przykład, pozwala ona na oglądanie ulubionego filmu bez irytującego dodawania. Tak, czytasz, piszesz.

Poza tym, możesz odtwarzać swoje ulubione wideo w tle. Ta aplikacja ma oryginalny projekt i rdzeń YouTube, ale oferuje doskonałe funkcje. Ponadto, można ustawić jakość wideo w zależności od połączenia internetowego.

Oprócz tych wszystkich zdumiewających funkcji, aplikacja ta pozwala na pobranie ulubionego filmu bezpośrednio do pamięci masowej. Fajne, prawda? Pozwala również na zapisanie się do swojego Google Id i synchronizację danych. Ponadto, aplikacja oferuje dwa motywy, w tym czarny i ciemny.

Chcesz PODPOWIEDZIĆ tę aplikację? Jesteś podekscytowany jej niesamowitymi funkcjami?

2. OGYouTube-Enjoy Hassle-Free Streaming

OGYouTube to kolejna dobrze oceniana aplikacja, która umożliwia bezproblemowe przesyłanie strumieniowe. Wydaje się, że jest to oficjalna aplikacja YouTube, ale posiadająca więcej zalet. W prostych słowach, posiada taki sam układ interfejsu użytkownika jak oryginalna aplikacja Youtube.

OGYouTube pozwala na pobranie ulubionej muzyki w jednym stuknięciu. Ponadto, jesteś w stanie pobrać muzykę w formacie MP3 z różnymi dostępnymi bitrate'ami. Muzyka w tle jest kolejną ekscytującą funkcją tej aplikacji.

Ta aplikacja jest inteligentna dla wielozadaniowości i oferuje ciemny temat trybu. Poza tym, nie ma korzenia potrzebne do tego doskonałego app. last is, ta aplikacja jest super kompatybilny z 4.4 Android i w górę.

Chcesz dostać go teraz, aby cieszyć się bez reklam strumieniowych? Nie martw się, naciśnij przycisk pobierania poniżej i można uzyskać oficjalny OGYouTube.

3. DNS66- Zablokować hosta i reklamy poprzez DNS

Szukasz aplikacji, która blokuje reklamy na Youtube dla Ciebie? Ponadto, pomaga Ci ona również zablokować wszystkie inne reklamy, z którymi spotykasz się podczas korzystania z telefonu? Jeśli tak, to DNS66 jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

Oprócz funkcji blokowania reklam, DNS66 jest sprytny w blokowaniu nazw hostów poprzez DNS. Interesujące, prawda? Ponadto, możesz dodać inne serwery DNS dla większej prywatności.

Jeśli masz tę niesamowitą aplikację na Androida, to można szybko spotkać reklamy, reklamy internetowe, reklamy pop, reklamy aplikacji, itp. Poza tym, No-root potrzebne do tego wyjątkowego narzędzia.

4. NewPipe - Najlepszy Open Source Ad Blocker App

NewPipe jest kolejną najlepszą lekką aplikacją androidalną. Pozwala ona na pobieranie i oglądanie preferowanych filmów, pokazów i muzyki bez konieczności otrzymywania irytujących reklam. Poza tym, ta aplikacja jest całkowicie open source i nie korzysta z żadnych bibliotek YouTube.

Ponadto, oferuje wszystkie funkcje, które są dostępne w oryginalnym serwisie YouTube. Ale Adblocker, Background Play i opcja pobierania jest najnowszą funkcją tej aplikacji, która sprawia, że jest to wyjątkowa forma oryginalnego Youtube.

Uwierz mi, ta aplikacja jest doskonałym wyborem dla Ciebie, jeśli korzystasz z telefonu o niskiej specyfikacji.

Czy masz silny szał na muzykę? Chcesz ściągnąć album swojego ulubionego artysty? Kliknij poniżej, aby uczynić go realistycznym.

Pobierz NewPipe

5. AdClear -Block YouTube i szyfrowane reklamy

AdClear zdobył najlepsze recenzje dzięki swoim unikalnym cechom. Jest to nie-korzenna aplikacja adblocker, która jest wyposażona w najnowszą technologię. Technologia AdClear blokuje lub filtruje wszystkie reklamy przed ich pojawieniem się. Ponadto, również inteligentny do filtrowania zaszyfrowanych reklam.

Ponadto, AdClear Firewall zwiększa żywotność baterii i oszczędza pasmo. Chroni również Twój telefon przed różnymi rodzajami złośliwego oprogramowania.

Czy chcesz zablokować wszystkie podejrzane reklamy? Doskonale! Kliknij przycisk Pobierz poniżej i zapoznaj się z najnowszymi funkcjami blokowania reklam. Poza tym, jeśli martwisz się o jego instalację to nie musisz się martwić, po prostu śledź krok po kroku proces i gratulacje, to koniec.

Ad Block Browser - Najlepszy sposób na blokowanie reklam YouTube na urządzeniach z systemem Android i iOS

Czy wypróbowałeś wszystkie powyższe narzędzia Adblockera? Ale mimo to, szukasz lepszego rozwiązania ? Nie panikuj. Zostaw wszystko mnie. Jeśli powyższe narzędzia nie rozwiązały twojego problemu, to najlepszym posunięciem może być skorzystanie z przeglądarki blokującej reklamy. Ale przychodzi mi na myśl pytanie, czy istnieje jakaś bezpieczna strona internetowa, na której można ją zdobyć?

Tak, można ją łatwo pobrać z Play Store i Apple Store. Dlaczego więc czekasz? Idź i pobierz ją, aby cieszyć się transmisją strumieniową bez reklam.

Jeśli korzystasz z Google Play i Apple Store po raz pierwszy, kliknij na te linki, aby uzyskać pełny przewodnik po sklepach.

Pozwól, że powiem Ci coś zaskakującego. Po zainstalowaniu przeglądarki ad-block, być może Twoje urządzenie nadal próbuje odtwarzać Twoje ulubione treści w serwisie YouTube, to co powinniśmy zrobić? Nie martw się, wykonaj proste kroki, aby pozbyć się tego problemu.

  • Stuknij, aby uruchomić aplikację YouTube na android Ustawienia Przejdź do informacji o aplikacji, a następnie naciśnij opcję przechowywania Stuknij na Wyczyść dane, a następnie zamknij ustawienia.

Jeśli powyższe kroki okazały się trudne, sprawdź poniższe zrzuty ekranu.

Ostatnie słowa:

Tak więc, 5 najlepszych aplikacji jest najlepszych w wykonaniu i ma większą publiczność. Z pomocą tych aplikacji możesz zablokować podejrzane reklamy i sprawić, że Twój smartfon będzie bardziej bezpieczny. Aplikacje te posiadają również kilka unikalnych funkcji, które ułatwiają transmisję strumieniową.

Przeglądarka blokująca reklamy to kolejny pomocny sposób, aby cieszyć się transmisją strumieniową bez reklam. Wybierz więc jedną z nich i zacznij cieszyć się treściami bez reklam prosto z dłoni. Poza tym, jestem całkiem pewien, że ten post okazał się pomocny. Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, prosimy o komentarz poniżej. Jesteśmy tu również po to, aby wam pomóc.