Apple Watch Series 3

image

Mało znane fakty o zegarkach Apple z serii 3

Podobnie jak w poprzednich modelach, również w Apple Watch 3 dostępna jest oszałamiająca kolekcja w wersji dla każdego gustu i w każdym przedziale cenowym. Najważniejsze jest to, że kiedy tylko chcesz, aby Siri z Tobą rozmawiała, doświadczenie jest naprawdę dość doskonałe. Ponadto, istnieje kilka urządzeń iOS iPhone, iPady i iPody, wszystkie dostępne w różnych rozmiarach.

Często należy nacisnąć lub zmusić do naciśnięcia ekranu po prostu do naśladowania z cyfrową koroną naciśnij, aby uzyskać z jakiegoś miejsca. Tak więc w odniesieniu do ekranu, jest nowy pretendent na bloku. Intrygujące będzie obserwowanie, jak ludzie wykorzystują to, co jest w zasadzie drugim ekranem dla innych niż mapy i powiadomienia.

Jeśli Twoja aplikacja została odrzucona w wyniku problemu z metadanymi, możesz rozwiązać tę sprawę i ponownie złożyć tę samą budowę. Twoja aplikacja powinna mieć dokładny opis z wszystkimi wymaganymi metadanymi.

Zanim Twoja aplikacja będzie mogła zostać opublikowana, potrzebujesz grupy informacji, aby zakończyć podejście.

Jeśli tworzysz aplikację na kilka urządzeń, to powinieneś dostarczyć użytkownikom zrzut ekranu dla każdego gadżetu. Ty jednak pobierasz aplikację, która może Ci w tym pomóc. Jeśli nie rozumiesz, dokąd się udać, lub jeśli się zgubisz, możesz skorzystać z aplikacji Mapy Apple w Apple Watch, która pomoże Ci w nawigacji do miejsca, do którego chcesz się udać.

Aplikacja powinna być zgodna ze wszystkimi określonymi wytycznymi, aby można ją było zatwierdzić. Istnieje kilka aplikacji, z których codziennie korzystam w podróży służbowej. Nie potrzebujesz smartphone'a.

Mój telefon jest zazwyczaj podłączony do mojego pojazdu w przedziałach trudno dostępnych podczas jazdy (prawdopodobnie jest to wspaniała rzecz), więc mój zegarek staje się naprawdę pomocny w uzyskaniu dostępu do kilku ważnych funkcji telefonu podczas jazdy.

Jeśli jesteś przygotowany do przeniesienia telefonu z kieszeni do nadgarstka, możesz natknąć się na idealny zegarek, który będzie pasował do Twoich wymagań i stylu w serwisie eBay.

Oczywiście, gdy kupujesz telefon z systemem Android (lub po prostu nienawidzisz Apple Watch), pierwszym miejscem do wyszukiwania jest własny WearOS Google. Jeśli masz telefon z systemem Android oprócz Samsunga, to istnieje jednak kilka ograniczeń.

Aby korzystać z funkcji komórkowych w Serii 3 należy połączyć się z jednym z niewielu dostawców, którzy są gotowi zapewnić plany zegarka w każdym kraju, w którym uruchomiono.

Ponadto, w natywnej aplikacji Mapy, dynamiczne informacje, takie jak czas pokazów filmowych i informacje o wydarzeniach, będą wyświetlane w karcie informacyjnej branży, co oznacza, że teatry i organizatorzy imprez powinni zapewnić, że jest ciągnące właściwe i aktualne szczegóły. Ogromną nowością jest fakt, że w końcu pojawi się ona z własnym komórkowym połączeniem danych LTE.