8 najlepszych kabli ładowarkowych USB-C w 2020 r.

image

Przyszłość kabli ładowarki USB-C jest jasna, ponieważ coraz więcej firm technologicznych z branży behemoth korzysta z tej nowej technologii ładowania. W rzeczywistości, większość smartfonów wartych $500+ używa tej ładowarki. Skąd więc to szybkie objęcie? Cóż, ładowarka prezentuje szybszy transfer danych i szybkość ładowania. Poza tym, z łatwością zmieści się w porcie Twojego telefonu dzięki odwracalnemu złączu.

A ponadto jest kompatybilna z telefonami iPhone, iPadami, urządzeniami z systemem Android, MacBookami Pro i innymi. Do ładowania urządzeń potrzebny jest tylko jeden kabel. Niestety, nie tylko kable są wyposażone w gwiazdorskie funkcje i dlatego przedstawiamy Państwu osiem najlepszych ładowarek USB-C, które można kupić już teraz! Więc, jak wyglądają te kable ładowarki przyszłości? Przekonajmy się!

8 najlepszych USB-C Charger C Cables na 2020 rok

Przewód ESR 6,6ft/2m USB-C na USB-C 2.0 

Ten kabel ładowarki oferuje bezpieczne ładowanie, które poprawi żywotność baterii telefonu. Obsługuje również szybkie ładowanie bez przegrzania, dzięki czemu można go bezproblemowo ładować w podróży. Najlepsza część? Obsługuje szybki transfer danych z prędkością do 480Mbps. Dzięki niemu możesz przesyłać filmy HD, pliki audio i inne materiały w obrębie jednej rzęsy.

Będziesz cieszyć się eleganckim wykończeniem, które wzmacnia jego dotyk i wygląd. A jeśli masz skłonność do plątania się kabli, pasek organizujący posortował Cię. Dzięki ultra-wytrzymałym drutom wewnętrznym można go wygiąć pod dowolnym kątem bez jego zerwania. Wytrzymałe wykończenie zewnętrzne chroni go przed codziennym rozdarciami i zużyciem. Ładowanie laptopa, tabletu i telefonu za pomocą tego kabla ładowarki USB-C.

Kabel ładujący ESR 3,3ft/1m MFi USB-C to Lightning PD .

Ten kabel ładowarki zapewnia szybkie ładowanie iPhone'a, Androida i innych urządzeń USB. W ciągu 30 minut można naładować iPhone'a XR, XS, XS Max, oraz 8.8 Plus do 50%. Nie będziesz już musiał czekać godzinami, aby naładować swój telefon. Głowica posiada aluminiową pokrywę, która jest niezwykle wytrzymała na ponad 5000 wtyczek.

Oferuje ona bezpieczne ładowanie urządzeń i została poddana rygorystycznym testom. Oznacza to, że nie będziesz już dłużej doświadczać wybuchu baterii z powodu wadliwych ładowarek. Możesz zginać tyle razy, ile chcesz, a i tak zachowasz jego trwałość. Dzięki niemu możesz jednocześnie ładować i przesyłać dane z prędkością do 480Mbps.

Kabel ładujący Moshi Integra USB-C

Moshi jest cenioną firmą, jeśli chodzi o produkcję najwyższej jakości akcesoriów telefonicznych, a ich kabel do ładowania USB-C nie różni się niczym od innych. Więcej do jego premium wygląd, dioda LED statusu wskazuje, czy podłączone urządzenie jest w trakcie ładowania. Jest on kompatybilny z USB 2.0 do szybkiego przesyłania danych i USB PD 3.0 do ładowania oświetlenia.

Dzięki solidnemu oplotowi nylonowemu kabel jest odporny na splątanie i ścieranie, a wykończenie z anodyzowanego aluminium znacznie zmniejsza zakłócenia elektromagnetyczne. Pasek na rękę pomaga w schludnym przechowywaniu. Kabel może wytrzymać ponad 10 000 pasm 180 stopni bez wpływu na jego wydajność.

Kabel Anker Thunderbolt 3.0 [Certyfikat Intel] 

Anker nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o akcesoria do telefonów najwyższej klasy. W rzeczywistości jest to najbardziej zaawansowany po USB-C kabel do ładowania na rynku, ponieważ zapewnia on jedną z najtrwalszych opcji na rynku dzięki wzmocnieniu włóknami aramidowymi. Dzięki temu i nylonowemu wykończeniu znacznie zwiększa się jego trwałość.

Ten kabel ładujący zapewnia niezrównaną szybkość ładowania do 100W i ultra szybki transfer danych do 40Gbps. Dzięki temu w ciągu milisekund możesz przesyłać filmy wideo, pliki audio i dokumenty w rozdzielczości 4K. Poza tym, nie musisz się martwić, że go podłączysz, ponieważ obsługuje wszystkie strony. Za pomocą tego kabla możesz ładować wszystkie swoje urządzenia USB.

Kabel Anker Powerline USB typu C

Kolejną opcją firmy Anker jest ten kabel premium. Za pomocą jednego kabla można ładować wszystkie urządzenia USB od smartfonów i tabletów po laptopy. Zasadniczo, z tym kablem, nie trzeba kupować wielu ładowarek. Wytrzymały rdzeń światłowodowy i wzmocniona obudowa z nylonu znacznie zwiększają jego trwałość i niezawodność.

Złącze wykonane jest z wojskowego PVC, dzięki czemu przewody nie przecinają się nawet po tysiącach wtyków i zagięć. A dzięki precyzyjnemu zgrzewaniu złącza, mocuje się ono na stałe do urządzenia niezależnie od tego, ile razy jest ono używane. Dzięki poręcznemu paskowi z łatwością można go nosić w kieszeni lub torbie.

Kabel Nomad Lightning USB-C

Chcesz szybko naładować swojego iPhone'a? Potem uzbrój się w ten gwiezdny kabel ładowarki od Nomada. Jest on specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować Ci oświetlenie ładowania i przesyłania danych. Dzięki ręcznie plecionej kewlarowej osłonie zewnętrznej, kabel może wytrzymać ścieranie i splątanie, nie wspominając o metalicznym stopie, w którym znajduje się złącze. Ta wytrzymała zewnętrzna powłoka znacząco zwiększa jego trwałość.

Dzięki niemu można naładować iPhone'a od 0 do 30% w ciągu 30 minut. Jest on również zatwierdzony przez MFi, co zapewnia bezpieczną opcję ładowania iPhone'ów. Pasek na kabel sprawia, że Twój kabel wygląda schludnie gdziekolwiek jesteś. Obsługuje ładowarkę USB-C PD i transfer danych przez USB 2.0.

Kabel do ładowania Apple USB-C Charge C

Cóż, jak już wcześniej wspomniano, renomowane firmy technologiczne inwestują w tę technologię, i tak jest w przypadku Apple. Prezentuje ona ładowarkę z dwustronnym złączem USB-C, które umożliwia nie tylko szybkie ładowanie, ale także bardzo szybki transfer danych i synchronizację urządzeń. Do ładowania urządzeń z zasilacza można także użyć adaptera USB-C.

Ten typ jest kompatybilny z urządzeniami iPad Pro 12,9" 3 i 4 generacji oraz iPad Pro 11" 1 i 2 generacji. Można go też używać w szerokiej gamie modeli MacBooków. Kabel ma minimalistyczną konstrukcję bez zbędnego oplotu i dodatkowego materiału obudowy. Mimo to jest trwały i odporny na codzienne plątanie się, ścieranie i rozciąganie.

kabel AmazonBasics USB Type-C

Podobnie jak Apple, Amazon jest w czołówce firm wykorzystujących tę genialną technologię. Pozwala ona na ładowanie urządzeń USB typu C włączonych z Samsung Galaxy Note 7, MacBook, i więcej. Dzięki szybkości transferu danych do 480Mbps, można szybko przesyłać dokumenty, filmy i pliki audio. Ponadto, oba złącza są wyposażone w port USB-C, co pozwala na synchronizację danych pomiędzy urządzeniami.

Odwracalna konstrukcja pozwala także na szybkie podłączanie urządzeń bez obawy o utratę portu lub użycie niewłaściwej strony. Jako kabel z certyfikatem USB-IF, będziesz cieszyć się ładowarką, która jest wolna od zakłóceń elektromagnetycznych, trwała i dobrze przystosowana do szybkiego ładowania bez przegrzewania.

Przewodnik dla kupujących

Więc, co powinieneś wziąć pod uwagę kupując te futurystyczne kable ładowarki? Przekonajmy się!

  • Jakość

Cóż, te kable są obecnie dostępne z urządzeniami klasy premium, takimi jak iPhone'y warte krocie. W związku z tym chcesz, aby Twoje cenne urządzenie było bezpieczne. Wymaga to od Ciebie zakupu wysokiej jakości i trwałego kabla od renomowanych marek.

  • Warianty

Kable USB-C występują w dwóch wariantach, Gen 2 i Gen 1. Gen 2 oferuje ulepszone prędkości transmisji danych i ładowania. Upewnij się jednak, że Twoje urządzenie jest kompatybilne.

  • Kompatybilność twojego urządzenia

Nie ma potrzeby kupowania gadżetu, którego nigdy nie użyjesz. Zasadniczo, upewnij się, że używany przez Ciebie laptop lub iPad jest kompatybilny z USB-C.

Podsumowanie

Nie ma wątpliwości, że USB-C dogoni entuzjastę techniki i jako taki, przyszłość jest świetlana. Możesz nie tylko szybko ładować urządzenia, ale także synchronizować urządzenia i szybko przesyłać duże pliki. A kto by nie chciał tej wygody? W przyszłości można spodziewać się, że niedrogie telefony i laptopy będą zgodne z USB-C.