6 Najlepszych Banków Energii w 2020 r.

image

Power Banki są bez wątpienia jednym z najważniejszych akcesoriów dla smartfonów w dzisiejszych czasach. Tak bardzo przyzwyczailiśmy się do naszych smartfonów i innych urządzeń elektronicznych, że są one teraz skomplikowaną częścią naszego życia.

W rzeczywistości, jeśli statystyki mają coś do przekazania, to dziś na świecie jest ponad 3,50 miliarda użytkowników smartfonów.

I to nie tylko smartfonów, ale także laptopów, smartfonów i wielu innych urządzeń. Teraz wyobraź sobie, że gdyby któremuś z Twoich urządzeń zabrakło baterii, zawsze przydałby się bank energii.

Dlatego właśnie podajemy kilka informacji o najbardziej niesamowitych bankach energii na rynku.

Lista Najlepszych Banków Energii

 • Anker PowerCore RAVPower Mophie Powerstation Plus XL iMuto X6 AUKEY Power Bank Omni 20+

Zestawienie tabelaryczne

Oto krótki przegląd banków energetycznych wymienionych w poniższym artykule:

Oto kilka informacji o najlepszych bankach mocy, wraz z ich kluczowymi cechami, zaletami i wieloma innymi.

1. Anker PowerCore

Anker PowerCore jest jednym z najpopularniejszych banków energii na tej liście. Najlepsze jest to, że jest wyposażony w potężny akumulator o pojemności 20,100 mAh.

Cechy kluczowe:

 • Najwyższa wygoda ładowania - akumulator o pojemności 20 100 mAh umożliwia bezproblemowe ładowanie w razie potrzeby bez konieczności noszenia wielu kabli do ładowania. Dual Port Support- Anker PowerCore Power Bank jest dostarczany z pojedynczym wejściem V8. Dodatkowo podwójny port wyjściowy USB pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Stylowy wygląd - jest elegancki, wykonany z wysokiej jakości materiałów i dostępny w dwóch kolorach, tj. czarnym, niebieskim, czerwonym i białym.

Zalety:

 • Jest przeznaczony do ładowania iPhone'a nawet siedem razy. Możesz również naładować swoje tablety co najmniej dwa razy. Dużą zaletą jest to, że możesz ładować jednocześnie dwa urządzenia z różnych portów. Tekstura krawędzi jest bardzo dobra i zapobiega przypadkowym poślizgnięciom.

Cena: 49,99 dolarów za 20.100 mAh pojemności.

2. RAVPower

Syska Power Bank to kolejny doskonały bank zasilania, który może pomóc w podtrzymaniu baterii smartfonu.

Kluczowe funkcje:

 • Nigdy nie zabraknie Ci energii - jest pełen doskonałej energii, a jego ogniwo polimerowe posiada certyfikat BIS. Dodatkowo ilość i jakość baterii pozostaje na dłużej. Wielokrotne ładowanie - RAVPower posiada 2 porty USB, w których można ładować 2 urządzenia jednocześnie. Lekkość - Najlepszą cechą RAVPower jest to, że jest lekki i opływowy, co oznacza, że z łatwością mieści się w kieszeni.

Zalety:

 • Pozwala na ładowanie dwóch telefonów jednocześnie. Fakt, że jest lekki, pomaga zmieścić go w kieszeni. Wyświetlacz LED informuje wcześniej o poziomie mocy banku. Pojemność baterii jest duża w ilości pozwalającej na dłuższą pracę urządzenia, dzięki czemu można naładować urządzenie 4-5 razy, gdy bateria banku zasilania jest pełna.

Cena: 49,99 dolarów za 20.000 mAh pojemności.

3. Mophie Powerstation Plus XL

Jeśli chcesz mieć bank energii o wysokiej wytrzymałości i bezpieczeństwie, to Mophie Powerstation Plus XL ma to dla Ciebie.

Najważniejsze cechy:

 • Wysoka trwałość baterii - Mophie Powerstation Plus XL jest wyposażona w baterię o wysokiej wydajności i szybkości ładowania. Podsumowując, jest ona trwała, niezawodna i bezpieczna. Kabel odgromowy - posiada wbudowany kabel odgromowy, co oznacza, że każda ładowarka Qi może pomóc w bezprzewodowym ładowaniu. Jakość ABS - Jakość jest ABS Plastikowa konstrukcja wraz z matowym wykończeniem, które obiecuje wysoką trwałość i stylowy wygląd.

Zalety:

 • Piękny podłużny kształt dla estetycznego wyglądu. Posiada wskaźnik ładowania LED, który wskazuje stan akumulatora. Maksymalny prąd wyjściowy z portów podczas ładowania dwóch urządzeń wynosi 10W mocy przy prędkości 2. 1A.

Cena: 44,95$.

4. iMuto X6

Bank mocy iMuto X6 jest jednym z najlepszych banków mocy na dzisiejszym rynku. Jest on wyposażony we wszystkie rodzaje funkcji, w tym potężną baterię, wiele portów USB, które umożliwiają jednoczesne ładowanie wielu urządzeń i tak dalej.

Najważniejsze funkcje:

 • Bateria o dużej pojemności - iMuto X6 wyposażony jest w baterię o pojemności 30,000 mah. Baterie polimerowe - wbudowane w urządzenie baterie litowo-polimerowe klasy A. I może ładować telefon nawet 11 razy. Inteligentny ekran cyfrowy - Dzięki inteligentnemu ekranowi cyfrowemu możesz sprawdzić pozostałą moc w formacie cyfrowym i jest on ukryty do momentu aktywacji. Wiele portów USB - Dzięki 3 portom USB możesz ładować do 3 telefonów komórkowych jednocześnie.

Zalety:

 • Dobra pojemność baterii jest dobra na długą podróż Możesz zobaczyć pozostałą baterię na dostępnym wyświetlaczu Zapewnia moc 5V/3,4A

Cena: 36,89 dolarów za 30.000 mAh pojemności.

5. AUKEY Power Bank

Bank energii AUKEY to kolejny świetny bank energii na tej liście, który może pomóc Ci być na bieżąco i nigdy nie martwić się o żywotność baterii.

Kluczowe funkcje:

 • Doskonała pojemność baterii - Pojemność baterii wynosi 20 000 mah Charge your Apple devices - Możesz w pełni naładować iPada Pro 1,4 razy, iPhone'a 11 6 razy, a iPhone'a 7 co najmniej 8 razy Charge wielu urządzeń - Możesz ładować do dwóch urządzeń jednocześnie

Zalety:

 • Posiada 2 lata ograniczonej gwarancji na dwa porty Dual AiPower USB jednocześnie zasilające dwa urządzenia USB o natężeniu do 3.4A. Dzięki wbudowanym zabezpieczeniom, można chronić urządzenia przed nadmiernym prądem i przegrzaniem.

Cena: 33,99$ za 20,000 mAh pojemności.

6. Omni 20+

Omni 20+ jest wyposażony w wiele funkcji, które pomogą Ci naładować wiele urządzeń jednocześnie. Ponadto jest wyposażony w cztery porty i może również ładować laptopy.

Najważniejsze funkcje:

 • Wiele portów - Posiada cztery porty i może ładować laptopa Obsługa ładowania bezprzewodowego - Posiada obsługę ładowania bezprzewodowego, więc gdy zapomnisz o kablu ładującym w domu, możesz naładować telefon po prostu umieszczając go na górze banku zasilania gniazd AC/DC - Jest to pierwszy inteligentny bank zasilania z gniazdami AC/DC do ładowania laptopów, lustrzanek cyfrowych i innych urządzeń.

Zalety:

 • Ładowanie laptopa i DSLR z gniazdami AC/DC Można nimi ładować urządzenia bezprzewodowe Pochodzi z 1 roku gwarancji

Cena: $199 za pojemność 20100mAh.

Winding-Up

To jest to. Są to jedne z największych na rynku ładowarek mocy 2020 roku.

Teraz, to jest twoja decyzja, który bank energii odpowiada twoim wymaganiom. Według nas, wszystkie trzy dają najlepsze wyniki w zależności od ceny, którą płacimy.

Więc daj nam znać, jakie są Twoje przemyślenia na ten temat i które z nich wolisz wykorzystać lub podzielić się z nami swoim doświadczeniem, jeśli korzystasz z któregoś z nich.

Jeśli szukasz więcej akcesoriów do telefonu komórkowego, aby wypielęgnować swoje doświadczenia ze smartfonem, to sprawdź tę listę Top 7 Akcesoriów do telefonów komórkowych.