4 Zabójcze metody naprawiania usterek i błędów w telefonie iPhone X

image

Poprzednie 14 tajnych aplikacji Androida i IOS'a [ 2020 ] Następny ' Jak nagrywać rozmowy przez Skype'a na swoim iPhone'ie lub iPadzie

Powiązane posty Wszystko, co musisz wiedzieć o Apple Pencil iPhone's Vulnerability Allowed Websites to Hack iOS Devices BEST WIRELESS CHARGERS FOR IPHONE

Nie ma wątpliwości, że iPhone X wchodzi na rynek z innowacyjnym wzornictwem i wyjątkowymi funkcjami. Face id, prawdziwa głębia, przedni aparat fotograficzny i bezprzewodowe ładowanie to niektóre z najbardziej pomocnych funkcji tego niesamowitego urządzenia.

Poza tymi wszystkimi niesamowitymi funkcjami, będąc użytkownikiem iPhone'a, być może napotkałeś na pewne drobne problemy. Pytanie brzmi, jakie problemy? Cóż, pozwól mi powiedzieć, możesz napotkać problemy, takie jak iPhone nie włączy się, zasilanie, ale niektóre funkcje nie zachowują się prawidłowo, WiFi połączenia problemu, itp.

Zgadzasz się ze mną? Poza tym, jeśli nie jesteś w stanie zrestartować iPhone'a X to, uwierz mi, ten post będzie Ci przydatny.

Więc, czy napotkałeś wszystkie sugerowane drobne błędy ? Czy szukasz lepszego rozwiązania ? Chcesz, aby Twój iPhone X był wolny od błędów ? Zacznijmy.

4 metody naprawiania usterek i błędów na iPhone'ie X

Pozwólcie, że powiem wam coś pomocnego; możecie naprawić drobne problemy z iPhone'em na cztery sposoby. Jedną z nich jest łagodny reset lub po prostu ponowne uruchomienie telefonu. Oprócz miękkiego restartu, możesz również zresetować swoje urządzenie poprzez menu iPhone X.

Tak, możesz. A najlepsze jest to, że nie musisz się martwić o swoje dane, ponieważ ta metoda nie wpłynie na Twoje dane osobowe, Niesamowite prawo.

Trzecim krokiem jest wykonanie twardego resetu. Ale pamiętaj, że twardy reset nie jest tak łatwy jak ćwiczenie na pięć palców. Powinieneś wiedzieć o tym kilka kroków, zanim przejdziesz do resetowania iPhone'a X. Ostatnim i ostatnim krokiem jest reset fabryczny. To rozwiązanie jest bardzo pomocne, jeśli masz problemy z błędami lub jeśli Twoje urządzenie nie działa normalnie. Nie panikuj. Omówimy krótko wszystkie metody i postaramy się rozwiązać wszystkie Twoje problemy.

Powiązany post: możesz być zainteresowany w iPhone android secret apps Kliknij tutaj aby przeczytać więcej.

Wciąż jesteś zdezorientowany? Nie martw się, zanurkujmy w kroki, aby zresetować program lub po prostu uruchomić ponownie. Zróbmy start.

Wykonaj Proste Kroki, aby wykonać Soft Reset na swoim iPhone X |Prosty restart}

Prosty reset jest najlepszym sposobem na rozwiązanie drobnych problemów z urządzeniem. Miękkie resetowanie jest bardzo pomocne, jeśli niektóre aplikacje nie działają poprawnie. Ponadto, miękkie resetowanie jest również najlepszą opcją, jeśli niektóre funkcje telefonu iPhone nie działają prawidłowo. Od ponownego uruchomienia po naprawę drobnych usterek, miękki restart jest bezczynny.

Należy zwrócić uwagę na to: Prosty restart lub miękkie zresetowanie nie usunie Twoich danych osobowych. Więc nie musisz się martwić o swoje dane osobowe i dane. W przeciwieństwie do tego, program Soft restart pozwala na ponowne uruchomienie iPhone'a i pomaga usunąć drobne usterki i błędy.

1: Pierwszym krokiem jest przytrzymanie przycisku slajdu i przycisków głośności, aż do momentu, gdy pojawi się ekran Slide to Power off.

2: Teraz przeciągnij suwak, aby obrócić urządzenie.

3: Po wyłączeniu urządzenia naciśnij i przytrzymaj ponownie przycisk Side, aż pojawi się logo Apple.

Gratulacje, udało Ci się zresetować programowo, Wróć i sprawdź urządzenie pod kątem usterek, Jeśli nadal występują usterki lub niektóre aplikacje nie działają prawidłowo, to nie musisz się o to martwić, Po prostu postępuj zgodnie z następnym rozwiązaniem i boom jesteś gotowy.

Skorzystaj z menu ustawień iPhone'a X, aby skorzystać z funkcji Soft Reset [ Metoda ponownego uruchamiania ].

Nie możesz wyłączyć urządzenia? Chcesz poznać alternatywną metodę ? Po prostu doskonały! W tej sytuacji, menu ustawień iPhone X uratuje Cię. Ponieważ w wersji z systemem iOS 11 lub wyższym, jesteś w stanie wyłączyć iPhone'a X za pomocą menu ustawień. Pozwól nam to zrobić.

Należy pamiętać: Prosty restart lub soft reset nie wymaże Twoich danych. Więc nie musisz się martwić o swoje dane osobowe i dane. Ponadto, funkcja łagodnego restartu umożliwia ponowne uruchomienie iPhone'a i pomaga usunąć drobne usterki i błędy.

1: Najpierw otwórz ustawienia swojego iPhone'a, a następnie dotknij opcji "Ogólne".

2: Po małym spacerze zobaczysz opcję "Shut Down". Naciśnij na tę opcję.

3: Przejdź do opcji "Power off your device".

4: Teraz jesteś w ostatnim kroku, trzymając wciśnięty przycisk slajdów iPhone'a, możesz obrócić go z powrotem.

Boom, to koniec! Miejmy nadzieję, że te kroki ci pomogą. Jeśli Twoje urządzenie nadal chce się poprawić, to sprawdź następne i rozwiązanie.

Wykonaj proste kroki, aby wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a X [ hard reset ].

Jeśli zmagasz się z połączeniem WI-Fi lub urządzenie zajmuje dużo czasu, aby załadować aplikację, myślę, że zrobienie twardego resetu byłoby świetnym posunięciem. Co więcej, możemy zdecydowanie polecić tę metodę, jeśli Twoje urządzenie utknie, zamrozi się lub nie będzie działać prawidłowo.

Poza tym, twardy reset zwiększa również żywotność baterii urządzenia i daje nowy restart iPhone'a.

Uwaga: Podobnie jak Soft Reset, ta trzyetapowa metoda hard resetu nie usunie ani na stałe nie usunie Twoich osobistych treści. Jednak próba zastosowania tej metody może być nieco trudna. Tak więc, należy być ostrożnym, wykonując poniższe kroki,

Może zapytasz, jak spróbować tej metody? Ponieważ iPhone X jest dostępny bez przycisku "Home"! Nie czujesz kłopotów. Oto jak można zrobić twardy lub przymusowy restart w zaledwie trzech krokach.

1: Szybko naciśnij i zwolnij przycisk zwiększania głośności urządzenia.

2: Szybko naciśnij i zwolnij przycisk zmniejszania głośności urządzenia.

3: Teraz wciśnij i przytrzymaj przycisk Slide, aż urządzenie całkowicie się wyłączy.

4: Jest to ostatni krok, naciśnij i przytrzymaj ponownie przycisk Slide, aby go ponownie włączyć.

Wykonaj proste kroki, aby przeprowadzić reset fabryczny na telefonie iPhone X

Próbowałeś już wyżej wymienionych metod, ale nadal stoisz przed problemem? Jeśli tak, to jest to czas, aby wykonać reset fabryczny. Ale pojawia się pytanie, co to jest reset fabryczny? Czy reset fabryczny spowoduje trwałe usunięcie wszystkich moich danych? Przeczytajmy poniższą odpowiedź.

Bądźcie ostrożni: Zanim przeprowadzisz reset fabryczny, przechowuj wszystkie ważne dane w iCloud lub aplikacji innych firm, ponieważ reset fabryczny usunie wszystkie Twoje dane, w tym numer kontaktowy, dane osobowe, itp. Ale najlepsze jest to, że da to nowy początek Twojemu iPhone'owi X i naprawi błędy w oprogramowaniu. Ponadto, usuń inne drobne problemy.

Wykonajmy poniższe proste kroki, aby spróbować metody resetowania fabrycznego.

1: Podnieś swoje urządzenie i przejdź do "Ustawienia".

2: Naciśnij na opcję "General", a następnie kliknij "Reset".

3: Po kliknięciu na opcję "Resetuj" pojawi się komunikat ostrzegawczy. Zastanów się dwa razy, a następnie kliknij na odpowiednią opcję.

Krok 4: Teraz postępuj zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie, aż zauważysz logo jabłka lub jakikolwiek inny proces.

Krok 5: Urządzenie zostanie zrestartowane automatycznie po zakończeniu, Postępuj zgodnie z podanymi krokami i zakończ ustawienia.

Tadah! Nadałeś nowy wygląd swojemu iPhone'owi X. Teraz przejdź do App Store i pobierz swoje ulubione aplikacje, aby zrobić to perfekcyjnie i szybko, jak dotychczas.

Ostatnie słowa:

Osobiście wypróbowaliśmy powyższe 4 metody i wierzcie mi, wszystkie one działają idealnie. Miejmy więc nadzieję, że po przeczytaniu naszego pomocnego przewodnika, z łatwością naprawisz drobne błędy na swoim iPhone'ie X. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące resetowania iPhone'a X lub naprawiania błędów i usterek na iPhone'ie X, podziel się swoimi pytaniami w poniższej sekcji komentarzy.