14 Tajnych aplikacji Androida i IOS

image

Poprzednie 6 Najlepszych Banków Energii 2020 Następny ' 4 Zabójcze Metody Naprawiania Usterki i Błędy na Twoim iPhone X [Szybko i łatwo]

Powiązane Posty Apple Watch Series 3 iPhone's Vulnerability Allowed Websites to Hack iOS Devices Quick Methods to Erase your iPhone's Data and Make it New before you sell it

Dzisiaj technologia ta staje się coraz bardziej zaawansowana i każdego dnia rewolucjonizuje świat, aby uczynić go o wiele lepszym miejscem. Smartfony są jednym z najbardziej niesamowitych wynalazków współczesnej ery.

Niektóre telefony komórkowe zapewniają takie fajne wrażenia użytkownika i przychodzą wraz z ich niesamowitych funkcji bezpieczeństwa, ale niektóre telefony komórkowe nie są obsługiwane z tak wiele bezpieczeństwa, jak zwykle potrzebujemy.

Bezpieczeństwo telefonu komórkowego wymaga Pin, Wzór, odcisk palca i skaner ID twarzy, jak również do odblokowania telefonu, ponieważ jak wiemy, że wszyscy mamy kilka tajnych zdjęć i filmów wideo, które zazwyczaj nie chcemy pokazać go innym ludziom. Zgadzasz się ze mną?

Jeśli chcesz ukryć swoje zdjęcia z telefonu przed innymi szpiegami, to jesteś na właściwej drodze. W tym artykule pokażemy Ci jak zabezpieczyć Twoje prywatne informacje i dane.

Ponadto nauczymy Cię, jak nie bać się oddać swój telefon komórkowy innym, nie obawiając się inwazji innych osób w Twoje prywatne dane.

Tak więc, w tym artykule opowiemy Ci o najbardziej niesamowitych aplikacjach, które zainspirują Twoje mobilne doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa. Ponadto, jak najlepiej chroni Twoje dane osobowe. Poza tym, mamy zamiar pokryć wszystkie tajne aplikacje na Androida i IOS.

Jesteś podekscytowany?

Spis treści

Zaczynajmy!

Top 7 Secrets Apps dla Androida do zabezpieczenia prywatnych danych

Może zapytasz, co to za tajne aplikacje? Dobre pytanie, Pozwól mi powiedzieć, tajne aplikacje są tego rodzaju aplikacje, które pozwalają użytkownikom zabezpieczyć, tam poufne informacje, w tym wiadomości e-mail, wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy i inne rzeczy na górze. Masz to? Ruszajmy dalej.

Całe nasze indywidualne życie jest wtopione w komórkę, którą wyeksponujemy w naszych kieszeniach. Łapiemy wrak zdjęcia i nagrania, do których wszyscy musimy zachować prywatność.

W przypadku, gdy jesteś użytkownikiem androida, nie musisz się stresować, ponieważ istnieje kilka niezwykłych aplikacji do okładki zdjęć, filmów i innych dokumentów na iPhone & android też.

Jeśli czujesz panikę po przekazaniu telefonu do drugiej osoby i wiesz, że masz dane osobowe i poufne, które nie chcesz pokazać nikomu innemu, w tym dokumenty, e-maile, zdjęcia, filmy i inne niezbędne pliki, jak również. Tak więc w tym momencie potrzebujesz sposobu, aby trzymać je z dala od natrętnych oczu.

Nie tracąc cennego czasu na dyskusje, zacznijmy od początku.

#1 The Screen Vault - Uznawany za najlepszego Security Vault

Chcesz ukryć swoje sekrety?

Jeśli masz swoje sekrety, a następnie je ukryć, oto ekran Skarbiec, który jest uważany za jeden z najlepszych androidów aplikacji, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, aby ukryć swoje zdjęcia, wiadomości, aplikacje, treści wideo, dokumenty, numery kontaktowe, dzienniki połączeń i wszelkiego rodzaju dokumentów i plików na swoim smartfonie.

Ponadto, Screen Vault pozwala na ukrywanie każdego fragmentu danych. Jest to najbardziej popularna aplikacja na androida z powodów bezpieczeństwa. Zamieni Twoje dane osobowe w jego bezpieczny skarbec.

Interesującą cechą tej aplikacji jest to, że będzie tworzyć tajne kontakty dzienniki połączeń i wiadomości tekstowe oprócz domyślnych wiadomości, dzienniki połączeń i kontaktów.

Wreszcie, tajny dziennik jest tworzony tylko po to, aby zapewnić użytkownikowi dodatkowe doświadczenie bezpieczeństwa po prostu nie pozwalając innym zanurzyć się w swojej prywatności.

#2 Keep Safe Photo Vault - Najlepsza aplikacja do ochrony multimediów

Jesteś użytkownikiem androida? Jeśli tak, to musiałeś słyszeć o bezpiecznym sejfie fotograficznym, ponieważ jest on uważany za jeden z najbardziej niesamowitych aplikacji dla mediów i danych społecznych obaw.

Aplikacja ta jest coraz lepsza i była aktualizowana od kilku lat przez jej twórcę, aby uczynić ją bardziej niesamowite, aby dodać nowe funkcje. Ponadto, aby uczynić ją bardziej przejrzystą i czystą i aby była przyjazna dla użytkownika.

Uwierzytelnianie bezpieczeństwa to opcje Pin, pattern i figure print lock, które umożliwiają dostęp do folderu danych. Ta aplikacja umożliwia dostosowanie folderu danych do siatki, co czyni go skategoryzowanym i wolnym od bałaganu. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych i nie dopuścić do ich utraty, można utworzyć kopię zapasową danych w prywatnym folderze chmury.

Dodatkową zaletą tej aplikacji jest to, że posiada ona fałszywe loginy i alarmy o włamaniu, które dostarczą Ci zdjęcie Intruza z nieudaną datą i godziną logowania, które zostaną wysłane na e-mail bezpieczeństwa, który wprowadziłeś w aplikacji.

Pobierz aplikację

#3 CM Locker - Ekran blokady bezpieczeństwa - Najlepsza aplikacja do zabezpieczania Twoich poufnych danych

Jeśli szukasz dodatkowych zabezpieczeń mobilnych, wierz mi, szafka CM locker jest jedną z najbardziej preferowanych aplikacji do przechowywania aplikacji dla osób indywidualnych.

Jest to nie tylko schowek na telefon, ale może on pełnić o wiele więcej innych funkcji dla Twojego telefonu. To daje piękny nowy wygląd, dodając motyw, który kochasz, można znaleźć wiele różnych.

Po zainstalowaniu schowka CM, można rozpocząć dostosowywanie jego funkcji; będzie zmieniać tapetę codziennie i może pokazać pogodę wybranego miasta. Myślę, że należy docenić tę cechę.

Poza wszystkimi funkcjami, zachęca on do chronienia prywatnych informacji przed osobami niewłaściwie zachowującymi się, które muszą zabrać Twoje informacje.

Posiada wiele specyficznych cech i wiele rodzajów systemów zamykania, w tym Pin, wzór i blokadę odcisków palców. Ponadto, potajemnie bierze na siebie osobę, która próbuje zajrzeć do Twojego telefonu.

Funkcja ochrony przed kradzieżą pozwoli Ci kontrolować swój telefon zdalnie poprzez jego zlokalizowanie i zablokowanie, wszystko czego potrzebujesz to połączenie szafki CM z Facebookiem.

Pobierz aplikację

#4 App lock Fingerprint -Najlepsza aplikacja do przechwytywania Intruzów

Jeśli chcesz złapać intruzów, to ta aplikacja będzie Twoim najlepszym wyborem, to przechwytuje obraz intruza, który próbuje wejść do Telefonu. To takie niesamowite, prawda?

Aplikacja ta umożliwia ochronę wszystkich społecznych aplikacji multimedialnych za pomocą funkcji blokady aplikacji; dodatkowo zablokuje podgląd wszystkich aplikacji na ekranie blokady domowej. Dlatego też nikt nie może zaglądać do Twoich wiadomości i powiadomień w złych intencjach.

Powiadomienia o wszystkich aplikacjach społecznościowych będą wyświetlane jako ukryte treści na ekranie blokady ekranu telefonu komórkowego. Jego funkcja fingerprint jest najlepszym rozwiązaniem bezpieczeństwa dla użytkowników.

Co więcej, posiada on wiele różnych funkcji, od Twojej galerii po aplikację społecznościową. Zaufaj mi, to zapewnia pełne bezpieczeństwo na Twoim telefonie.

Pobierz aplikację

#5 Vault-Hide Pictures & Videos, App Lock, Free Backup - Najlepsza aplikacja do prywatnego przeglądania internetu

Ta aplikacja jest najlepsza do prywatnego surfowania po Internecie. Poza tym, pozwala na prywatne surfowanie po Internecie, tak jak tryb incognito w Google chrome, aby nie pozostawić po sobie żadnej historii. Ta aplikacja zapewnia również funkcję prywatnej zakładki.

Co więcej, nie musisz się martwić, jeśli zapomniałeś hasła. Ponieważ ta aplikacja ma specjalną funkcję odzyskiwania hasła, możesz odzyskać swoje hasło po prostu wpisując e-mail odzyskiwania, który wprowadziłeś podczas konfigurowania swojego konta.

Ponadto, aplikacja ta posiada dodatkową funkcję tworzenia kopii zapasowych w chmurze, z której możesz utworzyć kopię zapasową swoich danych, w tym filmów i zdjęć.

Funkcja Backup Cloud pozwala na tworzenie kopii zapasowych filmów i zdjęć, dzięki czemu nigdy nie można ich zgubić. Jej tryb ukrycia umożliwia zniknięcie z ekranu głównego, dzięki czemu użytkownik będzie wiedział, że w ogóle istnieje.

Pobierz aplikację

#6 Norton App Lock - Najlepsza aplikacja do kontroli rodzicielskiej

Podobnie jak inne aplikacje, szafka Norton jest kolejną aplikacją zapewniającą bezpieczeństwo, która zapewnia swoim użytkownikom wszystkie podstawowe funkcje bezpieczeństwa i prywatności. Zapewnia ona również ochronę przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, wirusami i innymi kradzieżami zabezpieczeń.

Posiada tylko dwie funkcje haseł Pin i wzorców blokady, które uniemożliwiają innym użytkownikom ingerowanie w Twoje dane. Najważniejsze jest to, że Norton App Locker nie pozwala zresetować haseł, lecz posiada kontrolę rodzicielską, która umożliwia monitorowanie aktywności dzieci.

Aplikacja Norton App S locker umożliwia także blokowanie połączenia z anonimowego lub z nieokreślonego numeru. Identyfikuje również zagrożenia cybernetyczne na telefonie, co naprawdę sprawia, że jest to niesamowita i wyjątkowa aplikacja. Dla zapewnienia najlepszego bezpieczeństwa program Norton może być najlepszym wyborem.

Pobierz aplikację

#7 Skarbiec - najlepsza aplikacja z najlepszymi funkcjami

Szukasz militarnej ochrony? Jeśli tak, to kibicujcie, ponieważ Skarbiec nie tylko będzie chronił Wasze zdjęcia i filmy, ale również Wasze aplikacje społecznościowe i całe bezpieczeństwo telefonu komórkowego.

Na całym świecie Skarbiec zyskał ponad 100 milionów użytkowników dzięki swoim niezwykłym funkcjom i niezwykłemu poziomowi bezpieczeństwa.

Najważniejsze funkcje to Prywatne przeglądanie (tryb incognito), prywatna zakładka i kopia zapasowa w chmurze, aby Twoje dane były bezpieczne i nigdy nie zostały utracone. Dla lepszej ochrony dane mogą być tworzone w przestrzeni chmury. Tak więc dostęp do zdjęć i filmów można uzyskać tylko po wprowadzeniu odpowiedniego hasła. Ponadto, Twoje dane mogą być łatwo przeniesione do nowego urządzenia za pomocą kopii zapasowej w chmurze.

Zapomniałeś swojego hasła? Jeśli tak, to bez obaw Vault umożliwia Ci odzyskanie hasła poprzez bezpieczną wiadomość e-mail. Skarbiec udostępnia Ci także ostrzeżenia o włamaniu poprzez tajne zatrzaśnięcie się Intruza z niewłaściwym hasłem, które może zostać ostemplowane danymi o czasie nieudanego logowania.

Pobierz aplikację

Jeśli szukasz bezpieczeństwa danych IOS, to jesteś na właściwej drodze. Jeśli weźmiesz jakiekolwiek dane lub zaimportujesz je z komputera Mac PC, trafią one bezpośrednio do Twojej biblioteki IOS, gdzie każda osoba może je zobaczyć, co jest dla Ciebie dość wstydliwe i żenujące.

Więc chcesz wiedzieć o tej tajnej aplikacji na IOS? Tak, pozwól, że powiem Ci, że są tam fajne aplikacje, które mogą pomóc Ci zabezpieczyć dane na IOS i trzymać je z dala od natrętnych rąk.

#1 Cover Me Private Text and calls -Best IOS security Vault

Jeśli chcesz ukryć swoje wiadomości i ich podgląd, pozwól, że opowiem Ci o tej niesamowitej aplikacji Cover Me Private Text & Call, która działa w celu zabezpieczenia Twoich połączeń, wiadomości i innych danych. Może ona szyfrować Twoje połączenia i wiadomości i może je wszystkie zablokować. Dzięki niej będziesz mógł się martwić, że ktoś wprowadzi Twoje dane.

Ponadto, blokuje podgląd Twoich wiadomości na ekranie blokady? Tak, dobrze przeczytałeś, ta aplikacja pomoże Ci zablokować podgląd tekstu, a wiadomości z ekranu blokady zostaną usunięte. Aplikacja ta zapewnia również numer telefonu komórkowego, który chroni Twoją anonimowość. Ta aplikacja może być twoją świetną opcją do zabezpieczenia wiadomości tekstowych i innych danych, jak również.

Pobierz aplikację

#2 Prywatny Skarbiec Zdjęć - Bets Media Vault

Private Photo Vault jest najlepszą opcją dla każdego użytkownika systemu IOS, ponieważ pozwala na zabezpieczenie danych za pomocą hasła, Pin, oraz poprzez zablokowanie ich wszystkich w celu ochrony danych. Ta niesamowita aplikacja pomoże Ci przenieść Twoje obrazy i zdjęcia z Twojego iPhone'a do nowego bezpiecznego folderu w Prywatnym Skarbcu Zdjęć, aby je zabezpieczyć.

The app ochraniać twój dane hasło, sprytny wzór, i zabezpieczać one pin lock który chować twój obrazek z cztery cyfra pin. W dodatku do wszystkie te cały funkcja, the cudowny rzecz o ten app być że swój wabik hasło opcja, che pomagać swój użytkownik dwa hasło.

Jeden być dla the główny i the drugi wola dla the bezpieczny album. Jeśli ktoś cię złapie za pomocą tej aplikacji i poprosi o pokazanie mu, jaki jest sekret kryjący się za tą chronioną aplikacją. Możesz łatwo rozproszyć ich uwagę, wprowadzając je do głównego folderu Twojej biblioteki. To jest takie fajne.

Pobierz aplikację

#3 Best Secret Folder -Najlepsza aplikacja IOS Special Design Secret Vault App

Ta unikalna aplikacja pomaga wabić intruzów, ponieważ sama ikona aplikacji jest wabikiem; specjalna konstrukcja aplikacji ma sprawić, że będzie ona wyglądać jak aplikacja folderu narzędziowego. Ta chroniona aplikacja pomaga nagrywać filmy, a następnie zapisywać je bezpośrednio w tajnym albumie lub folderze.

Jeżeli użytkownik próbuje dostać flop dla mnożenia cztery razy, Najlepsza tajna aplikacja bierze pstryknięcie osoby i przekazuje je twój email wraz z ich lokalizacją. Folder Best Secret śledzi nawet każdy pojedynczy szczegół logowania i śledzi każdą próbę logowania,

Żebyś wiedział dokładnie, kiedy ktoś próbował dostać się do twoich sekretów zorganizowanych folderów. Ta aplikacja jest niewiarygodnie trudno zauważyć swoją najlepszą ikonę tajnych folderów na twoim urządzeniu.

Pobierz aplikację

#4 Photo Lock Vault Photo Album -Best Internet Prywatnie Surfing Vault

Skarbiec Photo Lock pozwala użytkownikowi iPhone'a na prywatne przeglądanie stron bez pozostawiania śladów historii. Dzięki temu nikt nie ma dostępu do Twojej historii wyszukiwania. Ta aplikacja jest zasilana identyfikatorem twarzy, alfanumerycznym, wzorcem i Pin lock, aby zabezpieczyć tajne foldery i dane użytkownika. Używane jest wabiące hasło, które chroni prawdziwą prywatność przed zakłóceniami.

Najtrudniejszą rzeczą w tej aplikacji jest jego hasło przynęty, który jest używany do odwrócenia uwagi ludzi, którzy błagają cię, aby wprowadzić w aplikacji. Jeśli masz hasło wabiące, możesz odwrócić ich uwagę od wejścia do innego folderu. Podczas zabezpieczania tajnego folderu przed drugą osobą. To jest dmuchanie w oczy.

Pobierz aplikację

#5 Tajny kalkulator (Najlepsza aplikacja na przynętę)

Szukasz aplikacji na ikonę wabika? Jeśli tak, to masz właściwą drogę. Tajny kalkulator działa dokładnie tak samo, jak brzmi. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, ta aplikacja używa Pin, pattern lock, i touch id dla maksymalnej ochrony danych.

Interfejs wygląda jak kalkulator. Ten kalkulator faktycznie działa za kulisami, gdzie możesz zabezpieczyć swoje dane, w tym zdjęcia i inne dokumenty. Ten tajny kalkulator zapewnia idealną prywatność, dzięki której możesz beztrosko dbać o bezpieczeństwo swoich danych.

Jeśli chcesz się pochwalić, to masz tu dla siebie dodatkową funkcję. Umożliwia on edycję osobistych filmów wideo, aby przyciąć je do kadrowania i może dodać efekty spowolnienia ruchu. Funkcja wabienia, rozpraszania uwagi innych ludzi i edytowania swoich rzeczy sprawia, że ta aplikacja jest wyjątkowa i niesamowita z doskonałym dopasowaniem funkcji. Wow, to naprawdę fajne.

Pobierz aplikację

#6 Zachowaj bezpieczny skarbiec fotograficzny -Najlepsza warstwa ochronna

Podobnie jak inne tajne aplikacje, sejf fotograficzny posiada dodatkową funkcję, która zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Dodana warstwa bezpieczeństwa ukryje ją przed ostatnio używaną aplikacją.

Keep safe Photo Vault to aplikacja do przechowywania fotografii, która bezpiecznie przechowuje prywatne zdjęcia i nagrania za tajnym słowem z zabezpieczonymi kodami PIN. Dzięki funkcji przechowywania w chmurze, możesz tworzyć kopie zapasowe swoich plików zdjęciowych, w tym wszystkich innych nośników.

Aplikacja do pobrania

#7 Secret | Photo Vault, Safe Vault Lock & Hide personal Photos

Podobnie jak inne aplikacje w systemie IOS, ten sekretny sejf na iPhone'a pomoże Ci zablokować Twoje tajne zdjęcia, kontakty, hasła i prywatne przeglądanie.

Posiada funkcję zapisywania swoich złotych chwil i tajemnic dla siebie. Tajne skarbiec zapewnia Ci najlepsze bezpieczne miejsce do ukrycia wszystkich Twoich danych. Podobnie jak Twoje kontakty, zdjęcia, hasła do filmów wideo i historia przeglądania Internetu.

Ponadto, jest coś, co naprawdę Cię zdumiewa, i to jest, aby zapewnić Ci dodatkowy poziom bezpieczeństwa ta aplikacja nie przechowuje Twoich danych i zdjęć, na innych rodzajach serwerów; zamiast tego, używa Twojej komórki wewnętrznej pamięci masowej, aby utrzymać Twoje dane bezpieczne za jego skarbcem.

Ilekroć usuniesz tę aplikację ze swojego smartfona, dane zapisane w aplikacji zostaną również usunięte, więc nie zapomnij wyeksportować swoich ważnych danych przed usunięciem tej aplikacji.

Pobierz aplikację

Ostatnie słowa:

To prawo każdego człowieka do osobistej przestrzeni dla jego prywatnej przynależności i bezpieczeństwa psychicznego. Jednakże w dobie technologii, prywatność może być łatwo wyrwana tylko poprzez przerywanie na innych telefonach, aby przeciwdziałać temu naruszeniu prywatności. Tak więc, przynosimy najpotężniejsze i najlepsze aplikacje bezpieczeństwa dla danych osobowych i zachować swoje aplikacje społeczne bezpieczne, aby poczuć się swobodnie i komfortowo w odniesieniu do swoich danych.

Wymieniłem powyżej kilka fajnych aplikacji, które mogą ukryć Twoje zdjęcia, filmy i inne pliki osobiste na Twoim telefonie komórkowym. Zdjęcia mogą być przykrywką za pomocą tajnego klucza, zapewniając ich bezpieczeństwo, chowając je za bezpiecznym skarbcem lub zamykając je. Większa część tych aplikacji tworzy unikalny ukryty folder, do którego możesz przenosić swoje zdjęcia.